Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gienek232

BlackBerry 8900 zawiecha

Rekomendowane odpowiedzi

mam telefon w posiadaniu black berry 8900 nie włancza się do menu tylko przy aktualizacji softa do momentu ładowania tego białego paska zatrzymuje się na wysokości litery e no i stoij ani rusz czy przy aktualizacji czy jak go próbuje włączyć normalnie pod ładowarka pokazuje bateria pełna normalnie świeci się czerwona lampka nie mogę go z aktualizować do końca ani odpalić tyle dni próbowałem przeglądałem to forum strona po stronie i nic jestem już tak bardzo zmęczony tym telefonem a Desktop Manager wykrywa go jako usb pin 258d2axx i tak dalej ale nie potrafi dokonać aktualizacji bbsak nie wykrywa pisze no device detected push ok to continue jl cmd nie łączy wogule tak jak reszta programów proszę o pomoc co robię źle o jakieś nakierowanie na prawdziwie dobry sposób do celu naprawy tego telefonupost-230919-13024557106_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska język trudna język? Sorry, ale nic nie rozumiem z Twojego bełkotu...scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w skrócie chodzi o to ze telefon się zawiesza w miejscu którym widzisz na zdjęciu a jak nie widzisz to na wysokości litery e czy coś można z tym zrobić morze i trudny ja na co dzień władam językiem włoskiem a nie polskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z oprogramowaniem jest nie tak - sprawdź, czy BB nie ma przycisku twardego resetu gdzieś w środku i skorzystaj, jeśli takowy znajdziesz. A jak nie, to spróbuj z poziomu komputera odtworzyć oprogramowanie. Gdy i to się nei uda, czeka Cię wizyta w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o przycisk pod obudowa nie śmiej się ale udawało mi się robić nokie sony ericssona ale black berry mam pierwszy ras i oczywiście padł proszę nie mów mi o serwisie bo jestem za granica i nie wiem jak takowy dopaść jeszcze dopisze ze loader go nie wykrywa a blackberry desktop wykrywa go jest luks próbuje go aktualizować dochodzi do momentu ponowne łączenie z jvm i amen nie idzie dalej rozłącza z usb i ładuje pasek na telefonie i nie wiem co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli update przez kompa Ci nie wychodzi to naprawdę, moim zdaniem, nic nie zdziałasz i bez serwisu go nie podniesiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może chodzi o to że nie instaluje mi wszystkich sterowników no nie wiem ile ich powinno być mi instaluje tylko 1 o nazwie smartfon blackberry bo jak jest połączony wgrywam aktualizacje to go rozłącza a reszta programów go nie wykrywa i gdzie można znaleźć te sterowniki wiem ze przez Google ale mi nie wyświetla może złe zadaje pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...