Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kuchra

co wybrać ? Samsung wave s8500 czy Nokia x6 8GB

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na początku lutego kończy mi się umowa w Play i wczoraj do mnie dzwonili z nową ofertą.

Obecnie posiadam nokię 5230 ale teraz mam do wyboru inny telefon:

 

-Nokia X6 8GB

-Samsung Wave s8500

 

Ma ktoś któryś z tych telefonów ? czytałem że w tej noki są bardzo dobre głośniki a w samsungu bardzo fajnie nagrywa filmiki w jakości HD.

Telefonu będę używał głównie do słuchania muzyki, zdjęć i czasem filmików ofc. do dzwonienia też :)

 

A może jakiś inny telefon który jest dostępny w Play w miarę dobrej cenie ? możecie coś polecić i podzielić się doznaniami z tymi telefonami ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Wave. To mniejszy Galaxy z innym systemem (który ustępuje Androidowi tylko pod względem liczby dostępnych aplikacji i drobnym ograniczeniem wielozadaniowości). A poza tym X6 jest ogromna (14 mm grubości) i ma kiepską reakcję na dotyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Wave'a i sprawuję się świetnie. ( Bardzo dobrze odtwarza muzykę a filmy to rewelacyjnie do tego z napisami), bateria trzyma długo i obudowa jest wykonana porządnie. Bada ma mało gier i aplikacji ale jest tak naprawdę wszystko czego potrzebuje użytkownik, który nie grzebię w systemie co chwile. (system chodzi bardzo płynnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wave to cudeńko przy tej nokii. Nokia nawet nie ma czym konkurować. Samsung sprawdza się jako odtwarzacz filmów 3,3' to może nie dużo ale kompromis między wygodą użytkowania jedną ręką a wielkością telefonu. Swietny player jest z tego telefonu, oparty o audiohub wolfsona Wm8994 takiego wypasu nie ma nawet cowon S9 :E w bada 1.2 dochodzi odtwarzanie Flaców, oczywiście trzeba zmienić słuchawki ;) bo dorzucone do telefonu są tragiczne.

Sporo Gier Jak narazie gram w Nove, asassins creed HD, NFS shift, asfalta 5, zombie infection HD, krolla, bruce'a lee :D i za nim wszystkie przejdę to minie z pół roku :E a jeszcze hawx 2 czeka i dużo dużo innych :D Co do aplikacji ściągnąłem sobie widget z pogodą i jakiś kompas i napiplayera jedna z najlepszych aplikacji jaką widziałem :D i w zasadzie tyle potrzebuje bo resztę telefon już ma a to co ewentualnie mi się jeszcze może przydać widziałem na sapp.

Do tego bada jest szybkim i bardzo przyjemnym systemem w użytkowaniu i nie należy się go bać.

Co tu dalej wymieniać ? procek 1ghz i 512ram, BT 3.0, piękne wykonanie, super ekran, SGX540 na pokładzie.

Jakby nie patrzeć to trochę nie równe porównanie dla noki a raczej bardzo nie równe ale X6 ma raczej lepszy aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wave ;)

świetny wyświetlacz, bardzo wytrzymała bateria. Oglądanie na nim filmów to czysta rozkosz, zdjęcia robi świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co jest chyba tylko NDrive - tak wiec szału nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oraz Sygic który jest również bardzo dobry i masz do wyboru mapy TeleAtlas lub Navteq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygic jest na PL dostępny ? Zapodaj linka z Samsung Apps bo coś nie mogę znaleźć :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygic jest na PL dostępny ? Zapodaj linka z Samsung Apps bo coś nie mogę znaleźć :hmm:

Jest dostępny ale drogą "mniej" legalną, mimo wszystko to pierwsza porządna nawigacja ( chociaż niektórym podobno strasznie muli), w tym roku na bade będzie jeszcze navigon lecz rożnie źródła podają co do wydania, albo Q1 albo Q3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto ma Wave albo Wave II może mi powiedzieć, czy ma jakieś mrugające powiadomienie np. o SMS albo rozmowie nie odebranej? Np. jak HTC mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego mrugania w formie diody czy czegoś podobnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępny ale drogą "mniej" legalną, mimo wszystko to pierwsza porządna nawigacja ( chociaż niektórym podobno strasznie muli), w tym roku na bade będzie jeszcze navigon lecz rożnie źródła podają co do wydania, albo Q1 albo Q3

 

"mulenie" ma 2 powody:

- kiepska karta pamięci

- wgrane różne mapy

 

i jest jeszcze Route 66 i NaviExpert :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...