Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cypers

Twoje pierwsze obejrzane Anime...

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz z anime zetknąłem się na RTL 7, a był to Dragon Ball. Następnie oglądałem kolejne produkcje, które serwowała nam stacja czyli m.in. Soul Hunter itd. Później była przerwa, aż do czasu gdy kolega podrzucił mi odcinki Naruto. Obecnie oglądam anime tylko co jakiś czas, zazwyczaj gdy ktoś ze znajomych poleci coś dobrego ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwy kontakt, to wiadomo rtl7, na 100% nie powiem, ale chyba rycerze zodiaku, potem się oglądało wszystkie co leciały jak dr. slump, soul hunter, DB etc.

Po kilkunastu latach wróciłem do oglądania w 2010 i zacząłem od Green Green - i by się skończyło szybciej, niżeli zaczęło.. Drugą pozycją byli Slayersi i tu mnie wciągnęło, a potem to co robię do teraz, czyli oglądam na chybił trafił/co kto poleci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek Dragon ball, zrobiliśmy w jakieś ferie zimowe download całości i tak jakoś się oglądało, nawet kilka razy całość obejrzałem. Pierwszym zerwaniem z DB był chyba Death note, później Naruto, bakemonogatari, blech itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego oglądanie świadome, a co innego nieświadome.

 

Jeszcze nie używałem słowa "anime" lecz oglądałem Sailor Moon na Polsacie. Wyjątkowo mi się spodobało bo miało w sobie coś czego żadna inna animacja, którą wcześniej oglądałem nie miała.

 

A potem były anime na Poloni 1, RTL7 jak np Dragon Ball.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pszczółka Maja, Tajemniczy Ogród, Sara Mała Księżniczka. Potem nawałnica staroci z Polonii 1 i w końcu Sailor Moon na Polsacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokemony, Dragon Balle i podobne w TV za dzieciaka - wiadomo. :) Pierwsze poważne, obejrzane "świadomie" od początku do końca to Death Note lub Elfen Lied (na początku gimnazjum na dodatek). Naprawdę nie pamiętam, co było pierwsze, w każdym razie wciągnęło i to nawet bardzo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nieświadomych to wiadomo, to co wszyscy - a świadomie to Death Note, historia zaciekawiła a potem jakoś poszło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sailor Moon na Polsacie.

 

 

Dokładnie to samo :D Choć w moim przypadku nie w całości więc nadrobiłem sobie później na PC ;)

 

Pszczółka Maja, Tajemniczy Ogród, Sara Mała Księżniczka. Potem nawałnica staroci z Polonii 1 i w końcu Sailor Moon na Polsacie.

 

 

Bardziej nazwał bym to kreskówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej nazwał bym to kreskówką.

Proszę ja Ciebie, że tak powiem... Raz, dwa, trzy

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś spisek jest :D Nie tak mi się anime kojarzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Air Gear później Shakugan no Shana, z czego air nie polecam a shana super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście najpierw hity dziecinstwa (polonia 1, rtl7), a potem wielki comeback z fushigi yuugi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball, którego kolega posiadający RTL 7 nagrywał mi na kasety VHS :P a potem Pokemon i pierwszym anime które obejrzałem na własnym PC czyli Full Metal Alchemist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daimosy, Czarodziejki z księżyca, kot mikkan itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kot mikkan itp ;)

Jednak kiedyś, anime to miało zajebisty polski dubbing. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball Z potem GT, kiedyś to się oglądało, teraz mnie to już nie kręci, ale wspominam z sentymentem !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball / Dragon Ball Z :D Jak gohan wpadł w szał przy cellu to myślałem ze mnie rozniesie xD To były emocje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z młodego (aczkolwiek nie najmłodszego) pokolenia jestem więc: Naruto, potem poleciał Bleach i Full Metal Alchemist.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym anime (i ostatnim oglądanym w TV) które oglądałem powiedzmy świadomie był Gundam Wing na Hyperze. Oczywiście wcześniej oglądałem też wszystkie emitowane w TV . DB, Pokemony, Saint Saya, Sailor Moon, Tygrysia Maska, Slayersi etc. - zaliczone. Teraz oglądam dużo. Ostatnio skończyłem Mushishi- najbardziej spokojne anime jakie oglądałem. Jednym z lepszych anime jakie oglądałem była seria Fullmetal Alchemist.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje pierwsze anime ;) Bylem tak maly, ze pamietalem tylko jedno, ze byl tam ogromny niedzwiedz, ktorego strasznie sie balem i psy ktore z nim walczyly. Dwa lata temu odnalazlem ta animke i jeszcze raz obejrzalem ;) A tak sie nazywala:

 

Ginga: Nagareboshi Gin

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q4_mrdCI6Rw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było emitowane w Polsce? Bo muszę przyznać, że nie przypominam sobie... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze "świadomie" obejrzane anime, to niestety było "Naruto"...

pierwsze "nieświadomie" obejrzane to chyba "Tajemnicze złote miasta"... oj dawno temu.

 

po Naruto już poszło lepiej, znajomy rzucił mi "kilka" tytułów (zaczynałem śledząc tytuły do których muzykę robiła konkretna kompozytorka, dopiero potem wziąłem się za nie związane z nią tytuły) - i tak teraz mogę się pochwalić zbiorem około 550 tytułów obejrzanych anime :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...