Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

plastekk

Swift Familia i Seat Leon Cupra R

Rekomendowane odpowiedzi

20131105_170402cosz2.jpg

 

n14 GTi , gdyby te serducho to nie podejmowałbym się tej roboty ;) A tak szkoda tego małego killera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały teaser tego co sie dzieje z autkiem ;)

 

20131106_165734mxj4m.jpg

 

prace w tym kierunku także ruszyły

 

20131106_175947e5jok.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bym chciał umieć lakierować, zazdrość! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały topic, i na następny dzień zauważyłem u siebie w mieście białe suzuki swift xd! Bardzo podoba mi się efekt jak i twoja praca, jesteś bardzo staranny;). Mam pytanie, jeżeli chciałbyś już sprzedać to cudeńko, ile musiałbyś dostać, żeby Ci się jakoś zwróciło (plus/minus). Pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tyg temu na giełdzie zdziwiłem się ile może być odcieni bieli na jednym małym Polo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały o tyle fajny że i po pijaku można malować :E

gorzej jak sprzęt puści ciapki z oleju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały topic, i na następny dzień zauważyłem u siebie w mieście białe suzuki swift xd! Bardzo podoba mi się efekt jak i twoja praca, jesteś bardzo staranny;). Mam pytanie, jeżeli chciałbyś już sprzedać to cudeńko, ile musiałbyś dostać, żeby Ci się jakoś zwróciło (plus/minus). Pozdrawiam;)

 

widziałeś moje auto? jeśli tak to gdzie?

 

 

żeby się zwróciło albo żebym do niego nie dołożył byłaby to kwota minium 20tys pln , gdzie auto wyjściowo kupiłem za 2550zl

 

No ale kasę w niego ładuje z pasją , lubie coś ulepszać , autko daje mi od siebie na prawdę dużo radości i frajdy więc czemu nie ;)

 

 

Malowanie jakiegokolwiek lakieru to nie prosta sprawa ,no chyba że jest to podkład i ewentualne fiu...ty i inne ciapki możemy wydrzeć papierem .

 

Tak wiem jestem chory , ale specjalnie dlatego auta kupiłem dziś pistolet do malowania Iwaty za parę ładnych zlotych - 600pln , ale myśle że sie zwróci jak autko uda się pomalować na tip top , bo nie chce już więcej prosić brata o pomoc

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w Koninie białe Suzuki swift, podobne do twojego, po przeczytaniu tego topicu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wyszło malowanie 5 C nowym pistoletem Air Gunsa. Na poczatku lakier był za gęsty , potem dolałem więcej rozczieńczalnika i popłyneło na dokładkach i to mocno! Zderzak udał się , na razie nic nie wyszlo

 

 

20131118_204609vhdpn.jpg

 

20131118_2046228hi48.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bajka ;) ja cały czas zbieram się do kupna końcówek do malowania, ale nie ma kiedy poczytać które są dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zobaczyłem swoje byłe auto... Szkoda bo było ładne , kompletne a buda na prawdę trzyma sie kupy ( jest do sprzedania jak coś

 

ehh

 

20131120_14432605ovl.jpg

 

za to do białasa wpadło kilka ciekawych fantów. Tym razem tuleje z poli do wahaczy od zbieżności , wahacze zostały lekko wzmocnione , ustawiona komputerowo zbieżność , przesmarowane wszystkie śruby od zawieszenia by w przyszłości bez problemu się odkręcały

 

 

20131121_113205fgr0g.jpg

 

tak to wygląda na aucie. W zime pomaluje sobie ladnie podłogę i odmaluje staby etc

 

20131121_12421006rht.jpg

 

 

Stab przedni wypiaskowany , wymalowany epoxydem , i krwista czerwień z palety RAL

 

20131121_162354ipqo0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem dwa nowe przednie błotniki , bo tamtych nie szło stosownie spasować

 

 

porównanie oryginalnego białego 23U , z moim nowym białym odcieniem

 

20131126_144117qlawg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20131127_144518sco6l.jpg

 

20131128_132542udpv5.jpg

 

druga warstwa zarzucona , jutro polerka bo wpadło pare syfów i dwa zacieki

 

20131128_162027jcpgs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Niektórzy nie zdają sobie sprawy jak Polska gospodarka jest mocno zależna od Unii i to najlepiej silnej Unii. Wystarczy małe rozwolnienie u Niemców i zaraz dostajemy rykoszetem. "Dane GUS wskazały, że nowe zamówienia w przemyśle Polski spadły w marcu o -22% w ujęciu rocznym." https://www.parkiet.com/waluty/art40234551-fatalne-dane-z-polskiego-przemyslu-ciaza-zlotemu
    • Przewidział, oczywiście że tak. Dalem jedynie przykład, że to co deweloper daje w standardzie nie znaczy, że wystarczy do tego jak chce mieć urządzony dom. Samych punktów świetlnych w części kuchennej mam kilka, o różnym przeznaczeniu. Co zazwyczaj dają w standardzie to oświetlenie ogólne, jedno, dwa nadblatowe robocze i tyle. Ja mam podzielone na sekcje i na kilku wyłącznikach. Mogę dowolnie włączać sekcje nie odpalając nadmiarowej ilości światła. Podobnie część salonowa.  Same dodatkowe przełączniki rolet to 4 punkty Tak Ci się wydaje że mało dali że aż tyle "dorabiam", ale robiąc dodatkowy wypust świetlny + włączniki w różnych miejscach salonu dochodzi tych punktów. Podobnie schowane gniazdka w np szufladach łazienkowych żebyś na blacie nie miał np golarki czy szczoteczki ładującej się.  Gniazdka zewnętrzne, balkonowe, ogrodowe, żebym np robiąc ozdoby świąteczne nie musiał ciągnąć listew. Deweloper daje tyle ile w sztuce się przewiduje czyli pewnie stara szkoła gniazdko co 2-3m i po dwa punkty świetlne na pomieszczenie.  I to by zgadzało się z tym co w oryginalnym projekcie było.  Kupując te mieszkanie w którym mieszkam podobnie kalkulacja wychodziła patrząc na metraż/gniazdka/światło.
    • @MarioDee czy podczas uruchomionego testu CB R23 to Ty wyłączasz monitor przyciskiem na monitorze czy monitor sam się wyłącza po pewnym czasie?
    • to oczywiste, gdyby nie zachod i Polska to juz dawno by padla ale wszyscy zauwazyli jak mozna wyniszczac kacapow w ten sposob wiec co jakis czas trzeba sie poklocic o pakiet pomocy ale pozniej go dac   jak to nic? pieklo kobiet XDDDDDDD https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-bezskutecznie-probowali-odebrac-paszporty-kolejka-ukraincow-,nId,7470702   poczytaj dowolnych geopolitykow to przestaniesz powtarzac polityczna sraczke na uzytek wewnetrzny KO tak samo w to pojdzie bo potrzeba dodatkowego zrodla i to jeden z glownych wnioskow po rozpoczeciu wojny na ukr, nie mozemy byc w pelni zalezni od zachodu jestesmy w momencie kiedy slabe panstwa wydaja krocie na zbrojenia bo nikt tanio nie sprzeda
    • Bo Norwegia nie wynegocjowała odpowiednich warunków   PS. Polska -> Norwegia, potrzymaj mi piwo  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...