Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maniek1232

c2q q6660 chłodzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam procesor core 2 quad q6600 i chciałbym go podkręcić tak do 3.6 Ghz. Mam chłodzenie boxowe i chciałbym wymienić na coś do 120 zł. Chciałbym żeby był cichy i wydajny. Jakby nie było niczego konkretnego w tym przedziale cenowym mogę dorzucić pare groszy :D .Prosiłbym o jakieś propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam procesor core 2 quad q6600 i chciałbym go podkręcić tak do 3.6 Ghz. Mam chłodzenie boxowe i chciałbym wymienić na coś do 120 zł. Chciałbym żeby był cichy i wydajny. Jakby nie było niczego konkretnego w tym przedziale cenowym mogę dorzucić pare groszy :D .Prosiłbym o jakieś propozycje.

SilentiumPC Fortis, możesz jako drugi wentyl dokupić jakiś droższy, z regulatorem na śledziu. W tym przedziale cenowym IMO w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na czym chcesz kręcić? Płyta i zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z montażem tego chłodzenia. Trzeba wyjmować płytę główną oraz jak z poziomem hałasu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z montażem tego chłodzenia. Trzeba wyjmować płytę główną oraz jak z poziomem hałasu??

Boxowy wentyl, jak zresztą reszta fanów od SilentiumPC, chodzi ponoć tylko głośno w pozycji poziomej, więc nie narzekam. Montaż zależy od obudowy - może masz odpowiedni duży otwór za mobo, żeby przykręcić backplate bez zdejmowania płyty, ale znacznie wygodniej i solidniej zrobisz to wysilając się na odkręcenie paru śrubek i wyjęcie płyty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zasilacz corsair gaming series 700w a plyta asus p5q pro

No to masz na czym kręcić, bo jest na forum gostek, co jedzie z OC Q6600 na sekcji zasilania 2+1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...