Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna namówiła mnie na obejrzenie "Castle' - byłem sceptycznie nastawiony, a serial w sumie jest niezły ;]

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castle? Bleh. Jeżeli nie widziałeś to polecam Mentaliste :P

 

Ja teraz oglądam American Horror Story, 2 sezonik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie książkę, bo nie ma nic wartego uwagi co mnie jara w tv. Już przeczytałem jeden rozdział i mi się podoba i jest ciekawie i po prostu dobrze.

Oglądam raptem dwie pozycje, Person of Interest.. poprawili się od 3 sezonu.. w 4 jest słabiej ale ciągle dobrze, na razie wisi z 7/10

i jeszcze The 100.. nie wiem jak się wytłumaczyć, zacząłem oglądać bo tematyka była obiecująca.. ale byłem tak blisko | | aby zrezygnować po paru odcinkach. Pierwszy sezon udało mi się przemęczyć, finał był najlepszym odcinkiem i otrzymał aż 7/10 - najwyższa ocena za odcinek w całym sezonie.

Drugi sezon lepszy, wprowadzono więcej wątków co dobrze wpłynęło na oglądanie. Niestety dalej jest to typowy młodzieżowy serial, z prostą i oklepaną fabułą, często idiotycznym postępowaniem bohaterów, nikt specjalnie się do tego nie przykłada, oraz próbuje imitować zwroty akcji np z serialu Lost. Jak to wychodzi ? Nie wychodzi. Ogląda się na granicy oglądalności.. Nie jestem targetem, ale drugi sezon już dooglądam, zrewiduje obecną ocene 4/10, potem pewnie cancel.

 

W w oczekiwaniu na nowy sezon jest

Game of Thrones

Suits

Les Revenants

Black Mirror

 

Z nowości to Ascension.. mini serial 6 odcinków, będzie wyemitowany w 3 dni, 16,17,18 grudzień, po 2 odcinki każdego dnia i koniec.

Oraz Better Call Soul.

 

Natomiast osobiste Cancele, nie wliczając takich seriali, w których odpadłem przed dokończeniem sezonu, bo nie dało się przebrnąć. w tym roku to:

Helix

Strain

Silicon Valley

House of Cards

Leftovers

Orphan Black

 

Tym serialom już podziękujemy..

 

 

 

Pod znakiem zapytania.. tj nie wiem czy wrócę

True Detective..

Extant

Da Vinci Demons

 

Co bym chciał oglądać dalej ale zostało skasowane, oczywiście tylko w 2014r.

Utopia

Edytowane przez wirmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGU - dzięki za polecenie, w HD całkiem przyjemnie się ogląda. Oglądałem już na Premierze, potem anulowałem i ostatecznie wróciłem ponownie. Szkoda, że został cancelowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homeland , sezon 4 , trzyma poziom.

Kumpel zachwalał jak szalony. Obejrzałem jakieś 2 sezony i stwierdzam, że ta durna blondyna tylko płacze! Realnie co 2-3 odcinki ryczy. Strasznie wku****jące.

Dodatkowo po dużej nieścisłości w ogóle porzuciłem oglądanie tego: Jak Saul był w Libii ( czy gdzieś tam ) i znalazł kartę pamięci. Obejrzał film z wyznaniem rudego. Na lotnisku zabrali mu kartę pamięci i puścili do USA :lol2: Więc terroryści stwierdzili, że ich śpiąca komórka "rudy" jest zupełnie bezpieczny bo dla agenta CIA zabrali kartę pamięci? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 Sezony Vikings :thumbup: czekam na kolejne.

 

2 Broke Girls i Awkward. fajne, glupkowate seriale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc terroryści stwierdzili, że ich śpiąca komórka "rudy" jest zupełnie bezpieczny bo dla agenta CIA zabrali kartę pamięci? :D

Nie pamiętam już. Ale Carrie już się wypłakała i nie płacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie obecnie Louie na tapecie (4sez).

Albo jest spora zwyżka formy, albo mi się jakoś odmieniło po 2latach przerwy. Bardzo przyjemnie się ogląda, no i ta Yvonne Strahovski w 2odcinku... :)

 

EDIT

Dobra, cofam to. Druga połowa sezonu to porażka. Nuda, zero humoru.

Edytowane przez demarcoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castle? Bleh. Jeżeli nie widziałeś to polecam Mentaliste :P

 

Ja teraz oglądam American Horror Story, 2 sezonik :P

 

Widziałem Mentalistę, True D również. W sumie po obejrzeniu Castl'a z dziewczyną nie odbieram tego serialu za jakiś bubel - miał swoje momenty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broadchurch

 

Wczoraj obejrzalem wszystkie odcinki. Uwielbiam takie seriale w stylu The Killing. Baaaaardzo dobry serial. Dawno nie obejrzałem 8 odcinków pod rząd żadnego serialu, chyba od czasów Dextera. Podczas finałowego odcinka były ciary, ale to moze tez dzięki temu, ze ogladalem o 1 w nocy :)

9/10

Edytowane przez johny11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House of Cards będzie nieco później tym razem, ale nadal w lutym.

Poznaliśmy dokładną datę pojawienia się trzeciego sezonu, ustaloną na 27 lutego 2015 roku.

 

Chyba powoli zmierzamy do końca, bo ile mi sie zdaje, to miały być trzy sezony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś z Was The Bridge?

 

Sugerując się oceną z filmwebu, gdzie zazwyczaj siódemka oznacza już słaby serial, odpaliłem go tylko ze względu na Diane Kruger i gościa którego polubiłem z Weeds.

I miło się zaskoczyłem. Jest całkiem ok. Nie jest to co prawda The Killing (dużo podobieństw), ale trzyma poziom(pierwsza seria narazie), klimat ok. Aktorsko też ok.

Swoją drogą skąd taka mania ostatnio w podobnych sobie serialach na aspołeczne, ponure, smętne, niesympatyczne aktorki grające główne role policjantek? Najpierw The Killing, potem Homeland, teraz tutaj. Szczerze to wolałbym pooglądać jakiegoś policjanta np psychola działającego poza regułami :D

Edytowane przez demarcoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, tylko czekałem aż ktoś tak napisze :D

Skandynawskich wersji nie oglądam, przez ten śmieszny język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym odcinku Olive Kitteridge (hbo mini series).

Przyjemne kino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dotarłem do 4-go sezonu Person of Interest. Przyzwoity poziom, choć - jak już ktoś wcześniej wspomniał - poziom absurdu z każdym sezonem rośnie. Mimo to ogląda się z zaciekawieniem. Jest ciekawa fabuła (od obecnego sezonu szczególnie), zwroty akcji, nie najgorsze aktorstwo. Serial nastawiony jest na akcję, choć na szczęście udało się wykreować również parę ciekawych postaci. Obecnie razi mnie jedynie to, że zbyt "unormalnili" apatyczną Shaw. Szkoda, mogli utrzymać ją w takiej konwencji.

 

Jeśli serial utrzyma obecny poziom, to na pewno będę oglądał. Nie mam nastroju na nic trudniejszego, a w kolejce czeka choćby Treme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać Bates Motel... Całkiem ciekawy serial.. Na razie jestem po 5 odcinkach i jest dobrze. Pierwsze dwa odcinki to tak spokojnie ale potem jest co raz lepiej. Jest magnesik lekki.. po obejrzeniu odcinka chce się zobaczyć kolejny.. To duży plus.

Edytowane przez wirmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co oglądać to Stargate SG-1 po raz drugi, pozostało 8 sezonów, a potem zabiorę się za Atlantisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś z Was The Bridge?

 

Sugerując się oceną z filmwebu, gdzie zazwyczaj siódemka oznacza już słaby serial, odpaliłem go tylko ze względu na Diane Kruger i gościa którego polubiłem z Weeds.

I miło się zaskoczyłem. Jest całkiem ok. Nie jest to co prawda The Killing (dużo podobieństw), ale trzyma poziom(pierwsza seria narazie), klimat ok. Aktorsko też ok.

Swoją drogą skąd taka mania ostatnio w podobnych sobie serialach na aspołeczne, ponure, smętne, niesympatyczne aktorki grające główne role policjantek? Najpierw The Killing, potem Homeland, teraz tutaj. Szczerze to wolałbym pooglądać jakiegoś policjanta np psychola działającego poza regułami :D

To jest ekranizacja "Mostu nad Sundem", istnieje jeszcze brytyjska wersja pod tytułem The Tunnel (zgadnij gdzie znajdują pierwsze zwłoki :P), tam to jest dopiero irytująca aktorka grająca główną rolę. ;)

Drugi sezon trochę słabszy, ale generalnie The Bridge daje radę.

Edytowane przez WojMa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki serial obecnie oglądacie?

Rzym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy sezon serialu Legends z tego roku z Seanem Beanem w roli głównej i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Czekam na drugi sezon, bo FOX podpisał kontrakt :3

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...