Skocz do zawartości
Maledict

Core Duo 7200 + Asus Pk5 Pro + 4GB Ram

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Sprzedam:

- Intel Core Duo 7200 bez problemu pracujący na 3.8 Ghz wraz z chłodzeniem Pentagram Alpaya.

- 4 GB RAM 2 kości Geil 2 X 1 GB DDR2 800mhz (GX22GB6400UDC) i 2 kości po 1GB Kingston 800 Mhz. Cały ten zestaw pamieci pracował na CL4. Geil można podkręcić na 1066 Mhz

- Asus Pk5 Pro płyta z solidnym 8 fazowym zasilaniem i jeszcze aktualną gwarancją

Płytę + procesor + pamięci + cooler sprzedam razem cena 400 zł za całość. Można sprawdzić na miejscu we Wrocławiu.

dodatkowo - Gainward Radeon 4850 512 MB z bardzo cichym chłodzeniem Zalman. Możliwe taktowanie 700/1100.ok 200 zł

- zasilacz Hiper 530 W http://zasilacze.info/produkty.php?id=70&kategoria_id=246 do negocjacji

- dysk twardy Seagate 320 GB 7200 obr IDE do negocjacji

post-220654-130623289843_thumb.jpg

Edytowane przez Maledict

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem zainteresowany płytą główną ;) podaj jakieś namiary na siebie a jbc to moje gg 2831977

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niesamowicie podejrzane ceny. Ja bym radził uważać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niesamowicie podejrzane ceny. Ja bym radził uważać...

LOL. a która to cena tak cię wystraszyła?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jak widziałem to większość woła po 250zł za 4850. To oni w takim razie tak wysoko sobie cenią? Druga sprawa. Z tego co widzę to ta płyta wydaje się przyzwoita a tylko 100zł? Jakby to nie była żadna ściema to sam bym z chęcią się skusił na główną. Ale jeśli to tylko mi się wydaje, że jest taka tania to co w niej takiego, że cena jest taka a nie inna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sprzedałem swoją ostatnio za 200 zł z przesyłką, więc wyszło mi 185 złotych. A karta miała 1Gb pamięci i lepsze chłodzenie oraz zasilanie więc śmiem twierdzić że się lepiej kręci :E Da się ?:)

A w temacie chciałem zapytać czy jest możliwość kupienia jednej kostki kingstona tej 1Gb, a jak tak to za ile ?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi