Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem The last Dance, mega ciekawy dokumentalny serial o najlepszej drużynie wszech czasów NBA Chicago Bulls. O drużynie, która zmieniała świat kulturowo. Najlepszy dokument sportowy jaki widziałem. Świetnie zrealizowany, przypomniało mi się dzieciństwo i uroniłem łezkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem The last Dance, mega ciekawy dokumentalny serial o najlepszej drużynie wszech czasów NBA Chicago Bulls. O drużynie, która zmieniała świat kulturowo. Najlepszy dokument sportowy jaki widziałem. Świetnie zrealizowany, przypomniało mi się dzieciństwo i uroniłem łezkę. ;)

Dokument fajny ale na pewne sprawy trzeba spojrzeć z dużym dystansem. Producentem tego był sam M.J. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko pierwsze dwa sezony.

4-sezon to dopiero kumulacja głupoty. W sumie nudne retrospektywne wstawki, tylko czasem cokolwiek wnoszące do historii, albo akcja bez ładu i składu. Ja wiem, że amerykanie mają tendencję do scen gdzie wszyscy do siebie strzelają z 10 metrów i przez pół minuty nikt w nikogo nie trafia, ale tam w jednym z odcinków przegięli tak bardzo, że gdyby nie praca kamery i efekty, to spokojnie można by uznać, że to film klasy B nawet jak na standardy Bollywood.

 

Obejrzałem 6 sezon Wikingów, nawet nawet. Nadal się tam nie szczypią z ubijaniem głównych postaci. Ładnie pożegnali panią na L a Ingrid :o ideał.

Albo zaliczyli zwyżkę formy albo niewiele wymagasz od serialu :P 5 sezon to była nuda i płycizna niemiłosierna a szkoda bo gdzieś do początku 4 sezonu serial trzymał niezły poziom.

 

kto mi poleci obyczajówkę na takim poziomie jak Six Feet Under, macie jakie propozycje?

Podpinam się pod pytanie. Może This is us? Pewnie poziom nie ten, ale początek wygląda obiecująco.

 

Obejrzałem po raz drugi The Office. Czuję tak samą pustkę jak za pierwszym razem. :(

Ja jestem pod koniec drugiego sezonu i nie mogę się wczuć w ten serial. Czasami nie mogę zmordować jednego odcinka.

 

Nawiedzony dom na wzgórzu. Jestem na 7 odcinku. Świetny serial, trzymający cały czas w napięciu. Mimo że nie jest to straszydło przez cały odcinek, ale fajnie buduje napięcie i nie nudzi, przynajmniej mnie.

Też mi się podobało pierwsze 9.5 odcinka :P Zakończenie było - jak dla mnie - fatalne i zniszczyło wszystko co serial budował na przestrzeni całego sezonu.

 

Obejrzałem pierwszy sezon i pierwszy odcinek drugiego. Na tym zakończę seans.

Szkoda, ja jak skończyłem serial to czułem pustkę. A zakończenie.. jedno z najlepszych w dziejach telewizji.

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podpinam się pod pytanie. Może This is us? Pewnie poziom nie ten, ale początek wygląda obiecująco.

 

Nie moja bajka, serial jest bardzo słaby, dziwa mnie tak wysokie oceny bo serial jest infantylny, przesłodzony, płytki i pod każdym względem słabszy niż hity hbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zabrałem się za Sopranos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiedzony dom na wzgórzu oglądałem zaraz po premierze. Bałem się nieziemsko, pierwszy raz od naprawdę dawna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Dark, widziałem poprzednie 2 sezony 10 miesięcy temu, ale zaraz 3 sezon wypuszczają i warto sobie trochę odświeżyć pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zaliczyli zwyżkę formy albo niewiele wymagasz od serialu :P 5 sezon to była nuda i płycizna niemiłosierna a szkoda bo gdzieś do początku 4 sezonu serial trzymał niezły poziom.

 

Ja o 5 sezonie pisałem jakiś czas temu. 6 jest nawet nawet po tym co było w 5, ale do wcześniejszych i tak sporo brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie nowy serial od Netfilxa

 

„Przeklęta” z udziałem Katherine Langford

 

Frank Miller stoi za oryginalną graphic novel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark s3 same 10 prawie :o

Żeby nie było jak TLOU2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem niedawno oba sezony Dark. Trzeba sobie przypomnieć przed trzecim sezonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu premiera w sobotę a nie piątek?

 

Poważnie z tym pytaniem? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snowpiercer, narazie dwa odcinki ale nawet spoko.

 

Wy tu o lgbt, a bbc zrobiło dokument o łysym czarnym Achillesie... :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 90% seriali Netflix ma premierę w piątki.

27 czerwca to data związana z fabułą, może dlatego? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzina Soprano - o miłości do jedzenia i coca-coli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 sezon Dark no cóż... beret zryty ale czy zakończenie satysfakcjonujące? 1 i 2 sezon bardziej mi się podobały bo przy 3 miałem momenty, że telefonem się bawiłem. Graficznie i dźwiękowo poziom utrzymany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby były emitowane tygodniowo, pewnie byłoby lepiej. Mimo wszystko bardzo dobry, finałowy sezon, chociaż liczyłem na szczęśliwsze zakończenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...