Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie Gra o Tron.

 

Niedawno skończyłem Zakazane Imperium, The Event.

Ostatnio rówież z wielkim bananem na twarzy przebrnąłem przez 4 sezony Californication - POLECAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często można wyłapać w tych z pozoru nieistotnych dialogach masę smaczków. Nie mówiąc już o tym, że część będzie zrozumiała tylko dla widowni amerykańskiej. ;)

 

Chodziło mi o te ich tyrady, na przykład Chris i Paulie mają coś takiego, że czasami rzucają kurwami na prawo i lewo, gadają jaki to Tony jest niewdzięczny, a oni poszkodowani, a odcinek później już jest wszystko w porządku, chociaż nic się tak naprawdę nie zmieniło. :P

 

 

Ja większość tego łapię, często mógłbym poprawiać napisy, ale sporo jednak umyka.

 

Z resztą jak dotąd to Furio był jedynym z nich, którego naprawdę polubiłem.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o te ich tyrady, na przykład Chris i Paulie mają coś takiego, że czasami rzucają kurwami na prawo i lewo, gadają jaki to Tony jest niewdzięczny, a oni poszkodowani, a odcinek później już jest wszystko w porządku, chociaż nic się tak naprawdę nie zmieniło. :P

 

 

Ja większość tego łapię, często mógłbym poprawiać napisy, ale sporo jednak umyka.

 

Z resztą jak dotąd to Furio był jedynym z nich, którego naprawdę polubiłem.

Fakt, do niektórych odcinków napisy mocno kuleją.

 

Co do bohaterów - ja polubiłem wszystkich na swój sposób. Każdy aktor odegrał swoją rolę tak genialnie, że chyba ciężko znaleźć drugi taki serial z taką obsadą. Już nie wspominając o Gandolfini, który jest po prostu mistrzem. ;)

 

 

Co do tematu - aktualnie rozpocząłem przygodę z The Wire. Jak na razie się wkręcam, ale już widzę pewne analogie chociażby do Sopranos (podobne prowadzenie fabuły, ujęcia, charakterystyczny klimat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie oglądam 2 sezon Housa i czekam z niecierpliwością na The Walking Dead. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na The Walking Dead, kończę Game Of Thrones no i jestem w połowie Fringe ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 sezon Sopranos dzisiaj zacząłem, później chyba będą grane nowości czyli: Game of Thrones i The Killing, a później znowu powrót do klasyki czyli SFU i The Wire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To The Walking Dead ma być?! Myślałem, że dali sobie spokój - no, przerwa krótka bynajmniej nie jest od odcinka końcowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead miało pierwszy sezon 6 odcinków, teraz będzie 13.

 

Serial jest strasznie przeciętny, chociaż twierdzę to ja, osoba, która czytała komiks. Rozumiem dlaczego ludziom się podoba ten serial, ale komiks jest o wiele lepszy i myślę, że mieli szansę na małą rewolucję w świecie zombie z tym serialem, nie wykorzystali jej. Dlatego osoby, którym podobał się serial zachęcam do czytania komiksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Californication, Top Gear, Supernatural.

 

Zastanawiam się za co się wziąć teraz... Co powiecie na Dextera ? Warto ? Może coś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto.

 

do konca 2 sezonu moze i tak, reszta do pieca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozpoczął się nowy sezon Burn Notice. Ostatnio mnie ten serial coraz bardziej irytował, ale zobaczymy może udało im się wrócić do poprzednich lekkich, łatwych i przyjemnych klimatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozpoczął się nowy sezon Burn Notice. Ostatnio mnie ten serial coraz bardziej irytował, ale zobaczymy może udało im się wrócić do poprzednich lekkich, łatwych i przyjemnych klimatów.

dotrwałem do 3 sezonu i dałem sobie spokój, ten serial powinien mieć max 2 sezony, a ciągnie się i ciągnie...

 

Wczoraj oglądnąłem sobie Teen Wolf :E szkoda na niego prądu :E

Edytowane przez Stillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ten serial opiera się ciągle na tych samych schematach podanych w nieco innym sosie, ale tak raz na tydzień dla relaksu można obejrzeć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do konca 2 sezonu moze i tak, reszta do pieca

4 sezon zmiótł wszystkie pozostałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a 5 byl na poziomie prison brejka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co, do 5-ego to się zgadzam, oglądało się to gorzej niż procedurale od "Wielkiej Czwórki", a ta postać Jordana Chase'a to też jakiś cyrk.

 

Natomiast 4-ty sezon jest moim zdaniem przeceniany, chociaż musiałbym go obejrzeć jednym ciągiem, aby upewnić się w mojej ocenie. Wiadomo, świetna rola Lithgowa, ale jednak scenariusz był mocniejszy w 1 i 2 sezonie moim zdaniem.

 

Trzeci sezon mi się nie podobał.

 

Pierwszy najlepszy moim zdaniem, może dlatego, że świeży i nie było wiadomo czego się spodziewać po serialu. No i postrzeganie świata przez Dextera.

 

Drugi bardziej fajerwerkowy, ale trzyma poziom, także jak dla mnie 1->2->4->...->3->...->5

 

Co nie zmienia faktu, że serial jest wart obejrzenia.

 

Starałem się nie spoilerować, aby nie zepsuć komuś oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stargate SG-1 kończę 5 sezon ale jeszcze 5 kolejnych czeka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem 2-gi sezon The Wire. Po trzech odcinkach stwierdzam, że pierwszy sezon był lepszy. Zobaczymy, jak to się dalej rozwinie. Tak czy siak jestem po raz kolejny zachwycony genialną produkcją HBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy 1 kontakcie z serialem rowniez uwazalem 2 sezon za najgorszy ale po ponownym zobaczeniu calosci zmienilem zdanie. imo 2 mial najlepszy klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś odcinek tego nowego serialu - Wilfred? Trochę zryte to, ale ja tam dałbym szansę. Nieczęsto widzi się Froda* uważającego za człowieka psa, który to dodatkowo zmienia jego życie. :E

 

* - Elijah Wood oczywiście.

Edytowane przez Fancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem się za to zabrać, ale zobaczyłem ocenę na imdb i dałem sobie spokój. Z resztą mam traumę po WP i staram się unikać wyszstkiego co z nim związane. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DeVil666

Dzisiaj przed snem mam zamiar zobaczyć pierwszy odcinek serialu "Rodzina Borgiów"

 

Kurde tam gra Jeremy Irons :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...