Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Foh_23

Koreańskie, japońskie ........

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam zajęty jestem uczeniem się układu RolyPoly. Jeszcze 2 tygodnie i mogę zamiast T-ara występować 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zajęty jestem uczeniem się układu RolyPoly. Jeszcze 2 tygodnie i mogę zamiast T-ara występować 8:E

Jak tam postępy ? 8:E

 

 

Nie jestem pewien, czy bylo.

 

[media]http://www.youtube.com/watch?v=7FjkzDA3KYY&feature=youtu.be[/media]

 

Tak czy inaczej - :heartpump: :heartpump: :heartpump: :heartpump:

Byyyyłłłłooooooo 8:E I mnie osobiście się nie podoba. To już wolę papepipooo 8:E

 

BTW

Lista przeglądnięta i uzupełniona ;)

 

PS

Przy okazji natknąłem się na klip:

http://www.youtube.com/watch?v=EVJUe0gtEF0&feature=related

 

i nawet mnie się podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zajęty jestem uczeniem się układu RolyPoly. Jeszcze 2 tygodnie i mogę zamiast T-ara występować 8:E

ja chyba właśnie obejrzałem połowe live-ów Roly Poly na yt :E

 

i jeszcze to: :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up widzę że oba po japońsku :E W sumie fajne klipy. Dziewuchy też słodkie także podoba mnie się :) Dodam klipy innym razem, bo dzisiaj mnie się już nie chce 8:E

 

Swoją drogą koleżanki w pracy się się zbiorowo dowiedziały że podobają mnie się Azjatki i były wielce poruszone (ale tak negatywnie :P ) Jak to jedna powiedziała ".... nie wiedziałam że masz taki fetysz" :P Nie pomogło tłumaczenie że ja lubię także kobiety białej rasy :P Nie rozumieją mojego wszechstronnego zainteresowania "pciom piikną" :P Także chyba im tym podpadłem na dobre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą koleżanki w pracy się się zbiorowo dowiedziały że podobają mnie się Azjatki i były wielce poruszone (ale tak negatywnie :P ) Jak to jedna powiedziała ".... nie wiedziałam że masz taki fetysz" :P Nie pomogło tłumaczenie że ja lubię także kobiety białej rasy :P Nie rozumieją mojego wszechstronnego zainteresowania "pciom piikną" :P Także chyba im tym podpadłem na dobre :P

A no właśnie. Jeśli chodzi o mnie to podobają mi się zarówno dziewczyny z anime, gier, mang jak i te prawdziwe (zarówno rasy białej jak i niektóre azjatki). Niestety do wielu osób to nie dociera i żartują sobie ze mnie, że wolę dziewczyny 2D zamiast 3D. Co prawda chwilami tak sobie zażartowałem, ale przecież moje żarty łatwo rozpoznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam postępy ? 8:E

Mogę spokojnie występować zamiast T-ary w teledyskach, czy w liveach 8:E

 

ja chyba właśnie obejrzałem połowe live-ów Roly Poly na yt :E

Tia, ja też ;)

 

Swoją drogą koleżanki w pracy się się zbiorowo dowiedziały że podobają mnie się Azjatki i były wielce poruszone (ale tak negatywnie :P ) Jak to jedna powiedziała ".... nie wiedziałam że masz taki fetysz" :P Nie pomogło tłumaczenie że ja lubię także kobiety białej rasy :P Nie rozumieją mojego wszechstronnego zainteresowania "pciom piikną" :P Także chyba im tym podpadłem na dobre :P

hrhr, to masz przechlapane :E ale przynajmniej zabawnie w pracy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę spokojnie występować zamiast T-ary w teledyskach, czy w liveach 8:E

8:E

 

hrhr, to masz przechlapane :E ale przynajmniej zabawnie w pracy ;]

No w sumie potrafi być zabawnie. Szkoda tylko że mówią, "jesteś kochany", "przecież ja cię uwielbiam", albo "my cię wszystkie lofciamy" ale tak naprawdę tylko jako kumpla do powygłupiania i nic więcej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[media]http://www.youtube.com/watch?v=qsWl1--Niyg&ob=av2e[/media]

4MINUTE - Volume Up

Zarąbisty klip ale sama piosenka średnia :P BTW już straciłem nadzieję że 4Minute jeszcze coś wysmyczy a tu proszę :P

 

Ten kawałek jest całkiem niezły :)

 

EXID - Whoz That Girl

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=enrUVf_JTz8&ob=av2e[/youtube][quote]

W sumie fajne, zwłaszcza dziewczyny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jednak pomiędzy SNSD a resztą k-popu jest straszna przepaść jakościowa. mam tylko nadzieję, że The Boys to jednorazowy wybryk tylko w celu wypuszczenia albumu na amerykański rynek, bo jakby to miało iść dalej to nie wiem czy potrafiłbym słuchać SNSD w rytmach rnb i z jakimiś rapowymi wstawkami. Już wystarczy to jak ewoluowało After School - z pięciu normalnych dziewczyn zrobiono jakiś 8-osobowy zespół bez wyrazu gdzie chyba tylko jedna dziewczyna wygląa jak Koreanka a reszta przypomina naturalizowane Amerykanki a same kawałki to tylko refren-rap-tanie disco (zresztą wystarczy porównać ze sobą obie wersje kawałka Diva.

Na szczęście jest jeszcze T-ara, które ewoluują w drugą stronę i z taniego techno przechodzą w obecnie niszowy, typowo zabawowy pop.

 

 

kilka dni temu natknąłem się na pierwszy kawałek f(x), który mi się spodobał. okazało się, że to jakieś niemieckie disco na licencji - przesłuchałem oryginał... i daleko mu do przeróbki

 

 

co do 4MINUTE to ten zespół jest wyjątkowo nierówny - z jednej strony kilka dobrych kawałków jak Ready Go czy I My Me Mine a z drugiej jakieś tanie popiszcze bez polotu jak to powyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak pomiędzy SNSD a resztą k-popu jest straszna przepaść jakościowa. mam tylko nadzieję, że The Boys to jednorazowy wybryk tylko w celu wypuszczenia albumu na amerykański rynek, bo jakby to miało iść dalej to nie wiem czy potrafiłbym słuchać SNSD w rytmach rnb i z jakimiś rapowymi wstawkami. Już wystarczy to jak ewoluowało After School - z pięciu normalnych dziewczyn zrobiono jakiś 8-osobowy zespół bez wyrazu gdzie chyba tylko jedna dziewczyna wygląa jak Koreanka a reszta przypomina naturalizowane Amerykanki a same kawałki to tylko refren-rap-tanie disco (zresztą wystarczy porównać ze sobą obie wersje kawałka Diva.

Na szczęście jest jeszcze T-ara, które ewoluują w drugą stronę i z taniego techno przechodzą w obecnie niszowy, typowo zabawowy pop.

WTF, kiedy T-ara robiły tanie techno? Od początku działalności robiły fajną muzykę, na każdej płycie mogę znaleźć coś dobrego. Zdecydowanie mój ulubiony zespół.

 

SNSD i przepaść jakościowa? Chyba zapominasz o Tiara, Miss A, Secret, Brown Eyed Girls.

 

Co do Girls Day - Oh my god: lepsza jest wersja bez tych dziwnych dźwięków jak w klipie.

Dziewczyn z Girl's Day nie da się nie lubić, zobaczcie to:

http://www.youtube.com/watch?v=TJNWNcLLWdk

 

 

Znacie Morning Musume?

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta SNSD i przepaść jakościowa. Ten sam poziom co 4minute, 2NE1, T-ARA, KARA, Rainbow, Sistar, miss A, After School i jeszcze kilka innych). Mają sporo fajnych kawałów ale i sporo gniotów. Dokładnie tak jak w przypadku innych zespołów. Nawet jeśli T-ARA nagrała trochę lipy, to mocno nadrobiła kultowymi kawałkami - Bo Peep, Roly Poly, Lovey Dovey :)

Na którymś koreańskim programie, to własnie Lovey Dovey wygrał jako najlepszy kawałek kpopowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, może nie przepaść ale widać różnicę jakości. 2NE1? Z tego dziwactwa śmieją się nawet dzieci (bam taratatata? ambitnie). 4MINUTE? Dwa świeże kawałki, reszta to generic pop. miss A? Puściłem równolegle dwa kawałki - prawie taki sam rytm. Jedynie T-ara i KARA ratują sytuację ale to głównie za sprawą tego, że nie śpiewają amerykanizowanego popu (czego nie można powiedzieć o After School, które brzmi jak niemiecki pop z czasów świetności Vivy co jest o tyle zabawnym porównaniem, bo jeden z kawałków takiego f(x) to właśnie licencjonowana przeróbka jakiegoś wakacyjnego, niemieckiego hitu).

 

Co do SNSD to nie przypominam sobie kawałka klipowego, który by był słaby (nie biorę pod uwagę tych z albumów i b-side z maxi, bo to są fillery, których słuchają tylko sones) albo niezbyt oryginalny.

 

Co do T-ara to rzeczywiście mają skoczne kawałki (nie licząc pierwszego albumu gdzie jest tylko jeden dobry utwór a reszta to jakieś koszmary rodem z fruit loopa) ale takie Lovey Dovey to jest ewidentna kalka Roly Poly a jak się doda o tego Yayaya to wychodzi na to, że ich kawałki są strasznie upraszczane (przynajmniej w porównaniu do takiego Why are you being like this gdzie refren składa się z więcej niż czterech sylab).

 

Piszę to z pozycji kogoś kto na codzień nie słucha popu i kawałek musi naprawdę wpaść w ucho abym się tym zainteresował. Jak narazie udaje się to tylko SNSD i T-ara podczas gdy reszta to najczęściej jeden ciekawy kawałek.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=oXDOKTjEFrQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj tam, to jest kwestia gustu. Równie dobrze można powiedzieć, ze SNSD smęcą (żeby nie było, bardzo je lubię). Tu już chyba co kto lubi. Dla mnie poziom girl-bandów jest dość wyrównany, nie licząc jakiś marginalnych zespolików. Pracują nad tym często ci sami ludzie. Dziewczyny wspólnie występują w różnych programach muzycznych, mieszają się. To jest jeden biznes ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...