Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość gugugugu

jak powinien byc zamontowany wiatrak ktory wyrzuca cieple powietrze z obudowy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gugugugu

witam

 

mam takie dwa wiatraki ktore wyrzucaja mi cieplo z obudowy - tak mi sei wydaje. ostatnim czasy temperatura mojego dysku drastycznie sie zwiekszyla :E . nie wiem czy nie zamontowalem odwrotnei wiatrakow. jak powinno to chldozenie byc zamontowone ? od wewnatrz obudowy jest znaczek. tak ma byc?

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fander_roxo_80_3.jpg

 

ta strona wentylator wyrzuca powietrze, wiec jesli chce go zamontowac z przodu, to ta strona musi byc zwrocony do srodka obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugugu

fander_roxo_80_3.jpg

 

ta strona wentylator wyrzuca powietrze, wiec jesli chce go zamontowac z przodu, to ta strona musi byc zwrocony do srodka obudowy.

 

aha, czyli zamontowalem odwrotnie xd. to moglo byc przyczyna mojego "piekla w obudowie" :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugugu

Tak.

 

pieklo, nie pieklo. cpu i gpu bylo w porzadku bo mam wypasione coolery. ale dysk dochodzil do 50*c. to chyba byl powod ? zaraz jeszcze raz zamontuje i sprawdze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieklo, nie pieklo. cpu i gpu bylo w porzadku bo mam wypasione coolery. ale dysk dochodzil do 50*c. to chyba byl powod ? zaraz jeszcze raz zamontuje i sprawdze :E

Przy 50*c już powinno być coś nie tak. Albo uwalony czujnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli zamontowalem odwrotnie xd. to moglo byc przyczyna mojego "piekla w obudowie" :E ?

 

pozostaje jedynie mieć nadzieję że z takim poziomem radzenia sobie z problemami pozostaniesz na etapie zadawania pytań. bo nie wyobrażam sobie abyś mógł zacząć udzielać porad na forum technicznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugugu

pozostaje jedynie mieć nadzieję że z takim poziomem radzenia sobie z problemami pozostaniesz na etapie zadawania pytań. bo nie wyobrażam sobie abyś mógł zacząć udzielać porad na forum technicznym

 

Pozwól mi, że sam zadecyduję co mam robić. Jestem odpowiedzialnym człowiekiem i zdaję sobie z tego sprawę. Co możesz o mnie wiedzieć ? Na czym się znam / na czym nie ? Nie rozśmieszaj mnie :). Temat do zamknięcia bo wybuchnie kłótnia zaintrygowania przez tego Pana,

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostaje jedynie mieć nadzieję że z takim poziomem radzenia sobie z problemami pozostaniesz na etapie zadawania pytań. bo nie wyobrażam sobie abyś mógł zacząć udzielać porad na forum technicznym

 

Niemiła odpowiedź...

 

Pozwól mi, że sam zadecyduję co mam robić. Jestem odpowiedzialnym człowiekiem i zdaję sobie z tego sprawę. Co możesz o mnie wiedzieć ? Na czym się znam / na czym nie ? Nie rozśmieszaj mnie :). Temat do zamknięcia bo wybuchnie kłótnia zaintrygowania przez tego Pana,

 

pozdrawiam

 

...poparta niemiłym odparciem... Co do temp dysku- wystarczy że nie ma na niego nawiewu lub/i jest starszy. Dodatkowo jeżeli buda stoi w miejscu gdzie np wpada światło słoneczne przez okno masz wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez wystarczyloby przylozyc reke, tam gdzie wieje mocniej tzn ze ta strona wyrzuca powietrze :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugugu

Co do temp dysku- wystarczy że nie ma na niego nawiewu lub/i jest starszy. Dodatkowo jeżeli buda stoi w miejscu gdzie np wpada światło słoneczne przez okno masz wyjaśnienie.

 

Co ma nawiew? dysk jest na najwyzszym poziomie ( prawie styka sie z blacha ) wiec nie ma jak oddac ciepla i sie grzeje - odpowiedz. lepiej zeby byl nizej, pod karta graficzna gdzie od spodu jest bardzo duze, wydajne chlodzenie. karta bedzie "parowala" ta druga strona, a spodnia tam gdzie dysk bedzie w porzadku

 

Mam taki sam dysk, jak Twoj ( samsung :E ). Nie lezy w takim miejscu na pewno.

 

przeciez wystarczyloby przylozyc reke, tam gdzie wieje mocniej tzn ze ta strona wyrzuca powietrze :brow:

 

yhyyy^^. nie ja montowalem :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet wystarczyło by skrawek papieru przyłożyć: odleci tzn ze wypycha, przyciąga tzn że wpycha PROSTE JAK KONSTRUKCJA CEPA, ale lepiej zapytać, bo po co myśleć skoro inni mogą pomyśleć za mnie...

 

nie mogłem się powstrzymać od skomentowania tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...