Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Realt

Karciocha do antyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , poszukuję karty pod AGP do takiego zestawu :

Mobo: Intel D845PESV

Procek : Intel Pentium 4 3,06GHz HT (nie da się podkręci bo w biosie nie ma nawet takiej opcji >.<)

Stare GPU : Leadtek NVidia Geforce 5200 FX

Zasilacz : Ibox 350W

Wiem że zasilacz może nie wydolić przy dużo mocniejszej karcie ale wydajność tego fx'a może przyprawić o ból głowy (nawet filmy się przycinają) . Myślałem nad radkiem X1650XT Pro ale tu jest pytanie czy zasilacz nie padnie i czy procek jej nie ograniczy . Na samą grafę mam jakoś 100-150zł , o zasilaczu na razie nie myślałem . Ogólnie jestem otwarty na propozycje . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , nie zauważyłem tego tematu , ale to i tak nie rozwiewa moich wątpliwości , o serii hd 3xxx wogole nie myśle bo to przerost formy nad treścią . Co sądzicie o tej karcie >? Podobno chłodzienie Iceq na kartach tamtej genreacji bylo jednym z lepszych Radeusz Boje sie tylko o zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , nie zauważyłem tego tematu , ale to i tak nie rozwiewa moich wątpliwości , o serii hd 3xxx wogole nie myśle bo to przerost formy nad treścią . Co sądzicie o tej karcie >? Podobno chłodzienie Iceq na kartach tamtej genreacji bylo jednym z lepszych Radeusz Boje sie tylko o zasilacz

 

 

350 powinna to uciagnac mimo, ze w aukcji jest napisane 450 ? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy ten ibox a taką obciążalność jak zadeklarowano . Ile tak +/- ciągnie taki radek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy ten ibox a taką obciążalność jak zadeklarowano .

 

zawsze mozesz dokupic jakiegos fortrona w cenie ~60zl :)

 

e#

nie mam pojecia ile ciagnie, wujka google musisz zapytac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do około 50W także spoko , zanim się zdecyduje na tego radka to się zapytam czy jest sensu jeszcze dokupienia Ramu DDR bo mam aktulanie 768 MB na tym kompie oraz czy znajde coś wydajniejszego pod AGP o podobnym poborze prądu i cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , nie zauważyłem tego tematu , ale to i tak nie rozwiewa moich wątpliwości , o serii hd 3xxx wogole nie myśle bo to przerost formy nad treścią . Co sądzicie o tej karcie >? Podobno chłodzienie Iceq na kartach tamtej genreacji bylo jednym z lepszych Radeusz Boje sie tylko o zasilacz

Karta niezła ale nie w tej cenie.

Do 150zł spokojnie kupisz radeona x1950 albo hd2600xt a zasilacz do wymiany bez względu na to jaką kartę kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu patrzyl bym aby karta wspierala filmy HD... wlasnie dlatego moga Ci sie ciac filmy bo karta ich nie wspiera i obliczenia ida na procka (ktory nie radzi sobie z tym) kupujac "nowa" karte wcale nie oznacza to ze filmy beda Ci chodzic plynnie... nawet na GF5200 z dobrym prockiem uruchomisz bez zaciec film w rozdzialce full hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Kiedys mialem Althlona XP 2000+ 1.6@2.0 i wlasnie FX5200.

Po zmianie karty na GF7300GT widac bylo kolosalna roznice.

Mysle, ze pchanie sie wyzej z Twoim prockiem jest jak instalowanie nitro w maluchu. Cena 7300'ki na allegro to okolo 50zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Kiedys mialem Althlona XP 2000+ 1.6@2.0 i wlasnie FX5200.

Po zmianie karty na GF7300GT widac bylo kolosalna roznice.

Mysle, ze pchanie sie wyzej z Twoim prockiem jest jak instalowanie nitro w maluchu. Cena 7300'ki na allegro to okolo 50zl.

Pchani nitra do malucha moze zmylic nie jednego na swiatlach... dziwne porownanie bo co ma nitro nawet w maluchu do grafy

Tak czy siak ja bym kupil nowsza platforme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pchani nitra do malucha moze zmylic nie jednego na swiatlach... dziwne porownanie bo co ma nitro nawet w maluchu do grafy

Tak czy siak ja bym kupil nowsza platforme

 

W pierwszym i drugim przypadku nie bedzie mialo to sensu.

Stara plyta, stary procek, grafa bez przyszlosci za 150zl oraz nowa zasilka do PC'ta ktory pewnie nie jest wart 400zl.

 

Najlepiej do tego co ma wrzycic 7300'ke i nie martwic sie o zasilacz koszt okolo 50zl.

 

Plan B nowy PeCet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym i drugim przypadku nie bedzie mialo to sensu.

Stara plyta, stary procek, grafa bez przyszlosci za 150zl oraz nowa zasilka do PC'ta ktory pewnie nie jest wart 400zl.

 

Najlepiej do tego co ma wrzycic 7300'ke i nie martwic sie o zasilacz koszt okolo 50zl.

 

Plan B nowy PeCet.

Ja wybieram plan B... skoro on chce grac to 7300GT w polaczeniu ze starym prockiem nie da mu i tak pograc w nic swiezego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 7300'ki na allegro to okolo 50zl.

To daj linka do tych karta za 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj linka do tych karta za 50zł.

Nie da Ci bo nie ma, dlatego twierdze ze pakowanie kasy w ten zlom nie ma najmniejszego sensu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi adres na PW to wysle Ci za darmo 6600 GT.Z tym ze bedziesz musial zamontowac wiatraczek.Bo stary sie poprostu stopil.Karta dziala i bez wiatraczka , ale tylko w IDLE.Wiec bez wiatraczka nie ma mowy o grach.

 

Sorry nie zauwazylem ze AGP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się ogarnij i zobacz na jakie wejsćie autor szuka karty,my tu o AGP gadamy a ty mi z kartami na pci-e wyjeżdżasz :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie zlamile, zwracam honor :)

 

Kurcze juz zapomnialem jak to jest - kupujesz starego rupiecia a placisz 70% ceny nowego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie zlamile, zwracam honor :)

 

Kurcze juz zapomnialem jak to jest - kupujesz starego rupiecia a placisz 70% ceny nowego zestawu.

no niestety ale do dzisiaj jak widac nie kazdy potrafi "ogarnac" tematu i ciagle pcha w badziewie cos drogiego wartego tak jak napiasles 70% zestawu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

raz: (jak już wyżej wspomnieli) to pci. dwa: pierwsza aukcja z ceną minimalną, druga to uszkodzona karta za 25pln. więc nie trolluj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...