Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Camil666

Karta graficzna i pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

sprzedaje podzespoły:

Intel Core 2 Duo E8200 z Pentagram Karakorum 300zł

A-Data 4GB (2x2GB) PC800 CL4 Extreme Edition 220zł

XFX GeForce 8800GTS 512MB DDRIII 2xDVI 200zł

Corsair 520W [CMPSU-520HXEU] 200zł

Póki co tylko odbiór osobisty na terenie śląska, a najlepiej na terenie GOP, więcej szczegółów i pytania na PM ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainteresowany o ile sprawna - XFX GeForce 8800GTS 512MB DDRIII 2xDVI 200zł - poproszę o foto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Cześć! Tak jak w temacie chciałbym zacząć składać nowy komputer pod nowe karty/ procesory. Planuję złożyć coś pod nowego Intela 15 gen i rtxa 5xxx. Najpierw zasilacz,, chłodzenie procesora i ( wydaje mi się, że będzie mi potrzebna ) obudową, bo boje się, że w obecnej nie zmieści mi się 5090, jeśli chciałbym zaszaleć Chodzi głównie o szerokość. Nie będę ukrywał, że jestem bardzo zadowolony z mojej obecnej ( wiatraki z boku i dołu zasysające powietrze ). Mozecie polecic jakis model podobny do lian li O11 dynamic, tylko na tyle duzy, zeby bez problemu na szerokosc zmiescila się każda karta ?  Z chlodzenia procesora tez jestem zadowolony, ale widzialem, że wyszły nowe arctic freezery III, to chyba będzie dobry wybór? Jeśli chodzi o zasilacz, myślałem o be quiet dark power 13 1000W. Jeśli chodzi o zasilacze, to mam mętlik w głowie, może ktoś mógłby polecić coś niezawodnego i cichego pod 12vhpwr, fo powiedzmy 1200W? Plyta, procesor, ramy - jak wyjdzie nowa generacja,  a na koniec karta graficzna   Z góry dziękuję za sugestie i pomoc. Pozdrawiam serdecznie 
    • No raczej. 
    • Niestety przeciętny nabywca takich gier nie jest osobą "świadomą" i tak naprawdę nie musi nią być. Nie zrezygnuje z kupna, bo ktoś sobie coś tam pokrzyczy w necie, najczęściej o tego typu dyskusjach nie ma pojęcia. A na premierę jest takie ciśnienie, że jak wyżej wspomniano, nawet narzekacze potrafią się przełamać. Ubi tak żyje od lat w przypadku serii AC. Tym niemniej masz rację, warto o tym pisać, zwłaszcza że to nic nie kosztuje. Tylko trzeba mieć z tyłu głowy fakt, że gracze generalnie mają krótką pamięć i raczej przeciętne wymagania.   
    • Można próbować grać solo ale czasami niezbędna jest pomoc innych graczy. Szczególnie jak się ma mniejszy lvl niż zalecany dla danego regionu. Szczególnie granie solo jest uciążliwe w misjach ograniczonych czasowo, gdzie trzeba coś pozbierać od zabitych wrogów lub przejmować różne punkty.
    • Najprościej to postawić od nowa system na nowym dysku. https://pl.easeus.com/clone-resource/transfer-windows-from-sata-hdd-to-nvme-m2-ssd.html
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...