Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

za 2 dni wraca shameless :red:

 

chociaz 1 odcinek juz lata po necie :hmm:

Edytowane przez hwdp43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Person of Interest S04E11 OMG co za odcinek!!!

 

Faktycznie jeden z lepszych odcinków w serialu, nie mniej nie obyło się bez rażących błędów.

 

 

 

Shaw zlikwidowali bo aktorka w ciąży, nie mniej wróci, ale podejrzewałbym koniec 5 sezonu, a teraz mamy środek 4

 

Dla mnie Person rozkręcił się dopiero od śmierci

Carter

wcześniej tak oglądałem aby oglądać, często myślałem o daniu sobie siana. Ale zmienili swoje podejście od tego właśnie momentu na bliższe temu które mi pasuje.

Edytowane przez wirmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przy koncowce pierwszego sezonu Masters Of Sex, mam dosyc mieszane uczucia, ale bede ogladal dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONS OF ANARCHY. W nocy skończyłem 5 sezon. Po pierwszych 3 sezonach byłem pod oblbrzymim wrażeniem. Małe arcydzieło, mroczna głeboka opowieść o fatalnym losie, miłosci, przeznaczeniu... Gdzie każdy detal się liczy a stosunki międzyludzkie w swojej podłości były realne, zrozumiałe, budziły empatię. W osotanim sezonie skala bezsensownej przemocy , infantylnych pościgów, zabójstw i przesadzonych intryg zniwelowała moją empatie do bohaterów których niemal kochałem i zniechęciła mnie do kolejnego sezonu.

 

Pytanie... warto ciągnąć to dalej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złote Globy rozdane i... Detektyw znowu olany.

Nosz... brak statuetki dla Matthew to skandal. Dobra, dostał Bob Thorton, fajnie, ale dawno żadna rola nie zrobiła na mnie wrażenia, jak rola odegrana przez Matthew.

Poza tym wyniki takie, na jakie liczyłem, czyli Fargo najlepszy miniserial, Affair najlepszy dramat, Ruth Wilson najlepsza aktorka w dramacie, Kevin Spacey w dramacie (nareszcie!).

No i wyszło, że tak chwalony wszędzie TD i Matthew nie zgarnęli żadnej większej nagrody. Na Emmy się udało jedną istotną, ale nic poza tym.

 

Zwiastun trzeciego sezonu House of Cards: https://www.youtube.com/watch?v=sU9QTLXYCCc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONS OF ANARCHY. W nocy skończyłem 5 sezon. Po pierwszych 3 sezonach byłem pod oblbrzymim wrażeniem. Małe arcydzieło, mroczna głeboka opowieść o fatalnym losie, miłosci, przeznaczeniu... Gdzie każdy detal się liczy a stosunki międzyludzkie w swojej podłości były realne, zrozumiałe, budziły empatię. W osotanim sezonie skala bezsensownej przemocy , infantylnych pościgów, zabójstw i przesadzonych intryg zniwelowała moją empatie do bohaterów których niemal kochałem i zniechęciła mnie do kolejnego sezonu.

 

Pytanie... warto ciągnąć to dalej? :)

Odpuść sobie kolejne sezony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galavanta ktoś ogląda? Animacja Disneya przeniesiona w film aktorski, za którą to konwersją stoją ludzie od lat wielu związani z filmami Disneya, czyli Dan Fogelman, scenarzysta m.in Aut 1&2, Zaplątanych i nie-disneyowego Last Vegas oraz Alan Menken, autor muzyki do (uwaga, polecą same sztosy) Małej Syrenki, Pięknej i Bestii, Alladyna, Pocahontas, Dzwonnika z Notre Dame, Herkulesa i Zaplątanych - uffff, oraz zdobywca, uwaga, uwaga, 8 (!) Oskarów za swoje dzieła - łał. Klimatem najbardziej podobne do autoironicznych Zaplątanych. Krótkie (odcinki po około 20 minut), zabawne (pojedynek rycerski zwala z pozycji siedzącej) i z kapitalnymi tekstowo piosenkami.

 

http://www.youtube.com/watch?v=sLYiyK7uqUE

 

http://www.youtube.com/watch?v=MG_3yrZB2Ak

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie Fargo był lepszy niż True Detective? Zasługuje na globa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie Fargo był lepszy niż True Detective? Zasługuje na globa?

Oczywiście, że zasługuje. Moim zdaniem najlepszy serial minionego roku.

Ubolewam tylko nad tym, że Matthew nie dostał statuetki. :P

 

Zwiastun drugiego sezonu Penny Dreadful - premiera 26 kwietnia

 

5 kwietnia powróci też z ostatnim sezonem Mad Men.

A 12 (u nas 13) kwietnia startuje piąty sezon Gry o tron, zwiastun niebawem.

 

Ledwie wyemitowano pierwszy epizod piątej serii Shameless, a już zapowiedziano kolejny sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie Fargo był lepszy niż True Detective? Zasługuje na globa?

 

Dla mnie wszystko bedzie lepsze niz Fargo , a juz napewno True Detective .

 

Ostatnio obejrzałem The Missing , taki sobie ale daje sie ogladac . Wczoraj skonczyłem pierwszy sezon Hannibala i zapewne zabiore sie a kolejny mimo ze spodziewalem sie czegos lepszego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też Fargo jakoś nie porwał. Oglądałem 2 tyg. temu, a już nawet zapomniałem jak się skończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie wiem co ludzie widzą w Fargo, ja czekam na nowe odcinki Walking Dead

Heheh, wszystko w temacie 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie oglądam:

Ascension

Benched

Chicago Fire

Elementary

Episodes

Eye Candy

Forever US

Ground Floor

House Of Lies

Madam Secretary

Major Crimes

Marvels Agents Of Shield

Togetherness

i HIMYM

 

tak, tak, im tv junkie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ubolewam tylko nad tym, że Matthew nie dostał statuetki. :P

(..)

 

IMHO to totalna kpina, byłem pewien, że dostanie. Nie pamiętam tak wyraźnej, intrygującej i jednocześnie charyzmatycznej postaci.

 

 

Dla mnie wszystko bedzie lepsze niz Fargo , a juz napewno True Detective .

 

Ostatnio obejrzałem The Missing , taki sobie ale daje sie ogladac . Wczoraj skonczyłem pierwszy sezon Hannibala i zapewne zabiore sie a kolejny mimo ze spodziewalem sie czegos lepszego .

Hanibal ma specyficzny klimat, również spodziewałem się więcej po tym serialu a jednak oceniam go na plus. Bardzo podobała mi się rola Hanibala a z drugiej storony ten jego przydupas starsznie mnie irytował :E (Will)

 

Mnie też Fargo jakoś nie porwał. Oglądałem 2 tyg. temu, a już nawet zapomniałem jak się skończył.

:) no w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boardwalk Empire skończone, gdzieś tam po drodze SoA, obecnie aplikuję sobie coś lekkostrawnego - Big Bang Theory. Na nic cięższego nie mam chwilowo weny, a parę ciekawych seriali w kolejce czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowy serial braci Coen "Fargo". Niezły klimat i bardzo dobre role.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również Fargo nie porwało. True Detective natomiast odwrotnie, świetny serial.

Właśnie skończyłem The Affair- i solidny serial dramatyczny.

Homeland - trzyma bardzo wysoki poziom

Obecnie oglądam The Fall i dla mnie rewelacja.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek 12 Monkeys.

Miłe zaskoczenie, spodziewałem się czegoś gorszego, a oglądało się z zaciekawieniem. Jedynie aparycja głównego bohatera odpycha, nie mniej przeciwważy to Amanda Schull, znana choćby z Suits jako asystentka Louisa.

 

Zabieram się za drugi.

Edytowane przez wirmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Obecnie oglądam The Fall i dla mnie rewelacja.

 

Dzięki za polecenie. Obejrzałem 2 dostępne sezony z rozszerzonymi źrenicami do granic możliwości, tego właśnie oczekiwałem po zapowiedzi. Jak dla mnie serial pierwsza klasa i już nie mogę doczekać się 3 sezonu. Chcę więcej seriali z socjopatami w rolach głównych, ma ktoś może jakiś w zanadrzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...