Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzany Outsider na HBO. Pierwszy odcinek super, a potem zjazd jak na sankach z K2. Domęczyłem dla formalności, ale miło nie będę wspominał.

dokładnie :) pierwszy odcinek zapowiadał mocny serial, potem już tylko było nawarstwianie żenady. King się skończył, wszelkie próby realizacji czegokolwiek npdst jego nowych powieści nie mają szans na wypuszczenie serialu/filmu który bu utrzymał poziom więcej niż 10% czasu całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kogo nie pytam to woli Castle Rock niż Outsider :D. A pytałem ostatnio może z 8 osób? Mniej-więcej tak ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No wysokie ma oceny ale już taki Wiesiek od Netflixa miażdży te seriale jeśli chodzi o oceny ;) I mówią, że Netflix kręci gorsze seriale od hbo .. Ehh co za ślepota :P

 

Nadrabiam ostatnio Supernatural z Amazon i kurcze.. Niby sporo ludzi go krytykuje ale noty ma niesamowicie wysokie i też wyższe od tych które podałeś z hbo :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outsider po pierwszych odcinkach miał grubo ponad 9 na imdb. Gdyby istniała opcja oceniana tylko po wyjściu całości, ocena zakręciłaby się pewnie koło 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingdom

ostatnia scena co może sugerować? Że kolejne zombiaki będą kontrolowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie serial sie skończył gdy odszedł

rudy

. Świetny aktor i zepsuli scenariusz.. Dalej już mi się odechciało oglądanie.

Bez niego ten serial jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem 5 sezon gotham, nawet dobry, choć co z Batmanem to wszystko dla mnie dobre. Szkoda, że nie będzie 6 sezonu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego można raka dostać. Batwoman jest bardzo słaba. Możliwe, że najgorszy serial ze świata DC od CW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Współczesna rodzina - nie dałem rady dalej oglądać tej szmiry na hbo.. nudy i jeszcze raz nudy.. oj biednie jest jeśli chodzi o serialowe komedie. Jeśli chce sobie poprawić humor lepiej znów zapuścić sobie Przyjaciół..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Community i Parks and Recreation są fajne. IT Crowd też niezłe. It's Always Sunny in Philadelphia, Curb your enthusiasm i Brooklyn 9-9 również można obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix anulował Mesjasza! Co za sku***. Jeden z lepszych seriali tego roku, a dodatkowo z takim cliffhangerem na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baghdad Central 7/10

 

Bagdad po obaleniu Saddama; były iracki policjant poszukuje swojej córki w mieście opanowanym przez amerykanów.

Bardzo dobry 6 odcinkowy serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dlatego, że spotkał się raczej z przeciętnymi opiniami i nie był szczególnie popularny?

 

44% na RT, 7.7/10 na IMDB przy 29 tysiącach głosów. Nie są to liczby, które zachęcają do kontynuowania ładowania kasy. Plus kontrowersje i tak wychodzi.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego można raka dostać. Batwoman jest bardzo słaba. Możliwe, że najgorszy serial ze świata DC od CW.

Nawet tego nie tykam patykiem... Ona nigdy nie istniała...

 

Serial by z Jokerem zrobili to było by fajne, filmy są, więc może serial jakiś za rogiem.

 

 

Kingom, jak zobaczyłem zombi to odpuściłem, mimo że się dobrze oglądało.

 

 

Rodzina w oparach, odcinek czy dwa obadam dziennie, lubię Kate za Misery i resztę filmów, więc raczej przemęczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie Outsider. Po 5 odcinkach jest ok, ale niepotrzebna zmiana Holly. Z drobnej białej chudzinki, zrobili młodego zadredowanego murzyna. Z innym charakterem na dodatek. No, takie czasy. Ogólnie jest ok i oglądam dalej.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Community i Parks and Recreation są fajne. IT Crowd też niezłe. It's Always Sunny in Philadelphia, Curb your enthusiasm i Brooklyn 9-9 również można obejrzeć.

 

It Crowds jest faktycznie też fajne. Community będzie na netflixie to zobacze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie Outsider. Po 5 odcinkach jest ok, ale niepotrzebna zmiana Holly. Z drobnej białej chudzinki, zrobili młodego zadredowanego murzyna. Z innym charakterem na dodatek. No, takie czasy. Ogólnie jest ok i oglądam dalej.

Jest taki francuski Black Spot na Netfliksie. Podobał mi się trochę bardziej niż Outsider.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dlatego, że spotkał się raczej z przeciętnymi opiniami i nie był szczególnie popularny?

 

44% na RT, 7.7/10 na IMDB przy 29 tysiącach głosów. Nie są to liczby, które zachęcają do kontynuowania ładowania kasy. Plus kontrowersje i tak wychodzi.

E tam. Wiele crapów z ocenami o wiele niższymi (btw 7.7 to podchodzi pod dobry/bardzo dobry!) na Netflixie ciągną przez wiele sezonów.

 

Jakimś zgrupowaniom religijnym nie spodobało się to co było pokazane.

 

Pierwszy sezon mogą także usunąć, bo bez kontynuacji oglądanie go w takiej formie nie ma zupełnie sensu. Cały jest zagadkowy z różnymi twistami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.7 jak na IMDB i serial to jest dosyć średnio, ich oceny są tam mocno zawyżone (aż 28 seriali ma notę 9.0 i wyżej, a filmów ledwo 4). No i też kwestia popularności, 29 tys. głosów to niemal 10 razy mniej jak Wieśka. Oficjalnych ratingów niestety brak.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

E tam. Wiele crapów z ocenami o wiele niższymi (btw 7.7 to podchodzi pod dobry/bardzo dobry!) na Netflixie ciągną przez wiele sezonów.

 

Jakimś zgrupowaniom religijnym nie spodobało się to co było pokazane.

 

To jest oczywiste, że Netflix skasował Mesjasza ze względu na religijnie popierdółki. Przeciez jakoś 2 tyg po premierze pisano jasno, że serial miał bardzo dobrą oglądalność i stał się popularny. Duużo mniej popularne seriale dostają kolejne sezony. Netflix nie może napisac, że to z winy religii bo ich ludzie zjedzą. Lepiej i bezpieczniej jest napisać, ze słaba oglądalność bla bla.. Bo nikt poza pracownikami Netflixa nie ma możliwości przejrzenia statystyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 odcinek Picarda złapał mnie za serce, przeszły ciary, takiego Star Treka chciałem i dostałem 11/10, nie mogę się doczekać sezonu drugiego, mam nadzieję że wróci Q wtedy się będzie działo. cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej za dwa lata. Zaraz nikt nic nie będzie kręcił.

CBS już zamówiło drugi sezon. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...