Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Tomcat napisał:

Maya zobacze jak przelecę Grand Tour. Historia Hefnera brzmi ciekawie :glodny: .  Który facet by nie chciał żyj jak on (przynajmniej jak jeszcze nie był starym kapciem...)

No gdyby nie on Hugh to by dzisiaj nie istniało 100000 stronek parno i duszno, on to wszystko w latach 50 rozkręcił. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bleidd napisał:

Zabrałem się za Ozark, dwa pierwsze sezony super. Trochę dużo naciąganych akcji ale ogólnie fajnie się ogląda.

Ktoś poleci coś podobnego, z ciężkim klimatem i trzymające w napięciu? Ostatnio zaliczyłem Most nad Sundem i był świetny. Byle nie seriale w 100% przegadane :E

Dark widziałeś ?- klimat mega mimo raczej niskiego budżetu i nawet moja niechęć do Teutonów mnie nie zniechęciła.

Ja mam przerwę od Ozark, bo serio niby ok ale coraz więcej naciąganych akcji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Tomcat napisał:

Dark widziałeś ?- klimat mega mimo raczej niskiego budżetu i nawet moja niechęć do Teutonów mnie nie zniechęciła. 

Pierwszy sezon. Potem jak wyszły kolejne to aby mieć pojęcie musiałbym chyba od nowa oglądać 1 sezon a nie mam za bardzo ku temu motywacji, ponadto słyszałem, ze zjazd poziomu w kolejnych sezonach jest duży, to tym bardziej.

Nowego Dextera też zaliczyłem. Outsider, Upadek, To wiem na pewno, Homeland, Fargo, Detektyw, Narcos. No i nie mogę znaleźć już nic dobrego :( A nie lubię oglądania średniaków byle coś oglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, bleidd napisał:

Pierwszy sezon. Potem jak wyszły kolejne to aby mieć pojęcie musiałbym chyba od nowa oglądać 1 sezon a nie mam za bardzo ku temu motywacji, ponadto słyszałem, ze zjazd poziomu w kolejnych sezonach jest duży, to tym bardziej.

Nowego Dextera też zaliczyłem. Outsider, Upadek, To wiem na pewno, Homeland, Fargo, Detektyw, Narcos. No i nie mogę znaleźć już nic dobrego :( A nie lubię oglądania średniaków byle coś oglądać

Tak dokładnie, trzeba lecieć wszystkie sezony od nowa aby wszystko zrozumieć, jak się pogubisz to gorzej odbierzesz serial. Natomiast jeśli ciągle będziesz wiedzieć o co chodzi to będziesz bardzo zadowolony. Zjazdu nie ma, bez przesady. Ostatni sezon jest troszkę "przekombinowany" ale nie wiele, na pewno nie nazwałbym tego zjazdem. Szkoda odpuścić sobie serial tego typu bo jednak to perełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomcat napisał:

Ja mam przerwę od Ozark, bo serio niby ok ale coraz więcej naciąganych akcji 

U mnie to samo. Pierwszy sezon ok, drugi to znaczny spadek formy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bleidd napisał:

Zabrałem się za Ozark, dwa pierwsze sezony super. Trochę dużo naciąganych akcji ale ogólnie fajnie się ogląda.

Ktoś poleci coś podobnego, z ciężkim klimatem i trzymające w napięciu? Ostatnio zaliczyłem Most nad Sundem i był świetny. Byle nie seriale w 100% przegadane :E

Banshe? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gret napisał:

Banshe? 

Mroczny, ciężki klimat i Banshee?
Uwielbiałem go, ale ciężko było to traktować na poważnie.
Wyrywanie tchawicy było epickie :P
W każdym odcinku koleś kogoś zarąbał , do tego zaliczał chyba każda laskę w nim grająca. 
Madafaka do kwadratu .

 

3 godziny temu, bleidd napisał:

Nowego Dextera też zaliczyłem. Outsider, Upadek, To wiem na pewno, Homeland, Fargo, Detektyw, Narcos. No i nie mogę znaleźć już nic dobrego :( A nie lubię oglądania średniaków byle coś oglądać

Upadek ?  Ale ten Upadek królestwa- dla mnie mega, lepszy od wikingów.
Black sails było całkiem ok.
Peaky Blinders ?

Jeszcze 1 sezon Bad Blood był powyżej przeciętnej netflixa.
Drugi sezon już niby  dramatycznie słaby, ale nie oglądałem już - historia jest dopięta z końcem 1 sezonu moim zdaniem.

Edytowane przez Tomcat
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak czytam opinie i to chyba nie jest serial na poważnie :D

Upadek Królestwa już sobie zakolejkowałem do obejrzenia, Wikingowie mnie wymordowali okrutnie w 5 sezonie swoimi dłużyznami, odpadłem gdzieś w połowie bo szkoda mi było czasu na to.

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak warto jeśli nie oglądałeś bo to topka seriali w ogóle. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za nowość Amazona - Reacher

Chwilami pachnie Banshee jeśli chodzi o realizm,  co dla mnie nie jest wadą.
  Główny bohater trochę drewniany, ale niezłe dialogi, na luzie, sporo krwi itp.
 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.01.2022 o 09:41, Harddrinkingman napisał:

Skończę dzisiaj The Expanse i chyba Hawkeye wejdzie.

ja odpuscilem szybciutko Hawka po 3 odcinkach, zbyt dziecinne jak dla mnie  (widac ze targetem jest młoda publicznosc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reacher na Amazonie, wczoraj zobaczyłem 3 odcinki jeden po drugim. Niespodziewalem się tak dobrego serialu ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legenda Vox Machiny wchodzi coraz bardziej, fajne, niektóre rzeczy pamiętam z własnych przygód jak graliśmy w papierowe RPG, ten smok na początku był sztampowy, ale teraz jest coraz lepiej. Zemsta, rozdzielone rodzeństwo itd.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Azakiel napisał:

ja odpuscilem szybciutko Hawka po 3 odcinkach, zbyt dziecinne jak dla mnie  (widac ze targetem jest młoda publicznosc)

Ja zmęczyłem do końca bo to w sumie tylko kilka odcinków niemniej szału nie było. 1883 to będzie prawdopodobnie kolejna rzecz, za którą się zabiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85-719 napisał:

Nie cytuj mnie jestem duchem

Z tego co kojarzę to na ten moment chyba sezon nie jest jeszcze kompletny. Ocena na imdb wysoka wiec z pewnością nie porzucę tego po 3 odcinkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Harddrinkingman napisał:

1883 to będzie prawdopodobnie kolejna rzecz, za którą się zabiorę.

jeden z lepszych jakie ostatnio wyszły, ale specyficzny, to nie jest typowy western , głównym narratorem jest młoda dziewczyna,  bezwzględny świat widziany jej oczami i jej przemyslenia i jej dorastanie, dla mnie 9/10

21 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Legenda Vox Machiny wchodzi coraz bardziej, fajne, niektóre rzeczy pamiętam z własnych przygód jak graliśmy w papierowe RPG, ten smok na początku był sztampowy, ale teraz jest coraz lepiej. Zemsta, rozdzielone rodzeństwo itd.

VOX MACHINA mnie miło zaskoczyła, po trailerze myslalem ze to takie rubaszne i przesmiewcze bedzie cały czas a tymczasem z odcinka na odcinek robi sie coraz powazniej (momentami nawet mroczno), wiec polecam (obok takich animacji jak ARCANE czy seria Castlevania)

W dniu 6.02.2022 o 15:20, MrKetiw napisał:

Reacher na Amazonie, wczoraj zobaczyłem 3 odcinki jeden po drugim. Niespodziewalem się tak dobrego serialu ?

Amazon ostatnio zaskakuje, własnie pobrałem wiec jak ogarne sie do konca z Archiwum 81 to zerkne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam miniserial - Midnight Mass (nocna msza) ostatnio też obejżałem "Taboo" z Tomem Hardym i też wypas, oba maja zacny klimat.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reacher.Serial na podstawie filmu z Tomem Cruisem.Polecam,świetny jest

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze pojawiły sie nowe 3 odcinki (tzn drugi sezon) RAISED BY WOLVES (ah ta klimatyczna czołówka z jedynki, jedna z lepszych ever jakie widziałem jesli chodzi o klimat)

 

nitro.to_wychowane_przez_wilki_-_raised_

Czy ktoś juz oglądał? chodzi mi o to czy taka sama kiszka jak koncówka 1 sezonu czy jednak sezon wrócił na dobre tory?

 

 

W dniu 10.02.2022 o 17:21, Send1N napisał:

Polecam miniserial - Midnight Mass (nocna msza) ostatnio też obejżałem "Taboo" z Tomem Hardym i też wypas, oba maja zacny klimat.

zapomniałem o nocnej mszy dzięki za przypomnienie , TABOO tez polecam lubie takie seriale z takim klimatem dziejące się w przeszłosci

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, dan254 napisał:

Reacher.Serial na podstawie filmu z Tomem Cruisem.Polecam,świetny jest

To nie jest serial na podstawie filmu z Tomem Cruisem ?, tzn niezupełnie ? , zarówno serial jak i film z Tomem Cruisem (a dokładniej dwa filmy z Tomem Cruisem) są oparte o cykl książek Lee Childa

Cały cykl mozesz zobaczyć tutaj (ale się gość naprodukował )

Fabuła serialu „Reacher” oparta została na pierwszej powieści Lee Childa o Jacku Reacherze, zatytułowanej „Poziom śmierci”.

Fabuła 1 filmu z Tomem Cruisem pt. JEDNYM STRZAŁEM (2012 rok) jest oparta na 9 książce z cyklu JACK REACHER pod tym samym tytułem

Fabuła 2 filmu z Tomem Cruisem pt. NIGDY NIE WRACAJ (2016 rok) jest oparta na 18 książce z cyklu JACK REACHER pod tym samym tytułem

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.02.2022 o 22:45, Azakiel napisał:

Czy ktoś juz oglądał? chodzi mi o to czy taka sama kiszka jak koncówka 1 sezonu czy jednak sezon wrócił na dobre tory?

Oglądałem ale zapomniałem co było w pierwszym sezonie i teraz nie wiem o co dokładnie chodzi ? Trochę ciekawie ale ogólnie słabo ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.02.2022 o 09:20, MrKetiw napisał:

Reacher na Amazonie, wczoraj zobaczyłem 3 odcinki jeden po drugim. Niespodziewalem się tak dobrego serialu ?

Skonczylem. Czekam na nastepne sezony. Bardzo zaskoczony ze Amazon tak dobry serial zrobil 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peaky blinders 6 sezon sie zaczal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...