Skocz do zawartości
Zigu17

Fajne lokale w waszych miastach

Rekomendowane odpowiedzi

http://polskieminibrowary.pl/2013/09/05/browar-rynek/

 

Dobra lokalizacja, bardzo przyjemne wnętrze w którym chce się zostać.

Obsługa jak i poziom podawana dań jest na wysokim poziomie.

 

Piłem Piwa Specjal ( palone ) i pszeniczne ( miało jak by posmak budyniu - bardzo mi smakowało ).

Ceny dań nie sa wygórowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto poleci jakąś tanią knajpke w warszawie na mokotowie w okolicach ul. rakowieckiej ? Żeby mozna było się najeść za niewielkie pieniądze.

Edytowane przez Django

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz zwykłego, domowego jedzenia to moja luba całkiem chwali sobie stołówkę Instytutu Higieny, który jest za dokładnie centralą PKO (ulica Chocimska 24). Podobno nawet smacznie, porcje duże i ceny ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pizzerię Dwie Dłonie w Łodzi, ul. Wólczańska 42.

 

Pyszne nafaszerowane składnikami pizze. Nie oszczędzają na składnikach. Piwo w przystepnej cenie. Klimat również fajny. Czasami trzeba chwile dłużej poczekac na "placka", ale poza tym rewelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz zwykłego, domowego jedzenia to moja luba całkiem chwali sobie stołówkę Instytutu Higieny, który jest za dokładnie centralą PKO (ulica Chocimska 24). Podobno nawet smacznie, porcje duże i ceny ok.

 

Huh trochęza daleko. Mogłem doprecyzować, że chodzi mi raczej o okolice przystanku metra przy rakowieckiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jerrys_burger.jpg

 

Polecam na Pietrynie. Średnia cena burgera bez zestawu to 16-17zł ( spokojnie da się najeść, ale mogło by być taniej ) Polecam z serem blu. Prawdziwe mielone i wyrabiane mięso

 

Lokalizacja 6/6 - Środek Pietryny - samo centrum

 

Obsługa 6/6 - śliczne uśmiechnięte kelnerki

 

Jedzenie 4+/6 - Mysle że dużo więcej w sprawie burgerów nie da się powiedzieć. Jezeli ktoś lubi prawdziwe mięso i swieze dobrej jakości dodatki to lokal jest dla niego. Jedynie co to mogli by częściej urozmaicać menu. Mają tam też śniadania, ale nie polecam

 

Wielkość porcji 5/6 - Spokojnie najecie się takim burgerem, ja np burgera w zestawie nie biore bo spokojnie najadam się samą kanapką.

 

Cena / jakość 4/6 - Ceny mogły by być niższe. Niedaleko są dwie inne burgerownie serwujące również burgery z wyrabianego mięaska a są średnio 2/3zł tańsze. ( mowa o Byk Burger i jeszcze jedna na pietrynie w okolicach 66

Edytowane przez Zigu17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz zwykłego, domowego jedzenia to moja luba całkiem chwali sobie stołówkę Instytutu Higieny, który jest za dokładnie centralą PKO (ulica Chocimska 24). Podobno nawet smacznie, porcje duże i ceny ok.

 

Zapomniałem dodać 1 wytyczną. Musi być otwarte w soboty i niedziele. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarżysko Kamienna : Naleśnikarnia ( ale nie tylko ) obok D.H Hermes ,nazwa mi wypadła z głowy ;<

 

Wystrój 6/6 : bardzo klimatycznie, w stylu retro, spokojna, nastrojowa muzyka

Obsługa 5/6 : bez zastrzeżeń ;E

Jedzenie 6/6 : Duży wybór naleśników zarówno na słodko jak i słono pozatym potrawy z kurczaka i zupy, wszystko bardzo ładnie podane i smaczne

Wielkosc porcji/cena 6/6 Kurczaka z Curry pieczonymi ziemniaczkami i pomidorami nie dokończyłem xD ( 18zł ) z trudem przyszło mi też dokończenie naleśnika z serem pieczarkami i szynką 14zł bodajże

Dodatkowo : ogromne napoje, lemoniada 6zł mocha 8 zł a wszystko nie 0,3 albo 0.4 tylko 0.5 minimum jak nie więcej, tak ze na dużym plusie to ;)

 

Szczerze polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zigu sprawdz sobie Byk Burgera na struga, wg mnie lepszy od Jerrego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zigu sprawdz sobie Byk Burgera na struga, wg mnie lepszy od Jerrego ;]

 

Nie wejde już tam. Byłem tydzien temu i dostałem kotleta ewidentnie nie pierwszej swiezosci. byłem tam parę razy wczesniej i było wszystko ok a tu klops. Dobre i najtańsze burgery sa na piotrkowskiej 82. Naprawde dobre szamu

 

Za to najtańsze i dobre Sushi w mieście Łodzi to Gejsza na Kościuszki:

 

http://gejsza-sushi.pl/

 

Polecam przyjść w środę ( rabat 20% ) i zamówić na 2 osoby zestaw Maki set (10 x futomaki, 10 x philadelphia roll, 8 x california roll, 6 x hosomaki = 34 kawałki ) Po obniżce to cena 57zł lub we wtorki w 3 osoby i zestaw Maki set 10 futomaki, 10 philadelphia roll, 8 california roll, 6 hosomaki + GRATIS Grilled salmon maki x10 = 44 kawałki za 72zł Mówie tu o porcjach że spokojnie można się najesć sushi, na osobe jak za tego typu danie wychodzi naprawdę dobra cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to ja nadzialem sie w super chwalonym przez wszystkim american burgerze w manu... zamiast sosu bbq dostalismy (3 osoby) cos co wygladalo jak mieszanka keczupu i majonezu albo inna warjacja typu tysiaca wysp... mieso zjarane na wior no generalnie tragedia, widac wszedzie maja lepsze i gorsze dni

 

musze jeszcze przetestowac burgery w el toro na narutowicza i drukarnie ale to pewnie po nowym roku dopiero...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to ja nadzialem sie w super chwalonym przez wszystkim american burgerze w manu... zamiast sosu bbq dostalismy (3 osoby) cos co wygladalo jak mieszanka keczupu i majonezu albo inna warjacja typu tysiaca wysp... mieso zjarane na wior no generalnie tragedia, widac wszedzie maja lepsze i gorsze dni

 

musze jeszcze przetestowac burgery w el toro na narutowicza i drukarnie ale to pewnie po nowym roku dopiero...

 

chodzi Ci może o American Bull czy o te "mega burger" czy coś takiego :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

american bull :E wg mnie juz lepsze maja wlasnei w tym drugim mega burgerze (i 2x tansze(lepsze nie znaczy super))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

american bull :E wg mnie juz lepsze maja wlasnei w tym drugim mega burgerze (i 2x tansze(lepsze nie znaczy super))

 

dziabnij sobie w tym lokalu na 82 pietrynie. Tanie a dobre. Bierz chese & bacon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie ten lokal zwie?

 

No własnie nie pamietam. Wiem ze jest na 82 i ma 82 w nazwie. To nie jest sieciówka, nie maja nawet strony internetowej. Na pewno trafisz ;p

Edytowane przez Zigu17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie dobre makarony w Tratoria Bagatto (ul. Peowiaków) przy Teatrze Osterwy. Kucharz i właściciel Włoch, żona Polka. Generalnie wszystko super, minusy dwa: niewiele więcej niż makarony, lokal piwniczny (ale jak ktoś z Krakowa to będzie się czuł jak u siebie. :E )

 

 

Z fajnych knajpek w lublinie jest jest CHINCZYK na miasteczku akademickim niedaleko AOSu, w poblizu ul Grotgera. za 13-15 zł dostaniesz naprade duza porcje i do tego smaczna ryzu z miesem i warzywami i na przystawke dodatkowa surówke. Polecam.

Straszny syf. Odradzam.

 

Pizzeria "Fabryka Pizzy" trafiłem przypadkiem, bardzo dobra pizza, najlepsza jaką kiedykolwiek jadłem.

Meh, jadłem ich pizze w Lublinie. Bardzo średnia. Współczuje Ci jeżeli to najlepsza jaką kiedykolwiek jadłeś.

 

Ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić włoską restaurację La Vita, która znajduje się w Sopocie, a dokładnie na Monciaku w Centrum Haffnera, w bezpośrednim sąsiedztwie klubów Czekolada i Versalka :P

Jak zobaczyłem opis i zdjęcie to mi się przypomniało. Byłem tam kilka razy przy okazji turnieju tenisowego w Sopocie. Polecam z czystym sumieniem.

 

 

 

Najlepsza pizza w Polsce (wiele osób tak uważa) - Lublin, ulica Waldemara Oczki 3. Il Rifugio. Lepsza niż wiele we Włoszech (a jadłem ich tam sporo) robiona według tradycyjnej włoskiej receptury i filozofii. Giuseppe robi tą pizze dzień w dzień (no może z wyłączeniem poniedziałków i wtorków - zamknięte) i robi to wspaniale. Ciasto majstersztyk, dobrej jakości składniki i dobrze skomponowane. Ale nie jedźcie tam, w ogóle nie wiem po co to piszę - więcej klientów to więcej czekania na stolik. :<

Edytowane przez Szkaradnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to najlepszą pizze w jadłem w Kielcach - "Pieprz i bazylia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Wawie najlepsze burgery to barn burger

 

Gdzie to?

Ja ostatnio wciągnąłem burgera (full load burger - i danie odpowiada nazwie, można nim brzuszysko załadować :E) w 7th street, i byłem bardzo zbudowany smakiem tej kanapy :thubmbup:. Jadłem w Pruszkowie, ale to sieciówka, jest też na Gocławiu, i jeszcze w paru miejscach

http://www.7street.pl/menu/index/menuwlokalu/localID/8/pokaz/burgers

 

Jadłem też ich kurczaki (całkiem dobre) i grubaśne frytki (rewelacja), efekt psuje tylko ostry sos, który jest bardziej słony niż ostry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to?

Ja ostatnio wciągnąłem burgera (full load burger - i danie odpowiada nazwie, można nim brzuszysko załadować :E) w 7th street, i byłem bardzo zbudowany smakiem tej kanapy :thubmbup:. Jadłem w Pruszkowie, ale to sieciówka, jest też na Gocławiu, i jeszcze w paru miejscach

http://www.7street.pl/menu/index/menuwlokalu/localID/8/pokaz/burgers

 

Jadłem też ich kurczaki (całkiem dobre) i grubaśne frytki (rewelacja), efekt psuje tylko ostry sos, który jest bardziej słony niż ostry.

za Wars i Sawa na złotej. Ceny między 20 a pewnie prawie 30 zł. Wołowina francuskiej rasy Charolais :D na wypasie. Genialna, mięciuteńka. Mógłbym wpieprzać tylko to mięso xD Do tego boczek i jestem w niebie :D Genialne burgery, fajne kompozycje, pyszne bułki, świeżutkie "domowe" frytki etc. Jedynie trochę lipa, że zawsze jest ciasno i czasem trzeba chwilę poczekać żeby usiąść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Bar Orientalny Nhahn Nhahn na skrzyzowaniu Rakowieckiej i Wisniowej w Warszawie

Tanio, duże porcje i bardzo smacznie. Odka znalazłem tą knajpkę zapomniałem o czymś takim jak kebab.

Wystrój dość surowy i jedzenie w plastikowych talerzykach ale żarcie epickie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu. Znalazłem. Najlepsza pizza jaką jadłem w życiu :)

 

Pomodoro na rewolucji w Łodzi.

Pizza ma maksymalną grubość 3mm, podawana wyłacznie z oliwą ( nie ma zbednych sosów ) a najtańszym serem jaki tu spotkamy jest mozzarella ( mamy tu grana padano i inne włoskie składniki, nie pchają Ci tutaj podróby gołdy )

Naprawdę taka pizze mogł bym jesc codziennie - ideał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Białymstoku otworzyło się parę knajp oferujących burgery. Jadłem u Miłego i w Elvisie. W Elvisie mięso wydaję się być smaczniejsze i ogólnie burger jakoś lepiej smakuje aniżeli ten z Miłego. Co nie oznacza, że ten drugi jest zły. Poza tym w miłym jest burrito które nie dość, że jest olbrzymie (małe to jakieś 750g zawartości duże jest 2x większe) to w dodatku bardzo smaczne. A do tego możliwość dobrania sosu 1 mln Scoville'a +. Raz przez przypadek o taki poprosiłem - jednak to nie dla mnie. Lubię ostre rzeczy ale bez przesady :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...