Forum PCLab.pl: Lista anime które warto zobaczyć! - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Lista anime które warto zobaczyć!

#1 Użytkownik jest niedostępny   JustEvil 

• Wielka Wyrocznia
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 06 Styczeń 2011 - 00:09

W tym temacie NIC NIE PISZEMY.

Ewentualne propozycje tytułów do dodania, komentarze i inne bzdury zamieszczać w oficjalnym głównym wątku pl0x.

Nowe tytuły będą dodawane po zamieszczeniu propozycji owego tytułu w temacie Anime - temat ogólny, czyli naszym oficjalnym wątku głównym. O wpisaniu tytułu na listę decyduje przychylna opinia użytkowników aktywnie udzielających się od dłuższego czasu w oficjalnym wątku głównym. Im częściej dany tytuł powtórzy się u większej ilości użytkowników, którzy wystawią mu wysoką notę, tym większa szansa, że trafi na listę. Ten temat służy wyłącznie celom informacyjnym, chcę, aby był tu porządek, dlatego też powtarzam: W tym temacie NIC NIE PISZEMY.

Komentarz od "ojca" podstawy listy

Randome napisał(a):

Powstała ona dobre dwa lata temu i nie było to tylko moje widzimisię które tytuły maja się na niej znaleźć. Przy składaniu listy wykorzystałem osoby które miały za sobą już dość pokaźna liczbę obejrzanych tytułów i w tamtym czasie najczęściej się udzielały w temacie zbiorczym anime na labie i bliźniaczym na pure. Mając taki podkład spokojnie mogłem wybrać tylko te tytuły które najczęściej powtarzały się u większości i otrzymywały najwyższe oceny.

Romans / Dramat

Horror / thriller

Komedia / Ecchi

Fantasy / Przygodowe / Akcja

Science-fiction / Mech

Sportowe

Podstawę listy zgromadził Randome, teraz lista jest powoli aktualizowana o nowe tytuły.
Lista jest inicjatywą bywalców subforum, a nie tylko chorym wymysłem autora.

Ten post był edytowany przez JustEvil dnia: 13 Maj 2012 - 17:00

Strona 1 z 1