Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzegrzu

Dawny gracz szuka społeczności

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów ! Przeglądając to forum natrafiłem na forum, związane właśnie z America's Army. Postanowiłem, że fajnie by było znów w nią spędzić sporo godzin.

Grałem długo w pierwszą wersję AA, późniejsze nie trafiały do mnie. Jestem pokoleniem, gdzie na mapie "most" nie było żadnych urozmaiceń, prosta, przyjemna gra.

 

Jednak samemu wszystko strasznie się nudzi, przejada. Zwłaszcza strzelania wojskowa. Wiadomo - sam marines nie zrobi nic, w drużynie tkwi wszystko.

Szukam klanu / społeczności osób którzy grają dla rozrywki, lecz których kręci coś więcej niż ciągłe granie jednej mapy. Chciałbym się pobawić w ligi itp.

 

Co do personaliów, mam na imię Michał, mam 18,5 roku za sobą. Internet 7mb neo, komputer wystarczający na każdą z najnowszych gier. Słuchawki + wszystkie programy : ventrillo, mumble, teamspeak opanowane.

 

 

Dziękuję i pozdrawiam.

 

Ps. Odpowiedź proszę na forum jako prywatna wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze również tutaj:

- Fragout strona społeczności AA2, rejestrujesz się i napisz na forum w dziale rekrutacja że szukasz klanu

- AA.pl strona społeczności AA2 i AA3. Robisz wszystko tak jak poprzednio, a swój post piszesz tu

 

Myślę, że uda Ci się kogoś do pogrania ogarnąć. Możesz też założyć własny klan, bo te co istnieją teraz, czesto są juz skompletowane, ale jest kilka co rekrutuje

 

Najpopularniejszy teamspeak to:

TS2

aaosite.pl brak hasła

riz.pl hasło grom7 lub GROM7

 

Gracz AA2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to myśmy też niedawno reaktywowali stary skład klanowy babci Ameryki :) Ja już chyba odpadam, zbyt dużo nowości mnie kusi, ale chłopaki jeszcze pogrywają. Zapisz się do naszej grupy to pewnie się dogadacie :) Swoją drogą, ciekawe czy kiedyś żeśmy do siebie strzelali, bo łupało się swojego czasu ostro w AA :D

http://www.saveproject.pl/gamers.group.php?gamersGroupId=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się łezka w oku kręci :D pamiętam czasy grania w AA od 2.5 do 2.8.6 bodajże. Nawet w eslu grsliśmy :) Moje klany: STORM, ExF, BalsamSquad :)

 

Brw. Ta gra jeszcze żyje? O.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyje żyje. Obecnie nazywa się America's Army Proving Grounds. Do pobrania za free na steam. Fajny silnik, fajna grywalność ale scena już nie tak duża jak za czasów 2.x . Niestety ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wrócić na AA2, obecnie prywatny projekt zwany AA 2.5 Assist więcej tutaj:

 

http://www.aao25.com/

 

TS3:

 

ts.aao25.com

 

Wieczorami, najlepiej w weekendy jest po 80-150 ludzi online, polska scena jeszcze żyje tutaj, polecam zawitać :)

 

[bIG.]Shooter.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa to jeszcze? :) spradze na lapku czy pojdzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA 2.5 jak najbardziej :) wystarczy pobrać tego assista o którym mowa w poście wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrałem, wbiłem dziś na chwilę na pusty serwer mout i nawet na moim starym IBM z HD3000 da się grać :)

 

Można u was na klanowym kanale siedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Grałem w AA od wersji 1.6. Potem 2.x . AA3 sobie odpuściłem ale America's Army Proving Grounds to na prawdę dobra gra. Szybka, grywalna. Jedyny jej minus to mała społeczność. Niestety armia amerykańska nie angażuje się już tak w projekt jak to miało miejsce za czasów AA 2.x . Mimo wszystko zachęcam wszystkich do grania. Ruszyła właśnie liga TWL. Jest sporo polskich klanów. Starzy wyjadacze pamiętają takie klany jak [KSS] , {P-A-S}, [D-303] , =[KB]= . Ci ludzie znów zaczeli grać. Nie wiem ile oni mają teraz lat ale grają :) Także kierunek steam i ściągać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Grałem w AA od wersji 1.6. Potem 2.x . AA3 sobie odpuściłem ale America's Army Proving Grounds to na prawdę dobra gra. Szybka, grywalna. Jedyny jej minus to mała społeczność. Niestety armia amerykańska nie angażuje się już tak w projekt jak to miało miejsce za czasów AA 2.x . Mimo wszystko zachęcam wszystkich do grania. Ruszyła właśnie liga TWL. Jest sporo polskich klanów. Starzy wyjadacze pamiętają takie klany jak [KSS] , {P-A-S}, [D-303] , =[KB]= . Ci ludzie znów zaczeli grać. Nie wiem ile oni mają teraz lat ale grają :) Także kierunek steam i ściągać !

 

 

Aż tacy starzy nie jesteśmy ale dobrze, że ktoś ten temat porusza bo im więcej ludzi tym lepiej :) A co do klanów to masz rację, powróciły: [KSS]y, z [D-303] to niestety ale parę osób gra, tak samo z [KB] ale jest liczna ekipa również z [CSP] czy też [FOX], od nas z [PAS]ów też sporo powróciło lecz też paru osób znajdzie się nowych, no i wielu jest wolnych strzelców na serwerach :)

 

Także ZAPRASZAMY jak najbardziej na serwery i do wspólnej gry! --- Gierka jest w dalszym ciągu darmowa i nigdy to się raczej nie zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Społeczność AAPG znowu rośnie, tak jak pisali poprzednicy, wracają starzy wyjadacze, pojawia się sporo nowych osób a w ostatnim czasie ruszył nawet turniej TWL z udziałem kilkunastu drużyn w tym KSS, CSP, PAS czy FOX.

Zapraszamy na polskie serwery oraz oficjalne AAPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem już jakiś dobry czas temu to żaden polski klan oprócz jakiegoś Unknown czy jakoś tak to nie walczy z sukcesami. Przynajmniej jeżeli chodzi o TWL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...