Forum PCLab.pl: Wszystko na temat Wii U - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (51 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Wszystko na temat Wii U Nintendo odkryło HD!!! Oceń temat: -----

#41 Użytkownik jest niedostępny   Lasarus 

• user #489306
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 03 Styczeń 2012 - 21:07

Przed Wii nie było tak różowo, n64 jak i GC znacząco przegrał z PS1/2 ;). Gospodynie domowe mają już swoje Wii i im do aerobiku spokojnie wystarczy ta konsola. nintendo teraz "chyba chce" celować w corowych graczy(na WiiU mają się pojawić gry z PS360) a tych imo ciężko będzie przekonać sprzętem o wydajności nieznacznie większej od obecnych konsol sony i ms. Co do odgrzewania starych kultowych gier z Marianem/Linkiem, wolałbym żeby tym razem nie sprzedało się dobrze, chciałbym zobaczyć w przyszłości nowe IP na miarę tych z tamtych lat a nie ciągłe serwowanie starej gry w nowym wydaniu ;). Takie moje luźne przemyślenia na ten temat.

#42 Użytkownik jest niedostępny   jackrapture 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 10 Styczeń 2012 - 17:23

Już zacieram ręce na myśl o WII U.
Obecnie mam X, ale chyba się zdecyduję na WII U. Nintendo napewno będzie tańsze od next-gen x/ps. Zresztą po akcji z awaryjnością x360 w pierwszych latach istnienia, i ceną ps3, zacznę od WII U i z 2 lata po premierze będę myślał co dalej.

W moich oczach większość gier z x i ps jest ta sama. Jest pare exclusiw'ów na jednej i na drugiej i tylko tymi tytułami się różnią.
Z Nintendo jest inaczej, ma więcej excl, a mniej common games.
Wybór nie sprowadza się do wyboru pomiedzy N, Sony,a M$ a do WII U + X/PS.

#43 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Styczeń 2012 - 20:12

Co do wspomnianego Retro Studios to ekipa ta przyjęła pod swoje skrzydła nowych ludzi, takich jak choćby Eric Kozlowsky, który był grafikiem w Naughty Dog i pracował przy Uncharted 3 :)

http://www.neogaf.co...ad.php?t=458438

Alas I am going to shelve it for a little while as I am going to work on another project that I am super excited about. I can't talk about it too much but if all goes well it might just be one of my crowning achievements as an artist....

Robi się gorąco :D

#44 Użytkownik jest niedostępny   Gonzo3211 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Styczeń 2012 - 22:29

Kiedy ma wyjść w ogóle to WiiU ? Ciągle chodzi mi po głowie czerwiec, to chyba wtedy pokażą spec na E3, tak ?

#45 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Styczeń 2012 - 06:44

Wyjść może pewnie na święta 2012. Na E3 nie powinni już odwalić takiej szopki jak ostatnio. Zostanie pewnie zaprezentowany ostateczny kształt konsoli, na oficjalną spceyfikację bym nie liczył - to u Nintendo standard. Większość konferencji przypadnie pewnie na Wii U, będzie pewnie sporo zapowiedzi (nowa gra Retro?) itp. Będzie ciekawie :)

#46 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Styczeń 2012 - 19:12

Całkiem niezły bajer:

http://www.youtube.com/watch?v=S05fWaaATU8&feature=player_embedded

Co za panorama :E

#47 Użytkownik jest niedostępny   Gonzo3211 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Styczeń 2012 - 20:38

O lol, ale wypas. Możesz sobie popatrzyć na coś co nie jest wyświetlane. Szkoda tylko, że tak późno to wyjdzie, bo tak to skuszę się chyba na PS3.

#48 Użytkownik jest niedostępny   Adi-C 

• Zombrex user
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Styczeń 2012 - 11:06

Zobacz postKszyrztow, o 13 Styczeń 2012 - 19:12, napisał(a):

Co za panorama :E

Czy nieprzeciętna podzielność uwagi -wymagana do jednoczesnego patrzenia w dwóch kierunkach- jest dołączana do konsoli, czy trzeba ją kupić osobno?
Tak serio to to robi wrażenie- miasto... no dobrze, niby ciężko po takim filmie ocenić jak wygląda, ale z drugiej strony konsola generuje DWA takie miasta naraz- drugie niby tylko w tym 900x600 (czy ile tam- pad), ale jednak. Jest sporo detali- rowery, ludzie z siatkami na zakupy, trawa na poboczu, daleki raczej view distance, całkiem sporo samochodów, CIENIE- wygląda to raczej okejowo. Tylko raczej framerate nie do końca wyrabia :E No i to pewnie tylko tech demo, gdzie cała para idzie w grafę.
Niemniej dla mnie to raczej najlepsze co dotąd pokazali.
Zadaje się że już na 3ds kombinują coś podobnego w fatal frame, nie wiem czy padotablet od wiiu ma kamerę z tyłu? No w każdym razie jednak pad "wie" gdzie jest- co widać na tym filmie, więc aż strach myśleć jakie fatal frame mogłoby na to powstać...!! Dla mnie świetna sprawa- pad-aparat-duchołap. Chodzisz normalnie... padem... tzn. no wiecie, guzikami i patrząc na duży ekran TV, a jak pojawia się duch to "rozglądasz się" po pokoju przez pada, widząc na jego ekranie "wizjer" aparatu i szukasz duchów... Dla mnie rewelacja!

Ten post był edytowany przez Adi-C dnia: 14 Styczeń 2012 - 11:12

#49 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Styczeń 2012 - 11:34

Nintendo - zawsze o krok przed konkurencją. :) Ciekawy filmik i nawet jeśli to tylko tech demo, przyjemnie to wygląda. Ja w sumie cały czas zastanawiam się jak wygląda sprawa z tym padem. Niby ludzie mówią, że wygodny, ale jakoś nie mam co do tego przekonania.

#50 Użytkownik jest niedostępny   Jamie84 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Styczeń 2012 - 13:49

Zelda wygląda wybornie :D

#51 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Styczeń 2012 - 18:27

Zobacz postAdi-C, o 14 Styczeń 2012 - 11:06, napisał(a):

Zadaje się że już na 3ds kombinują coś podobnego w fatal frame, nie wiem czy padotablet od wiiu ma kamerę z tyłu? No w każdym razie jednak pad "wie" gdzie jest- co widać na tym filmie, więc aż strach myśleć jakie fatal frame mogłoby na to powstać...!! Dla mnie świetna sprawa- pad-aparat-duchołap. Chodzisz normalnie... padem... tzn. no wiecie, guzikami i patrząc na duży ekran TV, a jak pojawia się duch to "rozglądasz się" po pokoju przez pada, widząc na jego ekranie "wizjer" aparatu i szukasz duchów... Dla mnie rewelacja!

Nie ma kamery z tyłu:

Dodaj obrazek

Filmik wygląda naprawdę ciekawie i choć to tylko prezentacja technologii to widać, że te nowe ustrojstwo Nintendo otwiera przed developerami nowe, spore możliwości. Naprawdę będzie to można fajnie wykorzystać i mam nadzieję, że będą na Wii U powstawać jakieś bardziej ambitne produkcje. Dobrze by też było, jakby te obiecywane wsparcie producentów third-party rzeczywiście okazało się prawdą bo o samo Nintendo się nie boję - oni dostarczają na swoje konsole soft pierwszej klasy. Sporo sobie obiecuję po tegorocznych targach E3. Liczę na sporo zapowiedzi (Retro Studios, aż się boję, co oni mogą wyczarować, może GTA V), prezentacje grywalnych kodów czy ostateczny kształt konsoli. Może wyjaśnią się niewiadome, takie jak choćby kwestia sieciowej infrastruktury, bo w tych kwestiach Nintendo leży. Ciężko będzie zaproponować coś konkurencyjnego w stylu PSN czy XBL. Jeśli uderzą w core'owych graczy (jak to sami hucznie zapowiadali) i na konsoli tej będą ukazywać się nie tylko gry od Nintendo, a znane, multiplatformowe marki, może to być ciekawy kawałek sprzętu.

Zobacz postVulc, o 14 Styczeń 2012 - 11:34, napisał(a):

Nintendo - zawsze o krok przed konkurencją. :) Ciekawy filmik i nawet jeśli to tylko tech demo, przyjemnie to wygląda. Ja w sumie cały czas zastanawiam się jak wygląda sprawa z tym padem. Niby ludzie mówią, że wygodny, ale jakoś nie mam co do tego przekonania.

Ja to się raczej martwię, ile wytrzyma akumulator w takim pado-tablecie :hmm:

#52 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Styczeń 2012 - 23:40

Zobacz postKszyrztow, o 14 Styczeń 2012 - 18:27, napisał(a):

Filmik wygląda naprawdę ciekawie i choć to tylko prezentacja technologii to widać, że te nowe ustrojstwo Nintendo otwiera przed developerami nowe, spore możliwości. Naprawdę będzie to można fajnie wykorzystać i mam nadzieję, że będą na Wii U powstawać jakieś bardziej ambitne produkcje. Dobrze by też było, jakby te obiecywane wsparcie producentów third-party rzeczywiście okazało się prawdą bo o samo Nintendo się nie boję - oni dostarczają na swoje konsole soft pierwszej klasy.

Mówiąc szczerze, jeżeli Nintendo zadba o wsparcie developerów third-party, oraz zaproponuje jakąś rozsądną infrastrukturę sieciową, jestem w stanie poważnie się tym sprzętem zainteresować. Nawet jeśli bebechami będzie odstawać od konkurencji. Swego czasu sporo grałem na GC(Metroid Prime!), miałem też przelotny romans z N64, wszystko to świetnie wspominam. Także jak najbardziej trzymam kciuki za Big N.

#53 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2012 - 10:56

"Panorama View Tech Demo" - kolejny zapis, tym razem z IGN, można na nim zobaczyć troszkę więcej szczegółów:

http://uk.ign.com/vi...ch-demo?show=HD

#54 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Styczeń 2012 - 19:19

Trochę nowego info.

Iwata powiedział, że sprzęt trafi pod koniec roku na wszystkie najważniejsze rynki, czyli do Stanów Zjednoczonych, Europy, Australii i Japonii:

http://www.reuters.c...er&dlvrit=56505

Z kolei mnożą się plotki odnośnie mocy samego sprzętu. Mówiło się że konsola jest szybsza o jakieś 50% od obecnego genu. Teraz pojawiły się ploty o nowym Xbox'ie, który ma być rzekomo 6 razy szybszy od X360 i 20% szybszy od Wii U. Teraz jeden z deweloperów który pracuje na dev-kitach mówi, że nowa konsola Nintendo to dwa sklejone X360 i już są zmuszeni do "cięć" :E Plota plotkę poganie :E

#55 Użytkownik jest niedostępny   rafanox 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 28 Styczeń 2012 - 10:46

Nintendo za niecały rok z nową konsolą, a jakiś pajac od Sony niedawno powiedział że ich konsola jest w połowie cyklu życiowego produktu, czyli jeszcze jakieś 6 lat ze starym PS3. To ja życzę firmie Sony powodzenia. :lol2: Tym bardziej że microsoft się budzi z nowym nextgenem.

#56 Użytkownik jest niedostępny   Fuudimitzu 

• Over 9000!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Marzec 2012 - 18:46

Hmmm http://www.neogaf.co...ad.php?t=467648

Może tak to wygląda w kwestii samej mocy przerobowej ale myślę że konsola będzie miała więcej RAM'u (1GB?).

#57 Użytkownik jest niedostępny   dragonsragon 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 02 Kwiecień 2012 - 19:48

jak na moje palce to te ustrojstwo troche niewygodne do granie bedzie. duze, szerokie i wogole :(

#58 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Kwiecień 2012 - 19:59

Poczekaj do momentu, aż dostaniesz to ustrojstwo w łapska. Ponoć pod względem wygody i ergonomii jest naprawdę OK.

#59 Użytkownik jest niedostępny   dragonsragon 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 02 Kwiecień 2012 - 21:02

chciałbym wierzyc, ale ta wszedobylska moda na mizianie po ekranie mnie dobija.

#60 Użytkownik jest niedostępny   Fuudimitzu 

• Over 9000!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Kwiecień 2012 - 01:25

Z miesiące na miesiąc moc WiiU spada http://www.gamesindu...-developers-say :E

Może to bzdury a może Nintendo chcę wykosić konkurencję bardzo tanią konsolą (199 albo 249$ na wejściu) w porównaniu do cen jakie będą miały potworki od MS i Sony.

• (51 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »