Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sterowanie idzie im świetnie :lol2: To chyba przez to że gość gra patrząc na ten 6" ekranik :lol2: Nie ma to jak fps na sześciu calach! Ninny FTW! Normalnie hardkorowcy lecą na to tabunami!

Pewnie dlatego mu tak idzie, bo koles gra przy pomocy gyroscopu zamiast galka. Czyli musi calym padem obracac zeby postac sie obrocila.

Edytowane przez Fearo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość NightKing

Kurcze nie jestem graficznym onanistą, wiem, że te gry tak mają wyglądać, to jest nowy sprzęt więc to powinno śmigać w natywnym 1080p.

Nie wiem. Może jestem już ślepy. Ale ja nie dostrzegam różnicy między NSMB na Wii a tymi screenami. Także... Nie jest dobrze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest natywne 1920x1080 czy robienie ludzi w $#@@ dając 720p upscalowane do 1080p? Bo jeśli to pierwsze, to pora się pozbyć x-klocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość NightKing

Póki co nie wiadomo. Źródła są sprzeczne, samo Nintendo się upiera przy 1080p, niektórzy mówią, że to będzie 720p, a ja mówię, że wszystko stanie się jasne za jakiś czas. Na razie trzeba czekać.

 

Z istotnych rzeczy:

 

Konsola będzie obsługiwać custom-nośniki o pojemności 25GB i będzie wspierać dyski twarde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc bardziej interesuje mnie sprawa infrastruktury sieciowej. Z tego co mówili bodaj twórcy Ghost Recon Online to nie ma już tych archaicznych friend code'ów, a jest jakiś system na wzór XBL czy PSN. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Edit:

 

Trochę fotek:

 

http://nintendoeverything.com/67201/

 

A ten spadek akcji wynika raczej z tego, że inwestorzy myśleli po prostu, że nie jest to nowa konsola, a zwykły kontroler do Wii. W sumie sama konferencja nie była moim zdaniem odpowiednio przemyślana, i też tak z początku myślałem. Powinni zaprezentować "pudło" i kontroler, a cała prezentacja skupiła się na padzie. No i jestem ciekaw, kiedy wycieknie jakaś specyfikacja sprzętowa.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola nie odtwarza DVD ani Blu-Ray, nie jestem w szoku ale to i tak irytujące :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość NightKing

Crytek i Epic potwierdzili wsparcie dla Wii U. Robi się co raz ciekawiej. Zobaczymy czym zaatakują na E3 za rok. Nie zdziwiłbym się gdyby mieli do pokazania coś więcej. W końcu na tej konferencji zaprezentowany został tylko kontroler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z początku bałem się o cenę tego pada - bo to jednak wyświetlacz dotykowy na pokładzie - ale jak usłyszałem, że Hindusi wypuszczają tablet za 50$, to się przestałem bać. Według mnie pomysł, żeby zamiast kilku przycisków dać niemal dowolny interface, jest świetny. Jedyne, czego się musi obawiać Nintendo, to ewentualne przyspieszenie premiery nowych konsol konkurencji - mało kto wtedy kupi produkt N, bo będą czekać na coś mocniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łuuu, ale cisza w temacie :E

 

Muszę Wam powiedzieć, że zaczynam się powoli jarać Wii U :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie niestety nie ma bardzo czym, ciekawe jak tym razem chcą przekonać graczy do "takiego" grania ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Retro Studios + Wii U = magia. Dla mnie nowa gra tego studia to dostateczny powód, żeby zacząć się jarać :E;)

 

Ja myślę, że to może wypalić. Zawsze przed premierą nowego sprzętu tej firmy wszyscy krzyczą i wieszczą "upadek Nintendo", potem się jednak okazuje, że pomysł nie był wcale taki tragiczny i Big N znowu odstawiło konkurencję. Jeśli sprzęt się przyjmie, a Nintendo wprowadzi coś na wzór App Store (o czym się już plotkuje) dla aplikacji na ten cały tablet, zacznie się to sprzedawać, to Sony i Microsoft znowu będą chciały ten torty ugryźć i będzie powtórka z "ruchowej zrzynki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed Wii nie było tak różowo, n64 jak i GC znacząco przegrał z PS1/2 ;). Gospodynie domowe mają już swoje Wii i im do aerobiku spokojnie wystarczy ta konsola. nintendo teraz "chyba chce" celować w corowych graczy(na WiiU mają się pojawić gry z PS360) a tych imo ciężko będzie przekonać sprzętem o wydajności nieznacznie większej od obecnych konsol sony i ms. Co do odgrzewania starych kultowych gier z Marianem/Linkiem, wolałbym żeby tym razem nie sprzedało się dobrze, chciałbym zobaczyć w przyszłości nowe IP na miarę tych z tamtych lat a nie ciągłe serwowanie starej gry w nowym wydaniu ;). Takie moje luźne przemyślenia na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zacieram ręce na myśl o WII U.

Obecnie mam X, ale chyba się zdecyduję na WII U. Nintendo napewno będzie tańsze od next-gen x/ps. Zresztą po akcji z awaryjnością x360 w pierwszych latach istnienia, i ceną ps3, zacznę od WII U i z 2 lata po premierze będę myślał co dalej.

 

W moich oczach większość gier z x i ps jest ta sama. Jest pare exclusiw'ów na jednej i na drugiej i tylko tymi tytułami się różnią.

Z Nintendo jest inaczej, ma więcej excl, a mniej common games.

Wybór nie sprowadza się do wyboru pomiedzy N, Sony,a M$ a do WII U + X/PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wspomnianego Retro Studios to ekipa ta przyjęła pod swoje skrzydła nowych ludzi, takich jak choćby Eric Kozlowsky, który był grafikiem w Naughty Dog i pracował przy Uncharted 3 :)

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=458438

 

Alas I am going to shelve it for a little while as I am going to work on another project that I am super excited about. I can't talk about it too much but if all goes well it might just be one of my crowning achievements as an artist....

 

Robi się gorąco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ma wyjść w ogóle to WiiU ? Ciągle chodzi mi po głowie czerwiec, to chyba wtedy pokażą spec na E3, tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjść może pewnie na święta 2012. Na E3 nie powinni już odwalić takiej szopki jak ostatnio. Zostanie pewnie zaprezentowany ostateczny kształt konsoli, na oficjalną spceyfikację bym nie liczył - to u Nintendo standard. Większość konferencji przypadnie pewnie na Wii U, będzie pewnie sporo zapowiedzi (nowa gra Retro?) itp. Będzie ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol, ale wypas. Możesz sobie popatrzyć na coś co nie jest wyświetlane. Szkoda tylko, że tak późno to wyjdzie, bo tak to skuszę się chyba na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za panorama :E

Czy nieprzeciętna podzielność uwagi -wymagana do jednoczesnego patrzenia w dwóch kierunkach- jest dołączana do konsoli, czy trzeba ją kupić osobno?

Tak serio to to robi wrażenie- miasto... no dobrze, niby ciężko po takim filmie ocenić jak wygląda, ale z drugiej strony konsola generuje DWA takie miasta naraz- drugie niby tylko w tym 900x600 (czy ile tam- pad), ale jednak. Jest sporo detali- rowery, ludzie z siatkami na zakupy, trawa na poboczu, daleki raczej view distance, całkiem sporo samochodów, CIENIE- wygląda to raczej okejowo. Tylko raczej framerate nie do końca wyrabia :E No i to pewnie tylko tech demo, gdzie cała para idzie w grafę.

Niemniej dla mnie to raczej najlepsze co dotąd pokazali.

Zadaje się że już na 3ds kombinują coś podobnego w fatal frame, nie wiem czy padotablet od wiiu ma kamerę z tyłu? No w każdym razie jednak pad "wie" gdzie jest- co widać na tym filmie, więc aż strach myśleć jakie fatal frame mogłoby na to powstać...!! Dla mnie świetna sprawa- pad-aparat-duchołap. Chodzisz normalnie... padem... tzn. no wiecie, guzikami i patrząc na duży ekran TV, a jak pojawia się duch to "rozglądasz się" po pokoju przez pada, widząc na jego ekranie "wizjer" aparatu i szukasz duchów... Dla mnie rewelacja!

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo - zawsze o krok przed konkurencją. :) Ciekawy filmik i nawet jeśli to tylko tech demo, przyjemnie to wygląda. Ja w sumie cały czas zastanawiam się jak wygląda sprawa z tym padem. Niby ludzie mówią, że wygodny, ale jakoś nie mam co do tego przekonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...