Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dragone

Opinie o Cyfrowym Polsacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z racji tego że nie wiedziałem gdzie napisać ten temat,zwracam się do forumowiczów którzy mieli/mają Cyfrowy Polsat o parę zdań na wyżej wymienionej platformy ;)

W poniedziałek przyjeżdża do mnie monter z dekoderem,anteną z CP i montuje wszystko za 3zł,skusiłem się na ofertę Pakietu familijnego za 39zł na miesiąc w tym pierwsze 3 miesiące bez opłat + kanały HD,nie powiem,oferta jest kusząca ale też wklepałem sobie w google (opinie Cyfrowy Polsat) i co niektóre mnie przeraziły ;)

Czy jakiś forumowicz posiada i mógł by powiedzieć jak się u niego sprawuje CP ;),czy są jakieś problemy z dekoderami,odbiorem programów itd?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies byl temat o tv satelitarnej i pamietam, ze chyba wiekszosc uzytkownikow CP narzekala na niego. pamietam jeden tekst - dno z mulem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies byl temat o tv satelitarnej i pamietam, ze chyba wiekszosc uzytkownikow CP narzekala na niego. pamietam jeden tekst - dno z mulem.

 

Ja mam CP u teściowe i u matki. Nie ma problemów. Jakość obrazu bardzo dobra. Kanały HD działają. Nie zdarzają się przerwy w odbiorze. On-line można sprawdzać środki na koncie, wznawiać połączenie z satelitą itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z racji tego że nie wiedziałem gdzie napisać ten temat,zwracam się do forumowiczów którzy mieli/mają Cyfrowy Polsat o parę zdań na wyżej wymienionej platformy ;)

 

Masz masę wątków na ten temat w dziale RTV, AGD. Poszukaj i poczytaj, nie ma sensu tworzyć kolejnego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...