Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dragone

[Zamknięty]Głośniki Logitech X-530

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Noszę się z zamiarem kupna głośników firmy Logitech a dokładnie modelu X-530... Lubie słuchać dużo muzyki,oglądać filmy a w przedziale cenowym 240zł są fajną okazją na allegro ;)

Teraz posiadam w domku głośniki 2.1 tez firmy Logitech lecz one nie spełniają moich oczekiwań już,grają co prawda dobrze ale chciał bym zastąpić je nowymi braćmi 5.1 ;)

Czy odczuje duży wzrost w muzyce miedzy tymi 2.1 a 5.1 głośnikami przy karcie dźwiękowej Sound Blaster VX 5.1 ;)? I czy ta karta pozwoli mi na wykorzystanie ich mocy w 100% ;>

Komp jak w Sigu ;)

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

 

// Pkt 6 i 7 reg. Instrukcje jak poruszać się po forum. nietopyrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechuboss

Moim zdaniem słuchanie muzyki na 5.1 nie ma sensu, jeśli chcesz odczuć różnice w muzyce wybierz zestaw 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 posiadam x530 i szczerze mówiąc po 2 latach użytkowania zaczynam myśleć o zmianie. Nie dlatego ,że czegoś mi w nich brakuje (chociaż mogłoby być więcej basu przy głności większej niż 50% max) ale dla chęci posiadania czegoś z 2.1 bo głownie słucham muzyki i oglądam filmy.Pokój maleńki bo 10mkw +audigy. Dodam też ,że mogą denerwować cię trzaski i ruskie radio...sporadycznie bo sporadycznie ale jednak występuje i czasem wkurza

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie radio :o?

O czym ty piszesz?

Dodam też że uwielbiam zasiąść nocą do dwóch filmów na PC ;)

Posiadam już głośniki 2.1 jak pisałem wyżej ale czuje niedosyt... chciał bym kupić 5.1 i rozmontować je po ścianach sobie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie radio to znany urok tych głośników. U mnie baaardzo sporadyczne. Generalnie nie są złe. Jestem zadowolony, dobry wybór dla kogoś chcącego koniecznie 5.1 w dość dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechuboss

Jak do filmów to 5.1 jak najbardziej dobry wybór ale w tej cenie celuj w Genius SW-HF 5.1 5050 lub model 4000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do filmów to 5.1 jak najbardziej dobry wybór ale w tej cenie celuj w Genius SW-HF 5.1 5050 lub model 4000.

Zależy mi na zamontowaniu na ścianie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...