Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

n0time4u

temperatura procka

Rekomendowane odpowiedzi

witam własnie kupiłem zasiacz chieftec 450 W ale dalej mi się procek grzeje ... wcześniej miałem temperatury w granicach 43 w stresie teraz mam już ponad 50nawet 54-55 i to przy nie zbyt wymagającej grze bo league of legends

 

http://img138.imageshack.us/i/procekt.jpg/

 

i czy takie temperatury są w miarę dobre ? to jest w normalnej pracy nie w czasie gry winamp itp itd...

 

konfig kompa macie na screenie

 

jeśli ktoś się zna prosze o poradę dodam że użyłem dosyć dziwnej pasty termoprzewodzącej a mianowicie 7g asta silikonowa -H- termoprzewodząca

 

o właśnie taka pasta ale to chyba epic fail

http://www.strzaly.pl/index.php?p32230,pasta-silikonowa-termoprzewodzaca-7g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm moim zdaniem temperatury w normie, może ciut za wysokie. Jeżeli 55 stopni to maks to chyba nie masz czym się przejmować. Pasta faktycznie nie wygląda na dobrą ;p mogę Ci polecić Arctic Silver Ceramique albo Arctic Silver 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy może to być spowodowane tym że jednen z ramiączek że tak nazwę na wentylatorze procka się ułamał ? wiesz ocb ten jeden jakby wiatraczek ale działa normalnie ... mi się wydaje że to pasta jak ona kosztuje 3 zł za tubkę 7 g to pozdro ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że to ułamanie nie ma żadnego wpływu. Kup paste arctic silver ceramique, na taki procesor wystarczy, ja dałem za nią 12zł w sklepie u siebie. A i nie kładź jej za dużo, rozsmaruj równimiernie na całej powierzchnie procesora najlepiej jakąś kartą telefoniczną albo starą kartą kredytową. Procesor ma przez nią prześwitywać. Pasta ma wypełnić wszystkie mikro nierówności, a nie stanowić warstwe izolacyjną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...