Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.08.2020 o 06:20, Pentium D napisał:

Jestem po 3 odcinkach Cursed i wali nudą do tego jeszcze ten opalony Artur i opalona Morgana. Ciekawych efektów specjalnych dość mało. Merlin aka Floki też nic ciekawego nie pokazał, przez 3 odcinki ciągle wino pije i chodzi nawalony.

Słaby jest. Opalony Artur to już w ogóle beka. Legenda o Królu Arturze przerobiona na multi-kulti. Niezłe jaja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, .winter. napisał:

Słaby jest. Opalony Artur to już w ogóle beka. Legenda o Królu Arturze przerobiona na multi-kulti. Niezłe jaja :E

W połowie czwartego odcinka się rozkręca i wciąga. Własnie skończyłem oglądać, 7 odcinków na raz weszło :E wszystkie wcześniejsze minusy zanikają, nawet efekty specjalne są niezłe. Motyw walki z kościołem i klechami może się podobać, są też satysfakcjonujące dekapitacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pentium D napisał:

W połowie czwartego odcinka się rozkręca i wciąga.

Ja się zmuszam do dokończenia tego i jakoś nie mogę. Wczoraj zacząłem ostatni odcinek i od tamtej pory obejrzałem więcej YT niż serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.07.2020 o 12:24, ODIN85 napisał:

Hanna s2

Dawno nie widziałem takiego serialu co robi idiotę z widza.

gdy ktoś nazwie Cię męską szowinistyczną świnią każ mu obejrzeć drugi sezon Hanna, większość odcinków reżyserowała i pisała scenariusze piękniejsza część społeczeństwa :E ciężko nawet zgadnąć w jaki target widowni celowały te panie ale na pewno nie w męską część widowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Umbrella Academy sezon 2 - fajny i to tyle

The Order sezon 1 i 2 - jak zaczynałem miałem podobne myśli jak gdy zaczynałem The 100, że jest to głupia bajka dla nastolatków, ale i 100 i The Order mi podeszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem 7 sezon Agentów Tarczy udany sezon. Szkoda, że to (chyba) koniec. Poniżej kadr z końcówki sezonu, skisłem mocno jak to zobaczyłem bo to według serialu jest bomba zaawansowanej "rasy" która ogarnia podróże kosmiczne itp :E 

 

BLB7TG5l.jpg

Edytowane przez Pentium D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Battlestar Galactica i o kurna jakie to jest dobre :o Na youtube wyskoczył mi ten filmik i zassało jak odkurzacz. Nawet nie ma tragedii z CGI pomimo 16-17 lat.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byście polecili jeżeli chce obejrzeć jakiś serial horror/w klimacie horroru i koniecznie na Netflixie? Tylko koniecznie, żeby było straszne dość (nie chcę komediowego horroru :E ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiedzony dom na wzgórzu . Miłej nocki. 

5 minut temu, szyszek2121 napisał:

A co byście polecili jeżeli chce obejrzeć jakiś serial horror/w klimacie horroru i koniecznie na Netflixie? Tylko koniecznie, żeby było straszne dość (nie chcę komediowego horroru :E ).

 

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.08.2020 o 07:20, ernorator napisał:

Najlepszy serial SF, potem długo nie ma nic. 

Dodaj do tego super muzykę i masz przepis na kultowy serial :) 

"So say we all" :):)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Nawiedzony dom na wzgórzu . Miłej nocki. 

 

Eh, oglądałem całe już jakiś czas temu, najlepszy chyba z horrorowych jaki widziałem... szukam czegoś nowego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szyszek2121 napisał:

Eh, oglądałem całe już jakiś czas temu, najlepszy chyba z horrorowych jaki widziałem... szukam czegoś nowego :/

Ewentualnie to Ju-On ale to dla mnie średnie było. Ale nic lepszego z horrorów nie znajdziesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ODIN85 napisał:

???

 

apcw1rpv597s.jpg

Niechce mi się sprawdzać ile sezonów tego wyszło, bo jak więcej jak 3 to się nie zabieram... 

Jest jakiś serial który po 3 sezonie robi to jeszcze lepiej, a nie ogląda się żeby zobaczyć i do tego jakieś już wuj tak dziwne rozkminy, że się połapać trudno? 

Od siebie polecę stary serial "Wyspa Harpera" kurcze naprawdę był fajnie pokminiony, aż się prosił o 2 sezon, ale lepiej że nie zrobili takiej kupy jak większość seriali po 2 sezonie. 

Jeszcze był River, ale to chyba padło po 1 sezonie, a drugi mógłbyć całkiem fajny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Jest jakiś serial który po 3 sezonie robi to jeszcze lepiej, a nie ogląda się żeby zobaczyć i do tego jakieś już wuj tak dziwne rozkminy, że się połapać trudno? 

Breaking Bad, Better Call Caul, Six Feet Under

@up@up utknąłem w połowie 12 sezonu. Muszę się przymusić i to dokończyć

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

High Score 2020 na Netfix, historia gier wideo, dla każdego gracza mus, ciekawe bardzo 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.08.2020 o 18:16, Stjepan napisał:

High Score 2020 na Netfix, historia gier wideo, dla każdego gracza mus, ciekawe bardzo 9/10.

Gdyby nie Carmack i Romero nie było by multiplayera i deathmatchu, do tego Romero to metalowiec. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam serial Jessica Jones, bardzo dobry serial, nutka thrillera i kryminału w jednym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Lucyfer dobry?

Tak, chociaż poprzedni sezon był chyba lepszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ODIN85 napisał:

Ale tak ogólnie bo od 1 bym oglądał.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.08.2020 o 15:19, ODIN85 napisał:

???

 

apcw1rpv597s.jpg

:banan:

Nadrobiłem ostatnio. Okazało się, że nie ma takiej granicy absurdu, której przekroczenie by mnie powstrzymało. :E Jakoś lubię tych Deanów, Castielów i Impalę.

W jednym z odcinków była fajna nutka. Okazało się, że aktor grający Deana Jensen Ackles śpiewa.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cosmos: Possible Worlds 2020, NG, kontynuacja programu popularnonaukowego Cosmos: A Spacetime Odyssey z 2014 roku, rimejku oryginalnego programu Carla Sagana z lat 70, prowadzący to znowu Neil deGrasse Tysson polecam też jego książki są naprawdę niezłe. 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlestar Galactica - serial złoto, obecnie numer 1 na mojej liście najlepszych seriali sci-fi. Świetna obsada i muzyka. W 3 i 4 sezonie w muzyce pojawiały się elementy z TSCC i tak patrze kto robił muzykę do BSG a to ten ten sam muzyk i kompozytor :) 

 

Edytowane przez Pentium D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...