Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.08.2020 o 08:16, ODIN85 napisał:

Co za finał Yellowstone:-O

Gdzie ten serial można obejrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem (przynajmniej to co wyszło do tej pory) This is Us. Przyjemny i dość ciekawy, można się zżyć z rodziną Pearsonów. Fajny miks komedii i dramatu, momentami tylko trochę przesłodzony. Nie jest to może poziom Six Feet Under ale dobrych seriali obyczajowych generalnie jest mało.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bleidd napisał:

Skończyłem (przynajmniej to co wyszło do tej pory) This is Us. Przyjemny i dość ciekawy, można się zżyć z rodziną Pearsonów. Fajny miks komedii i dramatu, momentami tylko trochę przesłodzony. Nie jest to może poziom Six Feet Under ale dobrych seriali obyczajowych generalnie jest mało.

Zaczęłam oglądać dla aktora: Milo Ventimiglia wczesniej grał w moim ulubionym serialu Heroes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bleidd napisał:

Skończyłem (przynajmniej to co wyszło do tej pory) This is Us. Przyjemny i dość ciekawy, można się zżyć z rodziną Pearsonów. Fajny miks komedii i dramatu, momentami tylko trochę przesłodzony. Nie jest to może poziom Six Feet Under ale dobrych seriali obyczajowych generalnie jest mało.

Ja się zgodzić nie mogę dla mnie to jest infantylny i przesłodzony serial na maksa bardzo mocno nie życiowy, do Six feet under nie ma podejścia swoimi nudnymi jednowymiarowymi postaciami i przewidywalnym scenariuszem. Z comedydrama polecam shamelees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Devs. Jak dla mnie najlepszy serial 2020 na daną chwilę i jeden z lepszy z ostatnich lat. Wreszcie coś nowego z ciekawym pomysłem.

7913769.3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Edward Kenway napisał:

Ja się zgodzić nie mogę dla mnie to jest infantylny i przesłodzony serial na maksa bardzo mocno nie życiowy, do Six feet under nie ma podejścia swoimi nudnymi jednowymiarowymi postaciami i przewidywalnym scenariuszem. Z comedydrama polecam shamelees

Ile odcinków widziałeś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Boys S2 - pierwsze odcinki jakby mniejszy power niż S1 (parę dni temu sobie odświeżyłem) miejscami nudne monologi głównie Hjujego i Deepa. Deep to w ogóle ssał jedynie pod koniec 3 odcinka miał jakąś akcję.

 

Lucyfer S5 - jest dobrze i czekam na dalsze odcinki. Nadal mnie boli ten recykling ujęć na klub i parking policyjny, 5 sezon i nadal to samo ?‍♂️ No myślałem, że mnie skręci jak to zobaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Rozłące z netflixa, ciekawe to czy raczej przegadane pierdu pierdu?

 

W dniu 4.09.2020 o 21:58, Edward Kenway napisał:

Raised by Wolves dziś zacznę, są 3 odcinki wiec będzie co oglądać a ponoć jest dobre

 

W dniu 5.09.2020 o 04:54, Edward Kenway napisał:

no i skończyło się na 3 odcinkach, naprawdę dobre odcinki, czekam na następne, imho premiera roku 

Widziałem i zapowiada się ciekawy serial.

Edytowane przez Pentium D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlestar Galactica: Blood & Chrome napisze tutaj bo to zarazem film i serial (coś jak nasz wiedźmin z 2003) z pozytywów to tylko moment jak Galactica majestatycznie pojawia się w kadrze i to tyle. Od strony wizualnej jedno duże MEH. Nadmiar do porzygu lens flare, wszystko świeci się jak psu jajca. Aktorzy w białych kombinezonach świecą jak jarzeniówy, w akcjach dynamicznych kamera trzęsie się jakby operator był na głodzie. Muzyka też o kilka klas niższa. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.09.2020 o 21:58, Edward Kenway napisał:

Raised by Wolves dziś zacznę, są 3 odcinki wiec będzie co oglądać a ponoć jest dobre

Wychowane przez wilki - nigdzie nie widziałam zapowiedzi, cały hype mnie minął a tu taka hicior. 4 pierwsze odcinki miażdżą system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Dziś padł ostatni klaps na planie Supernaturala:cry:

Oni tego jeszcze nie skończyli? Poddałem się po 12 sezonie, takie gówno jak z tego zrobili to ze świecą szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

westworld sezon 3 nie polecam. Jakaś karykatura incepcji i matrixa. Jeden z większych zawodów tego roku.

Kobra kai. Pierwszy sezon fajny, drugi gorszy i ci co odpowiadają za scenariusz i kreowanie postaci za mocno kręcą. Duży plus za gagi. Na pewno warto zobaczyć choćby pierwszy sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Pierwszy sezon świetny, drugi to już poziom w dół, aczkolwiek jeszcze nie skończyłem.  Mi to serial całkiem udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś tu pisał o finale Yellowstone to myślałem, że serial już zakończy z 3 sezonami a tu dopiero impreza się rozkręca :E Z sezonu na sezon coraz ciekawiej. John, Beth, Rip i Lloyd to chyba najciekawsze postacie, ale każdy kto tam się przewija w stałej obsadzie ma jakiś ciekawy wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.09.2020 o 01:43, wompierz napisał:

westworld sezon 3 nie polecam. Jakaś karykatura incepcji i matrixa. Jeden z większych zawodów tego roku.

 

A pierwszy sezon był naprawdę świetny. Ileż to było teorii i rozkminek :) Po zobaczeniu 3 sezonu jednym słowem nie warto. Stracony potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.09.2020 o 01:43, wompierz napisał:

westworld sezon 3 nie polecam. Jakaś karykatura incepcji i matrixa. Jeden z większych zawodów tego roku.

ja już odpadłem w drugim sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ODIN85 napisał:

Raised by Wolves

zmieniło się coś z jakością HBO GO na smart tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Black Sails i serial jest nierówny, ale dobry ogólnie.  Pierwszy sezon taki se. Drugi i trzeci super i czwarty ostatni znów taki dość koślawy - poza udanym finałem. Atmosfera piracka fajna, zagrany elegancko przez główną obsadę męską (panie niestety trochę gorzej, zwłaszcza pewna irytująca mulatka). Dużo na siłę wsadzonych seksów, ale mniejsza. Sieczka też jest - w sumie pod profil młodego faceta serial nakręcony.

8/10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...