Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kathrin

WoG problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem fanką Heroes , a ostatnio ściągnęłam ( z podanej przez przedmówców strony) WoG-a (wersja finalna). Jednak bez przerwy pojawiają mi się komunikaty o błędach. Przeszłam 3 dostępne kampanie, niestety ostatniej, a konkretnie scenariusza Evil go home3 nie mogę ukończyć , gdyż mam niedostępne niektóre lokacje, a nie ma szansy na uzyskania czarów "wrota wymiarów" czy "latanie". Sądzę, że coś jest nie tak z mapą. Nie potrafię dostać się do map kampanii, aby próbować coś zmienić. Może ktoś mógłby mi coś doradzić, ewentualnie podać namiary na twórców gry. Pozdrawiam współfanów. Help!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem fanką Heroes , a ostatnio ściągnęłam ( z podanej przez przedmówców strony) WoG-a (wersja finalna). Jednak bez przerwy pojawiają mi się komunikaty o błędach. Przeszłam 3 dostępne kampanie, niestety ostatniej, a konkretnie scenariusza Evil go home3 nie mogę ukończyć , gdyż mam niedostępne niektóre lokacje, a nie ma szansy na uzyskania czarów "wrota wymiarów" czy "latanie". Sądzę, że coś jest nie tak z mapą. Nie potrafię dostać się do map kampanii, aby próbować coś zmienić. Może ktoś mógłby mi coś doradzić, ewentualnie podać namiary na twórców gry. Pozdrawiam współfanów. Help!!! :D

niestety skrypt rem szwankuje

na tej stronce zapytaj acid dragona ( to administrator... pozdrów go odemnie ),

on napewno ci pomoże

http://www.acid.iconrate.net/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Dodam, że Polaris już miał minimalnie wyższe PPC od poprzedników. RX 480 ma 3,6% wyższą moc obliczeniową od Radeona 290X ale jest faktycznie 7,5% szybszy.
    • A inni specjaliści będą pisać, że są ewentualnie inne zmiany, którymi Nvidia się nie chwali. No i fajny zabieg socjotechniczny. To trochę jakby powiedzieć, że jedna opcja polityczna ma całkowitą rację (weź sobie prawaków lub lewaków, do wyboru) bo druga (i tu wstaw jakiś debilizm od kogoś z przeciwnej strony) Po pierwsze to nie widać poza Vulkanem, który może nie być wcale przykładem manipulowania, żeby ostatnio NV to robiła, więc osoby, które wyśmiewasz nie krzyczą o  tym, jakoby to było pewne, że NV ubiła 20xx po premierze 30xx a Ty już wiesz, wróżbito, co będą myśleć i mówić w przyszłości. Byle pasowało do narracji "ja=mądry, oni=głupi". Trochę jakby babcia co ogląda tylko TVP mówiła, że wiadomo który Jarosław jest super i nie kradnie, a tylko idioci robią spiskowe teorie o tym, że kradne - bo przecież ona wie, że tak nie jest. Patrz. Zaskoczę cię. Ten SER może faktycznie wpływać na wydajność. Ale z drugiej strony to mamy spore opóźnienie faktycznej premiery. Dev nie będzie chciał, aby jego gra chodziła wolniej na kartach posiadanych przez 99,99% graczy. Minie z 5 dodatkowych miesięcy zanim ta seria zacznie trafiać do graczy w jakichś normalnych ilościach. To 5 miesięcy więcej na dopracowanie. I z tego co rozumiem, choć tu mogę się mylić, bo przyznam się, że nie czytałem o tym SER praktycznie nic,  to jest to niezależne od gry, więc NV będzie tym sterować ogólnie. Nie trzeba pod każdą nową grę cudować.  Zobaczymy. Może lejąc na rasteryzację nawet nie będą czuli potrzeby manipulować i nic się nie wydarzy.  Co nie znaczy, że w latach 2004-2017 NV tego nie robiła. I nie znaczy, że ludzie, którzy to obserwowali to "specjaliści" których należy wyśmiewać.  Po raz kolejny prezentujesz bufoniarskie podejście "eksperta" który z pogardą się odnosi do innych, bo mają inne zdanie. 
    • Dziś 15:00. A to rok lub dwa czy nawet trzy lata temu to był jakiś problem złożyć kompa za 20k z topu? 
    • Ludzie nie patrzą na specyfikację konsoli i nie interesują się takimi rzeczami, rozróżniają jedynie wielkość dysku, gry które będą na niej działać i to w zasadzie tyle. Przypadek switcha to potwierdza.
    • Tak próbowałem i problem nie występował ale jest to mało miarodajne bo obudowa jest aluminiowa. Zgłosiłem im że po reklamacji problem nadal występuje i załączyłem nowy filmik z wystąpieniem usterki. Ich odpowiedź, wysłać laptop ponownie na reklamację.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...