Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Khorni

[DDR1] Za ile można sprzedać Kingstony 2x1GB PC3200 Cl2?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie w sumie jak w temacie... Mam jeszcze moje stare pamięci Kingston 2x1 GB ddr1 400MHz (za które swego czasu zapłaciłem siermiężną kwotę ;) ) no a teraz mam nowego kompa a te stare leżą odłogiem.. Chciałbym je sprzedać i zbierać kasę na upgrade nowych podzespołów. Czy cena w okolicy 100-120 zł będzie do przełknięcia np na allegro? Liczę że powiecie mi coś miłego odnośnie ceny w dobie ddr3... ;) pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 100 zł powinna być kusząca. Ale nie wiem czy na allegro sprzedaż tych pamięci nie lepiej by było po sztuce i np. zniżka 20 zł jeśli osoba kupi 2 sztuki :P Ale ogólna cena ich to ok 160zł z tego co widać po aukcjach nawet się sprzedają, więc jak dasz po sztuce za 70 i poczekasz to ktoś to łyknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to TAKIE ze słitaśnymi radiatorkami w firmowym opakowaniu etc... :D no sprzedaż taka oddzielnie może być rzeczywiście opłacalna, może ktoś to łyknie chociaż szczerze to naprawdę nie mam pojęcia czy ktoś w obecnych czasach chce jeszcze inwestować w taką umierająca technologię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby cena byla przyzwoita to byl bym zainteresowany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś w obecnych czasach chce jeszcze inwestować w taką umierająca technologię

Laicy inwestują, zawsze mnie bawiło to z jakim zapałem inwestują w stary komputer skoro w tej cenie kupiliby sobie nowe cześci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laicy inwestują, zawsze mnie bawiło to z jakim zapałem inwestują w stary komputer skoro w tej cenie kupiliby sobie nowe cześci.

 

mnie zawsze bawilo jak to laicy inwestuja w sprzet po 3000zl, a nawet nie wykorzystuja go w 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zawsze bawilo jak to laicy inwestuja w sprzet po 3000zl, a nawet nie wykorzystuja go w 50%

A mnie zawsze śmieszyła ta zawiść, że laik kupi sobie wypasiony komputer, którego mocy nie wykorzysta (o matko :o)

a zaawansowany użytkownik musi się męczyć na jakimś starym rzęchu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zawsze śmieszyła ta zawiść, że laik kupi sobie wypasiony komputer, którego mocy nie wykorzysta (o matko :o)

a zaawansowany użytkownik musi się męczyć na jakimś starym rzęchu ;)

 

czepiasz sie, ale nie robmy OT :D

 

e# ja na aktualnym gracie sie nie mecze, wystarcza mi do filmow, photoshopa, muzyki, netu i csa 1.6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cpu to min. pdc to taki komp posłuży do zwykłych zastosowań jeszcze jakiś czas. Ostatnio kilka dni pracowałem na celinie 346, mulił strasznie, po prostu tragedia. Jednak jeżeli gpu wspiera pure video hd lub avivo hd to spokojnie można odpalać filmy 1080p. :D Nawet na p4 2.0 s.478 :E

 

120zł to będzie chyba rozsądna cena za komplet 2x1gb patrząc po aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zawsze śmieszyła ta zawiść, że laik kupi sobie wypasiony komputer, którego mocy nie wykorzysta (o matko :o)

a zaawansowany użytkownik musi się męczyć na jakimś starym rzęchu ;)

Albo sobie kupi wypaśny komputer z mega wypasionym 4x2Ghz + 16GB RAM + HD4550 a osoba znająca się na rzeczy kupi sobie procka X2 + 2/4Ghz RAM + HD4850 + porządny zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4Ghz RAM

 

Szybki ten RAM ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...