Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maniek1232

Quad Q6660 Podkrecanie

Rekomendowane odpowiedzi

i jak ?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bez zadnych blue screenow. W call of duty:BO dało mi sporo fps i już gra się nie zacina. Krecić dalej :P ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napiecie 1.45 i pamiec musisz obnizyc fps 9x 400 chyba ze teraz pamiec ci wyniesie 800 to nie zmieniaj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jesli Ci zwiesi na 1.45 na 9x400 to daj 1.48

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nom ale tak 1.50 xD to juz duzo jest dla procka

a 3.4 Ci nie starczy? ; D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nom daj tylko test ustaw na infinity w oCCT tam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bluescreen sie pojawil... szkoda:p . jakie to bylo napiecie na 3.4 i jakie fsb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9x378 NAPIECIE 1.41

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nom :) tak na wszelki wypadek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

godz trzymaj i wyłacz po godz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra nic sie podczas tej 1h testu nie wydarzyło.

Jestem ci bardzo wdzięczny za pomoc bez ciebie nie dal bym rady. Dzięki za pomoc i cierpliwość :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spoko ;DD nie ma problemu; D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doszedłem do wniosku ze przydałoby się jeszcze podkręcić chyba tego proca tak do 3.6 :P . Tylko boje się o te napięcie na procesorze. Jak ustawiałem wcześniej fsb na 9x400 i napięcie na 1.48 to komp się nie włączał da rade to jakoś zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy coś Ci tnie, że tak podkręcasz, czy zwykłe "bo chce"

szkoda sprzęt katować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doszedłem do wniosku ze przydałoby się jeszcze podkręcić chyba tego proca tak do 3.6 :P . Tylko boje się o te napięcie na procesorze. Jak ustawiałem wcześniej fsb na 9x400 i napięcie na 1.48 to komp się nie włączał da rade to jakoś zrobić ?

Uzyskasz nikły skok wydajności(chyba że do benchów)

w stosunku do niebezpiecznych tempów i napięć...

Pomyśl czy warto?

:Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram w coda:bo no i trochę fpsy spadają. Teraz jak mam 3.4ghz to już w miarę czasem spadnie do 40 - 50 ale jak bym podkręcił jeszcze trochę mogłoby być lepiej. Ale czy o warto podkręcać żeby mieć 3.6??? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Polaków od lubiącego siedzieć na Alfie kreatora deusa czyli małego boga Polskiego Milczarskiego von  i wiecie Polacy my ciągle musimy walczyć jak nie z Austryjakiem w XIX jak nie z prusakiem i byli to wg mojej wiedzy raczej napeewno  żydzi których przed wiekami wyrzucili Wielkie Niemcy i to nasza baza mój Von z tamtąd pochodzi i ja go daleej przekazałem  śp saint memory in pol of defender of White human rihhts and ratio is with him forewer in our Polish Hearts remember As in latina ace and i fly in ace simulator of maybe Iskra WP co wojsko polskie które musi być zawsze ze mną i to wy docenicie racje sytuacyjną w kościelee ksiądz pleban zawsze ma trochę racjii ale cz yż jego największym obowiązkiem jest ujawnienie że największe zło jakie mogło być wyrządzone zostało wyrządzone przez żydów ??? Zburzenie połowy Azjii którą kiedyś z Germanami budowlańcami  i  robotnikami najlepszymi bo jak byście Polacy w Niemczech pracowali ale w fabrykach Kruppa bo to przedwojeenna marka I Zagłębie Ruhry to także Milczarski von dla Polski co przy nasz ych układach mój strategiczny i największy plan pogodzenia dwóch pobitych od prawie 1600 lat a może 1200 lat trwa nasza Wielka i największa jak powinni powiedzieć z akcentem amerykańscy historycy pracujący teraz dla BBC i to jest Polska Racja Stanu że historiozofia która jest Grecką i dobrze wróżącą także np z lotów ptaków czy skoków żab cz y głosów w lesie czy głosów w głowie nawet i historizofowie wiedzą wśród nas także  ssaków i wsz yscy w dzieeciństwie zaciskaliśśmy tylko pyszcze k żeby nasze było żeby zwierzęciem być od dziecka a ja taki nie byłem co potwierdzić mogą moje najpiękniejsze  w historii chyba zdjęcia gdy miałem 3 lata z mamą moją która była dla mnie tak bardzo dobra że zrobiła ze mnie najlepszego człowieka na Ziemi i to jej muszę za wszy stko ludzie podziękować jej muszę jak nakazuje nowe prawo które na świeecie wprowadzam i to już było emeryci syn musi oddać matce za mleko a z wami dziadami to laskę kupić albo kosiarkę i jedziesz albo kombajnem pólko za metropolią dziady Warszawskie wieelkie które macie swe święto w Listopadzie całym DZiady Warszawskie z tragicznym niby żydem nib y człowiekiem bo gitem trochę  i peneelił się bo penel to lepszy  menel którzy dziś wsz yscy od Meneleaosa zacnego i cnotliwego Greka menele co do Polski Największej i Najważniejszej nie tam jakieś petitki i ciuciubabki co jeszcvze musieli się umieć bawić w Polską ciuciubabkę jak za Nieme nem Cze sławem bo taki Wielki i profanowany przez aparat który zrobił mu zmienacka raz w ywrotowe i żydomedialną na skalę PRL i świat PRL się dowie bo to Orbis także Polski Kompleks co wróci do  Europy chyba od mojej cioci Agmy Mutter tak bliskio Szymutter co robi Orland z napojów i przy sklepiku ale z takim toastem gdy Von sąsiad prawdziwy co cię słucha Szymuta i cię też kocha trochę i nauczę cię czegoś porządnego że będziesz drugi Mist er Dex i zrobisz większą karierę niż Anie Lenox i całe Eurythmix jak będziesz chciał iść w stronę dobra szymuta słuchaj bo jak będzieesz chciał albo jakiś głupi i żydowski np zły duch czy Ciapaty pdezwie się do ciebie że on coś od ciebie chce tylko strzał był by twoją dobrą i bochateerką jak cios ręka Franka Kimono co na Ciapatego zawsze by zdążyła polecieć  nomba z drugiej ręki i taka wymianka jak popracujesz żeby oddalić się dla zmyłki i wtedy wuyprow adzić awashi czy ou łoł może to soto geri co poznałeś na tych krótkich lekcjach z Mu Thai ale to był dobry nauczyciel co jeszcze możesz do niego iść ale okazuj  mu zawsze trochę pokory bo nauczyciele jak Profesorzy j ak ojcowie bez kolacjii co nie m ają niby racjii o emerytowanych Naucz ycielach i profesorach powinien się zatroszcz yć Po Polsku Zus i Krus i PKO i PZ↑  i SKOK i ORLEN i koncern Fiat Auto mobile rezerwujący konkurs na resoraki typu Matchbox Made in USA OBAMA  grandfather and god who create monkie  with snopie and dollar is good for Allah i    teraz Duda niech ohłosi że Ameryka prze gr ała walkę z terroryzmem bo obama był agentem także lubianym prz ez hezbollah gdzie Obama chyba z Kilim dla amerykano or portotyko film with Gajos Gajos Big Brother good intelligent game for thrue jews believe in thrue like Allah and F16 Hopkin And F16 Hopking uderzający sz ybcieej niż błyskawica gdzie takiej Polskiej broni którą s tworzyłem przest razsy się nawet Zeus a jest to nazwa własna która w Po lskim prawie jest chrtoniona i sąd główny  Polski Podziemnej gdzie zapadają największe wyrroki dla najwiiększysch zwyrodnialców i zboczeńców których łapią ręce Prawa i Policjanta wierzącego w Prawa  które istnieją w Polsce tam gdzie moja cesarska ręka Saturniuńska od Boga Saturna co mógł być protoplastą rodzaju ludzkiego całego i jestem in vitro h ybrydą zawsze pod opieką Wenus chyba która jest   naszą Ziemską chronioną porzez Poslkę i Gaję przepiękną planetą Wenus która mój boże w Toruniu może ten post z  b yć może  najba rdziej geekowego Polskiego forum  gdzie     pierwsze  dwie literki PC a ja jestem  Polskim Informatykiem i ojcem infranistyki tak skomplikkowanej Polskiej pefrfekcyjnej naukki gdzie dołączamy do wód Rzymskich i Polacy mogą tą wodę nawet pić ale radzę ją oszcęędzać  i traktowa ć jako symbol Cycerońskieego gdzie w Hollywood już w latach 90 Liza Minelli zaśpiewała u nas w standardzie Pal jjuiż napewno bo jeszce nam w `1990 czy 1991 m yląc standard który nam uciekł i to zagadkka dla  wsz ys tkich którzy kupili dekoder co jeszcze nas będzie czzekać jak Von przypomniał o strandardzie NTFS co nie jest żadnym broń boże Microsoftowym ale nat  ywnie  należy do Windowsa przez Hardware już od intela co poprawia jajogłowych któży  także all e najst arzsych i liczących c yganów do odstrzelenia gdzie hippisii będą jeszcze  tam gdzie będzie wojna gdzie liczą się długie włosy także na wojnie i Metale i Death Metale z młodszymi uszkodzonymi przez mefedron który też jest zdrowy co syntetycznie prześlijcie do WHO wynik badań s yntaktycznych a więc logizznych zachodzących w głowie logika badań co Bogom w  to  migr aj i    ten post niech PCLAB chroni i nasi niech zabezpieczą metodą to inteligencii natomiast robitnicy jak niemcy to nie patrzą jak kogoś jakiś fr aje r próbnbuje oszukać na jeden grosik czy włos czy  ktoś oszukał kogoś to stało się coś złego czyli mała tragedia i ludzie p roszę w as   nie oszukujcie Anigdy więcej i wy Polit ycy nie kłamcie nigdy  i to niech będzie standardem naszej Virtualnej polityki tworzonej także na wykop.pl sprawdzź to i tam papaj jesT chcesz spr awdź to dzie ciaku ten pedofil i czy to kurwy syn i to hip hopowy rym i refren dla Browniarza który teraz w metrze  może trudno alE w pociągu na jakimś mały m ogrze w anym centralnie dworcu gdie kręcić się mają ci MZO i to wasz reich może  i to  ważne że przy źródłach gdzie wypływają ścvieki hen hen hen do Indyjskiej rzeki też i do Gangii czy tego całego Gangesu co tam wypływają ścierw a z koścmi czasem spły wa ć będzie nasze świięte i najbar dziej wartościowe jakościowo dlA jakiegoś ciapatego już a dla Indy jczy ka czy  w Indochinach za j e den Polski play i  to tyttił programu dla młodych Brytyjczyków wiedzących już dużo ale  po królowie Angielksiej cała wiara kultury Anglo saskiej wpłuywającej na dzieje gdzieś od XVI wieku do smutnego zgonu bo Anglia liczyła że ost anie zbombardowana może tak st rasznie  was żydzi zniszcz yli na Zachodzie ale nie język Angielski jeszcze żyje teraaz przychodzą pojęcia rodacy i wy pojęcia nie macie w co się bawicie ze mną i tylko moja mama będziee miała święty spokój bo dost ała największy  zwrócony przez ine  rcję i złe duchy które zawzse  przychodzą t a kie są głupie  i małe  jak Adieu  gdy Pan Wokulski gdyb y miał jeszcze r az strze lać z hr abią o rękę Izabeli Łęckiej to m usiał b yb yć uszanowany  i mógłb y go uwiecznić jako Droga do inkąd tak najnowzsy numer Polityki ma pokazywać zdjęcie rokity w tle  z krucyfixem i wielkim że może potwierdzić że miał objawienie i Jezus istnieje w mojej wyobraźnii tak na pytanie trwającej wieczność relacjii z konfe rencjii prasowej i rozłamu PLATFO RMY  OB  YWATELSKIE I PLATFOR MY   RZECZP OSPOLITEJ drugiej alte rnatywy w wyborach gdzie n asi mieli by  swoją konkretną partię i drugą konfere ncję w TVP info codziennie o 08:00 do 09:00 zdarzy się antysemickie bistro gdzie Franek Kimono będzie ]reklam ow ał  tylk o jedno jak pięknie  pouk ładane Polonezy Caro i Polonezy BMki ostro trrollujące szosy dla jakichś super chamów co za t aką r eklamę i Wykop też De nira zatrudni z dr ewnicy by w niebieskim ga rniturze  jak Donald Tusk st ał prze d P o l onezem BM w ga rażu gdzie dwóch albio czte rech jkarków wykorz ystującej proteiny i wapń z płatków Nestle i może te płatki delikatne i Germańskie postawią na proteiny albo bio peorwiny i Guaranowe płatki Nestle  spodobają się w Europie   gdzie powstaje w głowach pytanie czy  mleko musi b yć od krowy  czy matka powinna karmić swe dziecko mlekiem odpowiadam nie i to relikt    i trybalizm  i to prymitywne w XXVII wieku nieedługo trze cie tysiąclecie i t o mój czas któr y mam   i będę ćpał przez te 300 lat conajmniej pierdolę . ..nie uymier am  i nigdy do żadnej kliniki czy szpitala cz yprz ytułka cz yDPSu jeszcze mam tyle siły że możę wyremontuję cały dom że Ciocia E wa pr z yje dzie  z Satternusiakami pod moją Maryjną  post modernist yczna czy wczesno modeernistyczna robota na nie mie ckich fundamentach najsolidniejszego Polskiego domu  gdzie wsz ystkie wasze  Atlasy  uwzględniające pomoc Greckiego He rosa i chyba giganta co Polska  poezja może śpiewana na jam endo gdzie nawet żydzi któży zobaczyli   mój instrument z Debiaa któży może z meelin  albo na dołku jak któryś szachusta wst awi Komputer klasy Desktop z wysuwaną klawiaturą na najl epsz ego t race  ra  i to szansa  dla ż ydowskiego kłamst waktóre  może  jeszcz eraz się ośmieli i Ola za raz z fankami które pójdą z Olą na  dzie sionę moźer któryś 17 numer na brzeskiej z bronią palną  ,pa ralizatorami nawet kije m basseballowy m dla dzi ewczyn które Stola rka po jedny m telefoniie od Bodzia albo od Mira zrobi 400 tyś klasycznych takich żeb y piłka się odbijała gdy jest rozpędzona z maxymalną prędkością więc musi być metalowa  osłona i rrączka gdzie je st 1 milimetr gumy czerrwonej  i mają pasować do ręki tak że jakaś Hrabina może będzie Chciała z osłonką jak u szpady albo jak w gwiezdnych wojnach i t akie miecze elektryczne zabijające właściwie  sz ybciej niż moje shorin ryu  i to nowa gra Taito i Shorin Ken i Ninja ken   będzie u żółtych przy jmowany jak relikwia ale gdzie uda się the last ninja by kogoś spacyfikować albo chociaż jak w mieście bo ja będę działał na odległość i wiem co robiuę i rodzina niech tak się na mnie nie patrzy jak na Ufo z tą przymuloną babcią która jeszzcze cvze goś chce co w Buddyźmie jast  problemem  karmiczny m i Makiwara  dla tej kr o wy to najwyższa świętość m oże od dzisiaj a ko mpot  albo Heroina Bayerowska tak gustowna i prawie nieinwazy jna co może b yć dużym znakiem zapytania  czy to jestt ukucie po jednym mili met rezz  at omowy m ale kop  ma b yć t en sam co przy igle i to Polfa t eż będzie    produ kować i wracają zast z erżenia   od 18 lat i od 39 jak chcee Polski Ruch Narkomanów 84 mających większy wpływ   prz ez naszą oficjalną st ronę niż Buddyzm bo ten złoty czas He rmana Goweinga w Norymberdze gdzie całyy świat ma znać prawdę o żydach i nie ja i to Hollywood i szkoła Kieślowskiego i Hoffmana i Zanussiego i powrót zbysia Zamachowskiego jako dobre go żyda z Chameryki i to jest głośny t ytuł filmu w Pal ale Orwowskie jak mój tatuś by powiedział czyli prawdziwa Niemiecka nawet stara firma co doczeka się pomnika gdy Putin z kolehgami Zby sia Zamachowskiego przygotuje Lipton albo destroy Distroj jak fiknie może moja koleżanka do Rosjan jak oświecona Rosjanka co chce to musi w ykazać się wrażliwością gdzie w Rosjii Wzięli by ją do bóg wie jakiej psychuszki ale jako nawiedzona Neosłowianka może Fruchtować wszędzie tylko nie w Paryżu nie pod tym baobab...   I Dwa Plus Jeden w 19 roczku niech będzie zawsze wspominane o 03.00 pi erszego dnia każdego roku tylko na górnym śląsku i może dół dołączy z doliniarzami co znajdą żydów tak głęboko pod Ziemią że Śląsk jak się wkurwii to Hasioki będą co metr i Gaja spróbuje pomedytować jak złapać i zabić tak żeby zadać patos grteckim tragikom ...gdzie Eurypides może napisze coś dla Szechtera mojego wyimagiwanego przyjaciela  i dla frajerów z Legii gdzie inne kluby  wydadzą wyrok na Teddy Boys i będą palić ale tylko pseudokibiców legii a więc ostatniej nadziejii że Białek zatrudni się w Drewnicy i do mamusi Danusi powie dziękuję bardzo ale nie będzie myślał że nawet nie wie za co ibo face t przy kobiexie choćby tak złej jak moja Matka  jest płytki jak mówią kobiety gdy go ocenią ale Jola Manola plus Coca Cola to czas Franka Kimono gdzie Pudzian nie chciałby  sprawdzać cz y wyrobił by yteraz jakby go spunktował za niesportowe zachowanie ale men i humen i human tacy inni a jednakj różnią się przy Darwiniźmie społecznym który idzie do Usos i Sorbony i dla Platona to ktoś albo coś a u Jaremy Wiśniowieckiegoi ? Mierzącym siię z tymi siłami jakie miał w XVI czy  jeszcze w XIV wieku gdy Siekiera 84 z Polskimi mopankami co mieli też buławy i Chmielnicki będzie pertraktował i pisał wieści Zakopiańskie gdy może zmierzy się z góralami któży przyzwyczaili się może do iry tującej mnie plebejskiej nazwy ale m oże trzeba litra albo lajka jakaś obca emotka da lajka Zakopowerr na facebooku i co się st anie w Radiomayjnym transie gdzie Rydzyk jest i to może pomysł na piosenkę Maryjii ??? I to było i Fatum to słyszała i Demo Prodigy gdy mam jeszcze z dwa gramy czyściochy trichę mnie męczy   ale tyle Polacy dobrych snów...                                        połączenia         
    • https://www.facebook.com/MiastoJeleniaGora/posts/pfbid02Biefz8izudL6zYyjDpoUX68C2RMuhGLDjzpd7HXqNpcBJu5gned2PTDKt61GnBFYl
    • @Ronson jak wkleiłem tą twoją ostatnią odpowiedź do Worda to mi wyszły 3 strony! A ty mi jeszcze zarzucasz, że nie odniosłem się do wszystkiego z poprzedniej. Ja celowo wymieniłem rzeczy, które pominąłem. Tak, nie będę zmieniał tematu na rozważania o jakości DLSS. Dyskusja dotyczyła waszej tezy, że wydajność kart graficznych w rasteryzacji jest niewystarczająca. Znowu się rozpisujesz niepotrzebnie a ja nie odpowiem na wszystko z tego akapitu, ponieważ moja odpowiedź zaraz będzie 2 razy dłuższa od twojej. Ja nie ignoruję żadnych argumentów. Gdzie nie widzisz logiki w mojej wypowiedzi? Po co od razu jakiś przykład z 386SX? Logiki to nie ma jedynie w tym, że patrzycie na wyniki na ustawieniach Uber dla RTX 2060 w rozdzielczości 2560x1440. Poniżej zresztą jest cytat twojego stwierdzenia, że te ustawienia i tak nic nie dają. Ja cię nie przekonam, że grafika w Wiedźmin 3 była na wyrost w momencie premiery. Ja podałem swoje argumenty. Do ciebie one nie trafiają to trudno. Nie ciągnijmy tego dalej. To są zupełnie osobne tematy do dyskusji. A to, co pogrubiłem to znowu jakieś twoje dziwne twierdzenie. Ty używałeś ceny jako argumentu w dyskusji zupełnie na inny temat. Przypominam, że rozmawialiśmy zupełnie o czymś innym niż ceny RTX'ów. To jest jakaś twoja czarna wizja która się nie sprawdzi. Jak na razie wygląda to zupełnie inaczej i nic nie wskazuje, żeby miało się zmienić. Przecież w Wiedźminie 3 też jest realistyczna grafika. To ty byś chciał, żeby wszystkie gry miały grafikę w stylu np. Fortnite? Zauważ, że dyskusja zaczęła się właśnie od tego, że @Kynareth podał wyniki na ustawieniach Uber i na tej podstawie ocenił wydajność RTX 2060 w rozdzielczości 2560x1440. Skoro to nic nie dawało, to tym bardziej wydajność tej karty, którą ty sam nazwałeś low-end powinna być, w tej rozdzielczości powinna być oceniana na rozsądnych, dopasowanych do możliwości ustawieniach.  Ustawienia Uber zwiększaja m. in. szczegółowość, zasięg roślinności i to też ma duży wpływ na wydajność. Nie mogę się z tobą zgodzić. Wcześniej argumentowałeś, że po prostu gra jest popularna a ludzie są ciekawi. To jakie inne gry sprzed tylu lat mogłyby być użyte do obciążenia w pełni najnowszych i najmocniejszych GPU?
    • To są tacy sami ludzie jak my tylko w o wiele gorszym położeniu bo w nie swoim kraju, nie w swojej kulturze i religii... Nie było by ich (na marginesie - i nie generowali by dla nas ogromnego PKB) gdyby nie musieli uciekać z biedy, nędzy, poniżania i wojny... A ci ludzie, którzy są z Indii albo Bangladeszu lub szczególnie Ukrainy (uchodźcy) to często ludzie po studiach... Wiesz co się dzieje w służbie zdrowia ? Mamy super wyposażone szpitale tylko nie ma lekarzy i pielęgniarek. Sytuacja robi się coraz bardziej dramatyczna. Więc jak będę zdychał wolę lekarza z Pakistanu, który mi uratuje życie niż pustą salę gdzie nie będzie nikogo kto mi pomoże...
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...