Skocz do zawartości
simian raticus

Co dzisiaj smacznego zajadasz internauto?

Rekomendowane odpowiedzi

kopernik-katarzynki-w-czekoladzie-132g.j

Aktualnie sobie jem, trzeba sobie w jakiś sposób osłodzic poniedziałek. Szczególnie, ze w robocie mam sporo deadline oraz wiem, ze czeka mnie masa roboty i muszę to nadrobić ehh. Tak więc uważam, ze zasługuje na coś słodkiego :P

Co ciekawe ciacha wygrałem w sobote w loterii w sklepie Netto https://www.25latrazem.netto.pl/ . Byłem sobie na zakupach i do zakupów dali mi zdrapkę (codziennie w sklepach teraz wygrywa 25 paragonów z okazji jakiejś rocznicy tak wiec można dostać takie słodycze ale i inne gadżety). 

Edytowane przez fleszz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolacja przyjechała. Już trzeci dzień bez zmian. Zdechła ryba. 

B5iZ1qG.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez najbliższe dni

IkweBxh.jpg

Zakisilem ogóra 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja dziś wybieram się do włoskiej knajpy na pyszny obiad! :) raz na ileś preferuję wyjście na coś smacznego :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Przejrzałem Allegro, w tej cenie są same zbuki i karty jawnie po-miningowe, być może odważyłbym się kupić tego RX 570 za 1100. Chińczyk deklaruje że ta karta R9 380 nie była w kopalni (non mining) i że ją testowali m.in. Fur-markiem. Zresztą Aliexpress pobrał mi tylko 698 zł. z karty, zobaczymy jak to będzie z cłem.
    • Chyba stałe taktowanie vram nie jest uznawane za błąd przy więcej niż jednym monitorze, ale w wielu przypadkach nie jest koniecznie i można to ogarnąć (np. przez vblank, o którym niedawno w tym temacie była mowa i dobrze zostało opisane ) lub z tego co widziałem, mając podłączony jeden monitor przez HDMI, a drugi przez DP to czasem zmiana na HDMI rozwiązuje sprawę (o ile monitory mają podobne parametry i nie mają zbyt wysokiego odświeżania/rozdzielczości tj. przy 1080@60hz szansa jest, że zadziała, a wyżej to nie mam pojęcia ).  Co do sterowników to co piszesz, to dla mnie lekkie zaskoczenie, chyba, że w obecnych czasach inaczej to wygląda. Kiedyś w przypadku karty z tej samej stajni to nie trzeba było nic kombinować (a przy zmianie obozu z zielonego na czerwony lub odwrotnie to DDU na wszelki wypadek i tyle ). Teraz to w sumie przy każdych sterach AMD jest opcja ala DDU, pewnie nie tak dobre jak DDU, ale nie trzeba wchodzić do trybu awaryjnego. Stery do netu/dźwięku pobieram ze strony mojej płyty głównej (czy umieszczają tam aktualne to nawet nie sprawdzam ) - w przypadku chipsetu to zaglądam na stronę AMD, bo mogą być nowsze. 
    • Myślisz, że gdyby nie Lempart masowe protesty trwałyby do dzisiaj? Nie, nawet znacznie bardziej masowe protesty na Białorusi się skończyły bo żadne protesty nie trwają wiecznie. Ograniczanie liczebności i w końcu zanik protestów jest zjawiskiem jak najbardziej naturalnym, a i tak wszystko trwało naprawdę długo i postulat aborcji na żądanie nie miał z tym nic wspólnego.
    • Jak już wystawiłem to niech jeszcze powisi ogłoszenie ale jak szybko nie zejdzie to tak dokładnie zrobię, dzięki.
    • No to kup grę nową, zafoliowaną i oddaj całość zestawu PS5. Grę otwartą sprzedasz. Tak stracisz najmniej.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...