Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Foh_23

Koreańskie, japońskie ........

Rekomendowane odpowiedzi

Też się nad tym ostatnio zastanawiałem.

W ogólnym nie pojawia się już od bardzo dawna, a i tutaj jak widać przestał. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On to taki syn marnotrawny. Znika nagle bez słowa i nie wiadomo co się z nim dzieje :(

 

Potem zjawia się jakby nigdy nic i informuje, że coś tam coś tam i dlatego nie mógł pisać.

 

Mam nadzieję że jeszcze nas nawiedzi skubany jeden :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa świetne teledyski BABYMETAL. Polecam oglądać w 1080p lub 720p, a najlepiej ściągnąć na dysk przy pomocy DownloadHelper. : )

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa świetne teledyski BABYMETAL

Same utwory jako takie są ok, tylko pakowanie dzieci do takich teledysków jest dla mnie co najmniej dziwne. Zastanawiam się kto ma być odbiorcą tej twórczości. Jakoś mam dziwne przeczucie że najbardziej spodoba się to maniakom loliconów. Ale to tylko moje zdanie żeby nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same utwory jako takie są ok

Dużo lepsze niż większość innych, czyli chociażby te koreańskie (np GIRLS`GENERATION). I te dziewczyny o wiele bardziej mi się podobają.

, tylko pakowanie dzieci do takich teledysków jest dla mnie co najmniej dziwne.

Dzieci ? Ile mają lat ? Wiesz coś o tym bo nie sprawdzałem ?

Zastanawiam się kto ma być odbiorcą tej twórczości. Jakoś mam dziwne przeczucie że najbardziej spodoba się to maniakom loliconów. Ale to tylko moje zdanie żeby nie było.

W skrócie. To świetne połączenie muzyki metalowej i słodkości. Coś takiego na zachodzie jest niestety niemożliwe.

A tutaj są śliczne japonki i naprawdę przyjemna muzyka/teledysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee jpop to już ledwo dyszy przy kpopowych kawałkach. Właściwie to kpopowe girls-bandy opanowują japoński rynek. W Japonii jest jakaś stagnacja i zdziecinnienie. Brakuje tam prawdziwych gwiazd. To co się teraz dzieje w Japonii to chora sytuacja. Masa dziewczynek śpiewających o niczym, z głosami których nie da się słuchać, z ukąłdami tanecznymi rodem Tsunku (Hello Project). Ja tam o wiele bardziej wolę posłuchać fajnych tenecznych kawałków z Korei z fajnymi laskami niż wymuszonych gdzieś na strychu pseudo-artysycznych utworków, nudnych jak flaki z olejem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee jpop to już ledwo dyszy przy kpopowych kawałkach.

Ty naprawdę jesteś mistrzem w pisaniu głupot. :)

Właściwie to kpopowe girls-bandy opanowują japoński rynek.

Jakiś dowód na większą popularność w Japonii kpopowych girls-bandów od jpopowych ?

Czy to tylko takie twoje bredzenie ?

W Japonii jest jakaś stagnacja i zdziecinnienie.

Wiesz co to jest kawaii czy może po raz pierwszy się z tym spotykasz ?

Brakuje tam prawdziwych gwiazd.

Nie wydaje mi się. Chociażby wiele seiyuu to świetne piosenkarki.

To co się teraz dzieje w Japonii to chora sytuacja. Masa dziewczynek śpiewających o niczym

O czym mają śpiewać ? W czym ci przeszkadzają śpiewające dziewczynki/dziewczyny ? Wolisz facetów i dojrzałe kobiety ?

, z głosami których nie da się słuchać

Słodki kawaii wygląd plus słodkie kawaii głosy plus świetne stroje, gesty, reakcje to genialne połączenie.

Ja tam o wiele bardziej wolę posłuchać fajnych tenecznych kawałków z Korei z fajnymi laskami

Beznadzieja to te Koreanki w większości. Przeglądałem trochę teledysków japońskich i koreańskich, więc stwierdzam, że te japońskie są w większości przypadków zdecydowanie lepsze poczynając od głosu (japoński o wiele przyjemniejszy do słuchania niż koreański), przez wygląd (japonki bardziej mi się podobają i są mniej sztuczne niż Koreanki), a skończywszy na rodzaju muzyki i rytmie.

nudnych jak flaki z olejem.

Właśnie napisałeś jakie są te koreańskie teledyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci ? Ile mają lat ? Wiesz coś o tym bo nie sprawdzałem ?

~39.

 

K*rwa nie mogę. facepalm.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci ? Ile mają lat ? Wiesz coś o tym bo nie sprawdzałem ?

Trzeba być ślepym by nie widzieć że to jeszcze dzieci !!!!

 

Reszty to już nawet nie komentuje, bo nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K*rwa nie mogę.

To puść. :lol2:

Trzeba być ślepym by nie widzieć że to jeszcze dzieci !!!!

Te dziewczyny wyglądają mi na 18-20 lat, a może i więcej. Są bardzo piękne.

Reszty to już nawet nie komentuje, bo nie warto.

A z czymś się nie zgadzasz ? Przecież odpowiednio oceniłem te teledyski ("to świetne połączenie muzyki metalowej i słodkości").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dziewczyny wyglądają mi na 18-20 lat, a może i więcej. Są bardzo piękne.

A skąd nazwa? Już sama nazwa wskazuje na dzieci. Zresztą:

 

click

 

"Oh Japanese people. So crazy. The young girl vocalists are aged 12 to 13. The backing band is SAKURA GAKUIN"

 

napisane w 2011 roku czyli 13/14 lat. No dojrzałe kobiety normalnie facepalm.gif

 

dalej

 

click

 

kolejne źródło

 

click

 

Idź człowieku do specjalisty, bo twoja mania sprawia że już dzieci od kobiet nie odróżniasz. A to może być niebezpieczne dla społeczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź człowieku do specjalisty, bo twoja mania sprawia że już dzieci od kobiet nie odróżniasz. A to może być niebezpieczne dla społeczeństwa.

Ale możesz nie pisać jak prostak, prymityw i ktoś kto mnie nie lubi ? Oglądając teledysk nie było widać, że są tak młode. Zresztą, jeśli nawet jeszcze nie kobiety to młode dziewczyny jest dobrym określeniem.

 

Od razu zauważyłem, że są bardzo ładne i ta muzyka w połączeniu z ich ruchami, zachowaniem to coś świetnego. Są bardzo seksowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz nie pisać jak prostak, prymityw i ktoś kto mnie nie lubi ? Oglądając teledysk nie było widać, że są tak młode. Zresztą, jeśli nawet jeszcze nie kobiety to młode dziewczyny jest dobrym określeniem.

 

Od razu zauważyłem, że są bardzo ładne i ta muzyka w połączeniu z ich ruchami, zachowaniem to coś świetnego. Są bardzo seksowne.

To nie pisz jak ktoś kto ma nazbyt rozwinięte powinowactwo do nieletnich. Zresztą dalej się pogrążasz pisząc że cyt. "Są bardzo seksowne".

 

Dla mnie dziewczyny to trochę inny pułap wiekowy, 13 lat to jeszcze DZIEWCZYNKI. I nie nie jest to dla mnie seksowne. A fakt że są tak przez niektórych odbierane tylko potwierdza moje obawy co do tego klipu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe SNSD wypuszczone dosłownie kilka minut temu. Przyjemna odskocznia od klipów po których można dostać zapaści.

 

 

 

Fajna nuta :D Ja dopiero dziś na nią wpadłem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna nuta :D Ja dopiero dziś na nią wpadłem :E

No fajna, im dłużej słucham tym bardziej mnie się podoba. Swoją drogą T-ara - Sexy Love też mnie się coraz bardziej podoba :) Tylko pytanie czy jest już album czy tylko klip póki co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę jesteś mistrzem w pisaniu głupot. :)

Dziękuje za uznanie.

 

Jakiś dowód na większą popularność w Japonii kpopowych girls-bandów od jpopowych ?

Czy to tylko takie twoje bredzenie ?

Ja nie mówię, że zdobyły większa popularność. Gdyby obecny jpop był taki porywający do słuchania, to sprzedawałby lepiej. Zobacz sobie na statystyki. Ile płyt potrafiła sprzedać Utada Hikaru, Ayumi Hamasaki, Namie Amuro... a ile sprzedają te dzieciaki. Już nie mówiąc o tym, ile fajnych rockowych japońskich kapel upadło, na rzecz jakiś pederastów.

 

Wiesz co to jest kawaii czy może po raz pierwszy się z tym spotykasz ?

Mam wszystkie numery :)

 

Nie wydaje mi się. Chociażby wiele seiyuu to świetne piosenkarki.

Dawno i nieprawda.

 

O czym mają śpiewać ? W czym ci przeszkadzają śpiewające dziewczynki/dziewczyny ? Wolisz facetów i dojrzałe kobiety ?

Wybieram bramkę numer 3 - dojrzałe kobiety :smokin:

 

Słodki kawaii wygląd plus słodkie kawaii głosy plus świetne stroje, gesty, reakcje to genialne połączenie.

Zwłaszcza gdy zaczynają tańczyć [:|] . Rzeczywiście gdzie tam Koreanki do tych słodkich dziewczynek.

 

Beznadzieja to te Koreanki w większości. Przeglądałem trochę teledysków japońskich i koreańskich, więc stwierdzam, że te japońskie są w większości przypadków zdecydowanie lepsze poczynając od głosu (japoński o wiele przyjemniejszy do słuchania niż koreański), przez wygląd (japonki bardziej mi się podobają i są mniej sztuczne niż Koreanki), a skończywszy na rodzaju muzyki i rytmie.

Jak przejdziesz okres dojrzewania, możliwe, ze gust Ci się zmieni. Ja Cię rozumiem. Tu się nie ma co zamykać w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie numery :)

Magazyn był przez K, a nie k.

Dawno i nieprawda.

Nie tylko dawno, ale i obecnie jest wiele świetnych seiyuu, które zdobyły ogromną popularność jako piosenkarki, a nie tylko seiyuu.

Jak przejdziesz okres dojrzewania, możliwe, ze gust Ci się zmieni. Ja Cię rozumiem. Tu się nie ma co zamykać w sobie.

I piszesz coś takiego będąc o rok młodszy ode mnie. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty 28 lat masz? Mam nadzieję, że nie więzisz jakiejś loli w sekretnym piwnicznym schronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie więzisz jakiejś loli w sekretnym piwnicznym schronie?

Nawet dwie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie ogarniam, jak wam mogą te Koreanki się podobać, ponieważ są...

 

Tu_old.jpg

 

W końcu prawdziwa kobieta powinna być jak dobra Whisky. Dwunastoletnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest świetne (od 45 sekundy).

 

[video]http://www.youtube.com/watch?v=xxS_rhYHkIw[/video]

Napiszę krótko -> IMO fajne :)

 

Edit:

Ale dodam innym razem, bo dopiero teraz z roboty wróciłem (od 10 rana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I piszesz coś takiego będąc o rok młodszy ode mnie. : )

No to ładnie. Wpakowałeś się w niezłe :kupa:

 

Hahaha na tym wideo to ja widzę, jak te dziewczynki próbują naśladować kpopowe girls-bandy. A czemu to robią? Bo kpop dobrze się sprzedaje w Japonii. Słowem poczuli za plecami gorący oddech konkurencji zza morza. Cenię gwiazdy jpopowe sprzed lat za przekaz, emocje, warstwę liryczną tekstów, ciekawe aranżacje. Ale to co obecnie jest wydawane w Japonii to dno i 100m mułu. Rynek jest zdominowany przez dzieci. Widocznie producenci uznali, ze taki trend będzie najbardziej opłacalny. Co widać z resztą nie tylko w jpopie, ale też w anime (ecchi, moe, loli... żadnego dobrego cyberpunku).

 

OK, w Kpopie nie ma nic nadzwyczajnego, powtarzalność rytmów, w sumie dość mizerne wokale, monotonia gatunkowa. Dobry kpop był 10 może nawet 15 lat temu. Ale obecny mimo że skomercjalizowany do bólu, przynajmniej wpada w ucho (i w oko ^^)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko -> IMO fajne :)

Powiedziałbym, że dziewczyny są śliczne. : ) I te ich stroje świetne.

Jednak piosenka taka sobie.

Hahaha na tym wideo to ja widzę, jak te dziewczynki próbują naśladować kpopowe girls-bandy. A czemu to robią? Bo kpop dobrze się sprzedaje w Japonii. Słowem poczuli za plecami gorący oddech konkurencji zza morza.

Jakieś argumenty odnośnie tego co napisałeś ? Nudny już jesteś.

le to co obecnie jest wydawane w Japonii to dno i 100m mułu.

Po co tak bezmyślnie uogólniasz ? Spróbuj przynajmniej udawać, że nie jesteś trollem.

Rynek jest zdominowany przez dzieci.

Zdominowany ? Znowu używasz słów, których nie rozumiesz.

Co widać z resztą nie tylko w jpopie, ale też w anime (ecchi, moe, loli... żadnego dobrego cyberpunku).

To po prostu dlatego, że otaku jako fani są najpewniejsi (najwięcej można na nich zarobić), a oni często świrują na punkcie moe, loli. Zresztą to, że w anime są moe, loli jeszcze nic nie znaczy. I tak może być dobra fabuła, fajne charaktery czy emocjonujące, ciekawe sceny.

OK, w Kpopie nie ma nic nadzwyczajnego, powtarzalność rytmów, w sumie dość mizerne wokale, monotonia gatunkowa.)

Po prostu raz lepsze, a raz gorsze. Tak samo w Jpopie. Są dziewczyny lepiej potrafiące śpiewać i te gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...