Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Weasel

Pikantnie czy lagodnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wolicie jesc?

Bo dla mnie im bardziej siarczyste tym lepiej - zarcie ma wypalac (moja niewyparzona) gebe ile wlezie. Najlepsze sa chyba do tego zupki chinskie z miseczka (przynajmniej kiedys byly), male papryczki chili, no i sos seczuanski Uncle Ben's.

Poza tym pikantne udka/skrzydelka w KFC, jakas mocno jarajaca pizze... mmm.. to llubie...

 

A ketchup jak jest lagodny to jest do dupy...

 

"It's like wiping your ass with silk". I do not love it...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z założenia że jak się nie popłaczę przy jedzeniu rosołu to tak jakby ten rosół nie był rosołem ale wodą :P Uwielbiam pikantne potrawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uwielbiam pikantne żarcie :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weasel sprubuj samej małej papryczki chili :D wtedy to już nawet woda nie pomaga ale zajebiście pali Cie w gardle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weasel sprubuj samej małej papryczki chili :D wtedy to już nawet woda nie pomaga ale zajebiście pali Cie w gardle  

Przyznam szczerze że czegoś takiego jeszcze nie probowalem... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto tylko trzeba mieć naprawde mocne gardło jak lubie ostre żeczy to według mnie to nadaje się tylko dla masohistów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weasel sprubuj samej małej papryczki chili :D wtedy to już nawet woda nie pomaga ale zajebiście pali Cie w gardle 

Jak dlamnie taka papryczka jest ciut za ostra jak kiedyś spróbowałem to przez 30 min wodą usta płukałem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weasel sprubuj samej małej papryczki chili :D wtedy to już nawet woda nie pomaga ale zajebiście pali Cie w gardle 

Jak dlamnie taka papryczka jest ciut za ostra jak kiedyś spróbowałem to przez 30 min wodą usta płukałem;)

 

to tak jak ja;]]]

 

Wychodzę z założenia że jak się nie popłaczę przy jedzeniu rosołu to tak jakby ten rosół nie był rosołem ale wodą  Uwielbiam pikantne potrawy...

 

huh moj rosol zawsze jest czarny od pieprzu ;] mniam;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pikantnie, naturlisz, potem cierpie, sjakas nadkwasota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubię pikantne żardzie, zupę meksykańską ugotowaną przezemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole na ostro a teraz wlasnie jem sobie lody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... To ja będę inny. Przyznam się od razu, że pieprzu jako takiego nie lubię, więc również większość ostrych potraw odpada. Osobiście wolę łagodne potrawy. Z mojego osobistego punktu widzenia wychodzi, że za duża ilość ostrych przypraw zabija smak, ale to tylko moje zdanie ;) . Z teoretycznie ostrych dodatków lubię cebulę, czosnek i białą rzodkiew (doskonała na surówki :glodny: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wole mało soli nic ostrego porostu bezpłuciowo...

tak mnie nauczyli i tak teraz mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SpInKa:

zdecydowanie pikantnie:D

Spicy girl z Ciebie SpInKa widze ;)

eoLithic :

Weasel sprubuj samej małej papryczki chili  wtedy to już nawet woda nie pomaga ale zajebiście pali Cie w gardle 

Mnie? Fakt, jest to dosc mocne, ale myslalem, ze masz cos jeszcze ciekaszego do zarekomendowania :P

Radar28 :

Hmmm... To ja będę inny. Przyznam się od razu, że pieprzu jako takiego nie lubię, więc również większość ostrych potraw odpada. Osobiście wolę łagodne potrawy. Z mojego osobistego punktu widzenia wychodzi, że za duża ilość ostrych przypraw zabija smak, ale to tylko moje zdanie. Z teoretycznie ostrych dodatków lubię cebulę, czosnek i białą rzodkiew (doskonała na surówki )

Ej, no masz prawo przeciez nie? To ze wiekszosc jak na razie lubi pikantnie nie oznacza ze dla kogos tego lagodnego ketchupu nie robia :) Ja nie mowie, ze wszystko dla mnie ma byc ostre, lubie tez zjesc cos subtelnego, delikatnego... Lody:)

Wino, kobiety... O winie teraz zaczne watek, o!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak ENCHILADAS na OSTRRRRRRRRO tak żeby gardło paliło :devil::devil::devil::devil::devil::devil: tak diabelsko ostre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo widze ze nie tylko mnie kiedys potrzaskalo i zzarlem mala papryczke chili :D...

Mi przeszlo po 15 minutach - wsadzilem sobie lod do geby - dziala :)

 

A jedliscie kiedys Nachosgrande? To takie cos w Hiszpanii jest... sa to poprostu chipsy zrobione z suszych i sprasowanych papryczek chili z dodatkiem przypraw - jeszcze wiekszy ogien w gebie niz po samej papryczce :exclam::devil::finger:

 

A co do zarcia to roznie ze mna bywa - czasami lubie SPICY :szczerbaty:, a czasami lagodne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pikantne papryczki rulez:) - ale nie koniecznie same ( chyba lepsze sa z dodatkami na przyklad z pizza:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomek_el napisał :

 

Pikantne papryczki rulez - ale nie koniecznie same ( chyba lepsze sa z dodatkami na przyklad z pizza)

 

właśnie ze nie bo jak jesz je z czyms to wtedy już nie czujesz pelnego samku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też żelazną zasadę: pieprz musi być świeżo zmielony bo inaczej jest do kitu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D tak szczerze mówiąc to ja jadam tylko pikantne rzeczy i pieprz czrny czy biały to smakuje mi jak trawa podobnie jest z ostrą papryka A co do papryczek chilli to są cool A wzgledem jedzenia pikantnych rzeczy to po nich nie wolno popijać wodą bo woda wzmaga uczucie pieczenia, do tego stosuje sie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ostre rzeczy najlepiej przepijac woda mineralna gazowana - wtedy dopiero jest jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak zjadłem swoja pierwszą papryczke chilli to wypiłęm pół 1,5 l. butelki wody Muszynianki naturalnie gazowanej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jak zjadłem swoja pierwszą papryczke chilli to wypiłęm pół 1,5 l.  butelki wody Muszynianki naturalnie gazowanej 

byla jazda - nie?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...