Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Foh_23

Koreańskie, japońskie ........

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, dobry ficzer. Tylko trza mieć duży monitor wtedy takie coś to po prostu rewelka. Można przeglądać neta i jednocześnie klipy oglądać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  •  
  • Dana & Sunday (CSJH / The Grace) One More Chance -> fajny klip. Podoba mnie się piosenka, fajne laski. Przy czym w jednym się zawiodłem. Prawie wykuła sobie oko okularami, 2x skręcenie kostki, miałem nadzieję że do końca klipu będzie jakiś piruet :E
     
    http://www.youtube.com/watch?v=QGuE0t3aEUo&feature=player_embedded
     
  • Dal★shabet(달샤벳) - 'Supa Dupa Diva' -> o dziewczyny uczą się polskiego :E Trochę nie wyszło bo powinno być "Super Dupa Diva" ale jeszcze się podszkolą :rotfl: Po prostu nie mogłem tego normalnie obejrzeć, bo jak słyszałem tę "dupę" to sikałem :P
     
  • Dal★Shabet - Pink Rocket -> za dużo różu :kwasny:
     
  • T-ara - Roly Poly -> zakręcone ale fajne. No i fajne dziewuchy :)
     

 

 

Edit:

Randome uduszę cię za to Roly Poly :P Już się uzależniłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta MINA strasznie mdła. Zalatuje motywem z 2in1 - FIRE. Marna podróbka z nijkim refrenem.

 

T-ARA jak zawsze nie zawodzi. Fajny kawałek. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mdła nie mdła ale fajna dupa :P Natomiast T-ara masakra, ten kawałek z każdym kolejnym razem jak go słucham coraz bardziej mnie się podoba :P

 

Powinni dawać ostrzeżenie że uzależnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry kawałek, nie powiem. Teledysk taki jakby retro. Te stylizacje, taniec, muzyka. Fajne fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2NE1 - Can't Nobody To jawna obraza "skośnej" kultury. No tak epoka MTfał. Nie wiem czy ona czarna czy skośna :(

"Nie ma co się zbytnio tutaj rozpisywać. Wątek stworzony po to aby było gdzie wklejać klipy naszych azjatyckich przyjaciół ...... yyyy wróć przyjaciółek"

:o to już dla chłopa miejsca nie ma? :o To jakaś segregacja czy coś :o

 

to co wyżej teoretycznie. Dla mangowców chyba niczym uczta ;-)

z pewnością dla większości nie będzie "kopa" Omijać więc wypada. Nie mniej miłując spokój wypada posłuchać.

Dziewczę wyje tragicznie co do tego nie ma wątpliwości (jak ktoś zechce wersję z wokalem) ale chyba kiedyś kochała. A co tam macie:
( w tej wersji to wycie i tak wyszło całkiem, całkiem.)

http://www.youtube.com/watch?v=9lXGi_c8ko8 popatrzcie jak się sala synchronizuje z gwiazdą" ;-)

 

Proponuję też dla zatwardziałych którym fortepiany i skrzypce nie straszne. Twórczość Jeon Su Yeon w szczególności album Flower. O ile ktoś poza bitem rzecz jasna uznaje. Bo jest poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  •  
  • Yoshida Brothers - Storm -> zarąbiste. Daje niezłego kopa. Było by fajne jako podkład do jakieś walki :P
     
  • Drugi link i mogę napisać -> a nie mówiłem :E Idealnie pasuje do walki :E
     
  • Rin' - Sakura Sakura -> słyszałem to już wcześniej. Jest po prostu super. Fajnie że klip, dzięki temu mogę dodać ponownie do listy :) Nie wiem jak nazywają się te ich instrumenty od brzdękania ale uwielbiam ten dźwięk.
     
  • Utada Hikaru - First Love (Piano Instrumental) -> ładne ale zbyt zwyczajne jak dla mnie :E Ale z pewnością dla odprężenia dobre.
     
  • wersja z wyciem -> myślałem że będzie gorzej :E
     
  • Misato Aki - Blood Queen -> fajna laska i ma fajną barwę głosu. A sama piosenka póki co nie drażni mnie ale też jakoś nie uzależnia ;)
     

 

 

PS

Dodane do listy zostaną tylko "Sakura" i "Blood Queen" z wiadomych powodów (post #47)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utada Hikaru to gwiazda dawnych lat, z resztą dla mnie wątpliwa. Tylko patrzeć jak dołączy do niej Ayumi Hamasaki, której twórczość ostatnio kompletnie nie trzyma się kupy. Na rynek japoński wdziera się kpop. Ludziom się to podoba. Utwory mają tempo, dobry beat, chwytliwe melodie, fajne dziewczyny, dobre klipy. Nie trzeba szczególnie kombinować. Siłą kpopu jest to, że siedzi tam sporo zachodnich kompozytorów. To słychać. W Japonii panuje jakaś stagnacja i powtarzalność pomysłów. No może Namie Amuro i Meisa Kuroki coś tam próbują podkręcić, ale na tym temat się kończy.

 

Debiutancki kawałek Kahi:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kahi (After School) - Come Back You Bad Person -> dość melodyjny refren, a sama laska super. Tylko że niezły zonk z tymi koreańskimi znakami żeby potem znaleźć normalny tytuł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz czy przypadkiem Paparazzi ktoś już nie śpiewał? :E Ale może jednak przemilczę :P

 

A tak na serio już jest na liście. Świetny kawałek, bardzo podoba mnie się rytm z tego klipu. Laski też fajne :)

 

Drugi klip super refren :) Też fajna propozycja, potem dodam do listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  •  
  • Wind Hold Venus - Call Me -> jakieś mdłe dla mnie, a dziewuchy trochę takie mamejowate. Jakoś nie wiem tak jakby ktoś w garażu robił ten klip, bo dźwięk jakiś taki bez wyrazu.
     
  • Girls' Generation - Into The New World -> i zupełnie inne odczucia niż przy poprzednim klipie. Wprawdzie nie jest to utwór, który będę wałkował w kółko ale jednak zupełnie inaczej brzmi, zupełnie inna jakość ;)
     
  • Co do Roly Poly wersji full -> no cóż zajebis** :) Dosyć ciekawy pomysł z tą historyjką ;)
     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wind Hold Venus, faktycznie takie jakieś. Nie ma w sobie czegoś przyciągającego. Melodia kupy się nie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wind Hold Venus - Call Me -> jakieś mdłe dla mnie, a dziewuchy trochę takie mamejowate. Jakoś nie wiem tak jakby ktoś w garażu robił ten klip, bo dźwięk jakiś taki bez wyrazu.

Wind Hold Venus, faktycznie takie jakieś. Nie ma w sobie czegoś przyciągającego. Melodia kupy się nie trzyma.

Pisząc tamtego posta zastanawiałem się komu pierwszemu sie ten klip nie spodoba. :E post był popełniony z pełną premedytacją, dlatego też nić przy obu klipach nie napisałem. ;)

 

Girls' Generation - Into The New World -> i zupełnie inne odczucia niż przy poprzednim klipie. Wprawdzie nie jest to utwór, który będę wałkował w kółko ale jednak zupełnie inaczej brzmi, zupełnie inna jakość ;)

Ten klip był nakręcony do utworu z debiutanckiego krążku Girls' Generation, wiec ma już swoje lata. :E

 

Jeszcze ciepłe :E

http://www.youtube.com/watch?v=_f5d8BmhEZo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Miss A - Good Bye Baby -> niezły klip, ma taką niegrzeczną nutkę. Wprawdzie od miss A dużo bardziej podobał mnie się klip Bad Girl, Good Girl (były tam bardzo sexi i sama piosenka też bardziej mnie się podobała), ale ten też jest ok. Jedyne co to niezbyt podoba mnie się jak śpiewają solo. Trochę tak wyją i nie wiem czy to celowo czy trochę im nie wyszło.
     
  • Odnośnie Wind Hold Venus - Call Me -> skoro tak to zdejmnę z listy :P Przy okazji zdejmę także Morning Musume - Joshi Kashimashi Monogatari i mam nadzieję że nikt się o to nie obrazi, bo od dłuższego czasu swędzi mnie ręka by to zrobić :P

 

Co do propozycji @C64:

 

  • Nozomi Sasaki - Kamu To Funyan -> to się dla mnie ni kupy ni dupy nie trzyma. Utwór może dobry jako przerywnik jakiegoś programu dla dzieci lub coś, nie wiem ale wyjątkowo mnie nie podszedł. Więc ja osobiście go niestety nie umieszczę na liście, no chyba że inni bywalcy tego wątku uważają że warto, to wówczas zastosuję się do demokracji
     
  • Ai Otsuka - Sakuranbo -> ta piosenka jest ok ;) Także dodam do listy ;)

 

 

 

Edyta:

 

Ok parę klipów poleciało z wiadomych przyczyn:

 

  • Black Eye - I Ain't Your Girl Yet (New Girls Duo)
     
  • Wind Hold Venus - Call Me
     
  • Koda Kumi - Taboo

 

Jak macie linki zamienne to dajcie to wrzucę z powrotem na listę.

 

PS

Szkoda że nie ma klipu do tej piosenki, bo bardzo mnie się podoba

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba są już na liście 8:E

 

-----

 

http://www.youtube.com/watch?v=Xo5F2FfX1n0\

 

Nie wiem o co chodzi ale dziewczynin z After School wypuszczają teraz jednocześnie dwa single. polowa z nich jako After School Blue, a druga polowa jako After School Red.

klip Blue

http://www.youtube.com/watch?v=iHiiMQuk8MA

Do AS Red klip się jeszcze nie pojawił ale już wiem ze i tak bardziej będzie mi się podobać. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL oba na liście ;)

 

Swoją drogą ta w tych krótkich włosach:

 

clipboard01yg.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

aj palce lizać :E

 

Edit:

O Randome pierwszy :E

 

Edit:

  • KARA - Pretty Girl -> co do muzyki fajna początkowa wstawka, potem już dla mnie mniej ciekawie. Natomiast ten makijaż -> ola Boga trochę się za mocno dziewczynki upaćkały tą tapetą :P
     
  • AS BLUE - Wonder Boy -> fajne, takie melodyjne :)

 

zaraz oba klipy dodam do listy ;) (dodane ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*]wersja z wyciem -> myślałem że będzie gorzej :E

Foh wierz mi, mam mniej oficjalną wersję i mi się chce płakać. Wcale nie z powodu iż czuję energię artysty. Serio. Wycie w najlepszym" wykonaniu hhahahha

Istna tragedia. Choć nie potrafię powiedzieć że dziewczę się nie stara. ;-) Ile to można istocie wybaczyć. BTW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ta w tych krótkich włosach:

 

 

aj palce lizać :E

Zawsze twierdziłem ze Azjatki w krótkich ciemnych włosach są najseksowniejsze. :E Zaczynając od Ji Yoon z 4minute w Muzik. 8:E

 

Edit:

O Randome pierwszy :E

Przy Koreankach zawsze jestem pierwszy. :E :E :E

 

Mistrzu Yoda Fohu decyduj. W sumie to pierwszy taki przypadek w którym dziewczyny zamiast występować w klipie wolały zrobić animacje, co za tym idzie oka za bardzo na tym nie zawiesimy. :E

 

http://www.youtube.com/watch?v=NB5jyYD2WEw

 

Ale za to mamy już powiązanie owego wątku z sub forum o anime. :rotfl:

 

Btw: Jak tam wasze Roly Poly? Mnie dziś wzięło na ten kawałek. 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze twierdziłem ze Azjatki w krótkich ciemnych włosach są najseksowniejsze. :E Zaczynając od Ji Yoon z 4minute w Muzik. 8:E

True, true :E

 

Mistrzu Yoda Fohu decyduj.

Eee no bez przesady zaraz mistrzu Yoda. Ja tu tylko listę uzupełniam :E

 

W sumie to pierwszy taki przypadek w którym dziewczyny zamiast występować w klipie wolały zrobić animacje, co za tym idzie oka za bardzo na tym nie zawiesimy. :E

Ciężki orzech do zgryzienia. Z jednej strony sam utwór jest ok, ale jakby nie patrzeć nie jest to normalny klip, co koliduje z tym co żeśmy ustalili. Z drugiej strony głównie chodziło o to by przerwać napływ utworów z anime, gdyż ich miejsce jest gdzie indziej, zwłaszcza że większość tego to były właśnie takie kompilacje, czyli animacja + piosenka, lub sama piosenka.

 

Zrobię "wyjątkowy wyjątek" i dokleję do listy, bo jakby nie patrzeć najlepsze miejsce dla tego klipu, mimo że jest taki jaki jest, jest właśnie tutaj. Do zasad/regulaminu trzeba podchodzić ze zdrowym rozsądkiem i czasami trochę go nagiąć :P

 

No chyba że jednak napłynie fala sprzeciwu :P Wówczas oczywiście ten klip pójdzie na odstrzał :P;)

 

Btw: Jak tam wasze Roly Poly? Mnie dziś wzięło na ten kawałek. 8:E

Wciąż słucham. Na zmianę z Hoot, One More Chance i paroma innymi :) Muszę przyznać że jest to cholernie dobry kawałek i uzależnienie trzyma mocno :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...