Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za polecenie. Obejrzałem 2 dostępne sezony z rozszerzonymi źrenicami do granic możliwości, tego właśnie oczekiwałem po zapowiedzi. Jak dla mnie serial pierwsza klasa i już nie mogę doczekać się 3 sezonu. Chcę więcej seriali z socjopatami w rolach głównych, ma ktoś może jakiś w zanadrzu?

Dzięki także za polecenie - serial jest świetny! Teraz mi zdradziłeś zakończenie pisząc, że to nie koniec.:E Myślałem, że na 2 sezonach się skończy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banshee, mało popularne tutaj na labie, a serial jest świetny, szczególnie 3 sezon który ledwo co się rozpoczął, a już miażdży jajca. :D Poza tym drugi sezon Black Sails, całkiem przyjemny serial o piratach, a takich ze świecą szukać. Oglądam też Gotham, ale takie to nijakie, że szkoda gadać, Pingwin jedynie ratuje ten serial, Gordona chyba nie mogli gorzej obsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przypadkiem natrafilem na Kingdom. Serial z mma w tle, dosc ciekawa fabula. Wyszedl dopiero 1 sezon, drugi ma byc na wiosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

The Wire - 9/10

Serial jakieś olśnienie :D To spójna długa całość. Aktorzy grają bardzo dobrze swoje role, postacie nie są czyste. Zakończenie bardzo dobre. Dialogi i ich ilość to mistrzostwo. Można się przyczepić do części rzeczy jak np. robienie z sędziów, prokuratorów ulęgałek i jakieś dziwne przepisy ale jak na takie rzeczy przymknąć oko to na prawdę w czołówce filmów/seriali stawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie koncze the wire chyba jeszcze 3 czy 4 odcinki zostaly i jak dla mnie to nic specjalnego . po prostu dobry nic wiecej . nie wiem czym sie ludzie tak podniecaja . max co bym dal to 7/10 ...

watpie abym kiedykolwiek do niego wrocil .

Edytowane przez hwdp43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam 2 sezon The Fall , dobrze ze takie krókie te sezony bo dla mnie serial bez rewelacji .

 

edit :

 

Skonczone , drugi sezon ciekawszy od pierwszego i zakonczenie w miare dobre .

Edytowane przez r@dek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio cos mnie tklo na ogladanie zamiast grania w wolnym czasie i zaczalem Suits...wciagnalem w kilka dni i z niecierpliwoscia czekam na dalsze odcinki. Oprocz tego natrafilem na Black Sails...i coz powiedziec...widac ze to stacja starz ;) Mnie sie mega podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglada ktos z wa Arrow ?

Co nim myslicie ?

 

Ja oglądam.....bvo oglądam, coraz bardziej na siłe i chyba niedlugo sobie odpuszcze go całkowicie po tym co widziałem w ostatnich 2 odcinkach.

Arrow to nie Superman czy Spiderman, to jakby nie patrzec superbohater, ale to tylko zwykły człowiek. Jak to jest mozliwe ze kogos przebija sie mieczem na wylot centralnie po środku, zrzuca go sie ze skarpy, ten spada minimum kilkaset metrów w dół i zatrzymuje sie gdzies na skalach i jak sie później okazuje on żyje ? Wiele rzeczy jest nierealnych, ale są granice akceptacji wedlug mnie. Może spasc z 3 pietra i rąbnąć plecami w dach auta i wstac, ok powiedzmy ze moze, ale nie spadajac 0.5km w dół z mount everestu :P, przeciez to jest absurd

Tym docinkiem Arrow mnie kompletnie do siebie chyba juz zniechecił.

Czołg go k**** przejedzie, flaki mu wyplyną, a za kilka odcinków zmartwychwstanie lol

Edytowane przez Astral699

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio potrzebowałeś 3 sezonów, żeby ogarnąć, że serial gdzie gość biega z łukiem i rozwala kupe gości z bronią automatyczną jest absurdalny? :E

Ot, lekkie serial akcji z wyraźną komedią. Co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do tego jego ziółka z wyspy leczą wszystkie choroby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglada ktos z wa Arrow ?

Co nim myslicie ?

 

Ja oglądam.....bvo oglądam, coraz bardziej na siłe i chyba niedlugo sobie odpuszcze go całkowicie po tym co widziałem w ostatnich 2 odcinkach.

Arrow to nie Superman czy Spiderman, to jakby nie patrzec superbohater, ale to tylko zwykły człowiek. Jak to jest mozliwe ze kogos przebija sie mieczem na wylot centralnie po środku, zrzuca go sie ze skarpy, ten spada minimum kilkaset metrów w dół i zatrzymuje sie gdzies na skalach i jak sie później okazuje on żyje ? Wiele rzeczy jest nierealnych, ale są granice akceptacji wedlug mnie. Może spasc z 3 pietra i rąbnąć plecami w dach auta i wstac, ok powiedzmy ze moze, ale nie spadajac 0.5km w dół z mount everestu :P, przeciez to jest absurd

Tym docinkiem Arrow mnie kompletnie do siebie chyba juz zniechecił.

Czołg go k**** przejedzie, flaki mu wyplyną, a za kilka odcinków zmartwychwstanie lol

 

Ogladam, ale nie na bierzaco (doogladam jak wyjdzie pelen sezon). W sumie jest to dla mnie po czesci zamiennik do Smallville wiec realizmu nie oczekuje :E Sam serial mi sie bardzo podoba, a Felicity ahh :)

Edytowane przez DonMateok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD po dłuugiej przerwie, mam za sobą 5x6. Po 3 pierwszych genialnych odcinkach, 3 następne takie meh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialnych? Użyłbym słowa "zjadliwych".

 

Im dalej w ten sezon tym gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

Hannibala teraz męczę. Generalnie super :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja męczę nowy sezon Shameless US, ale już mnie nudzi ta ich patologia. Nic szokującego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

Nom, też widziałem kilka odcinków i mi się nie podobało. :/

 

Chociaż homoseksualny Ian jest nawet spoko :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczalem sobie ogladac True Detective i o ile same morderstwa oraz sprawy do rozwiazania nie zachwycaja, tak postac Rustiego Cohle ciagle zacheca do ogladania. Ogladam tylko praktycznie po to zeby przesluchac co nowego powie i jak sie zachowa. W tym pesymistycznym toku myslenia duzo prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

Ostatnio zaczalem sobie ogladac True Detective i o ile same morderstwa oraz sprawy do rozwiazania nie zachwycaja, tak postac Rustiego Cohle ciagle zacheca do ogladania. Ogladam tylko praktycznie po to zeby przesluchac co nowego powie i jak sie zachowa. W tym pesymistycznym toku myslenia duzo prawdy.

Generalnie bardzo podobają mi się dialogi albo raczej monologi. Serial właśnie do takich należy, wymaga myślenia, a bezmyślnego gapienia się tv. :E

Poza tym fajna czołówka i fabuła.

No i ciekawa alternatywa dla równie fajnych House of Cards, Mad Men czy Breaking Bad. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja męczę nowy sezon Shameless US, ale już mnie nudzi ta ich patologia. Nic szokującego ;)

No w końcu ileż można, nawet dobre rzeczy się przejedzą. Mam nadzieję, że nie będą serialu drążyć w nieskończoność (jeszcze dwie serii maksymalnie).

Chociaż ostatni odcinek, a konkretnie wątek Franka, bardzo dobry. :thumbup:

 

Ja od czasu zakończenia Homeland seriale odstawiłem na bok. Teraz dopiero wróciłem do bieżącego oglądania, oprócz nowego sezonu Shameless, są jeszcze finał Justified oraz powrot Suits. Ale już na dniach Better Caul Saul (pierwsze noty ok. 70%), a pod koniec lutego House of Cards (podobno finałowa seria, chociaż tego nie podkreślają, więc nie wiem, jak będzie).

Rzucę okiem pewnie też na miniserialową ekranizację "Trafnego wyboru" Rowling od BBC One (3 epizody).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ciekawa alternatywa dla równie fajnych House of Cards, Mad Men czy Breaking Bad. :P

 

Dobrze, ze MadMen doleci( ?;) ) ze swoją historią do końca, nie jest to zbyt mainstreamowy serial, drugiego takiego już nie będzie, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hannibala teraz męczę. Generalnie super :thumbup:

Bajeczny, bym powiedział nawet. Trochę się z czasem zaczyna nudzić, ale rola Mads Mikkelsena cud miód :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglada ktos jeszcze american horror story ? Jak sie wam ostatni sezon podobal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

Oglada ktos jeszcze american horror story ? Jak sie wam ostatni sezon podobal ?

Średni w sumie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialnych? Użyłbym słowa "zjadliwych".

 

Im dalej w ten sezon tym gorzej.

Ta masz rację, podobał mi się wątek z kanibalami i trochę na wyrost to napisałem ;) Pozostałe odcinki strasznie mizerne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...