Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Stjepan napisał:

Co tydzień odcinek.

Spróbuję poczekać na cały sezon,chociaż marnie to widzę bo w GoT też próbowałem i poległem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także poczekam. Zwłaszcza, że odcinki nie są długie to cały sezon można obejrzeć w jeden wieczór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2020 o 08:56, ODIN85 napisał:

Są już długie,to nie 30min jak w s1.

No pierwszy 50 min, ale dzieje się nie ma nudy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.10.2020 o 00:21, scratix napisał:

Skończyłem Dom z Papieru S01, niby spoko serial ale irytuje mnie postać Profesora, jest tak przerysowany że wręcz komiksowy, dodatkowo liczne wątki romansowe też jakoś tak średnio odbieram, jeżyk hiszpański też mi nie leży.

Podoba mi się dobra gra aktorska i akcje w mennicy.

na sezonie 2 bym w sumie radził zakonczyc oglądanie, bo dalej to juz tragedia, dla mnie ten serial to przehypowany sredniaczek dla młodziezy (zbyt głupi zeby dorosli mieli duzą przyjemnosc z oglądania)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.10.2020 o 21:32, ODIN85 napisał:

No właśnie czytałem że po 5ep już cienizna.

potwierdzam, serial "Wychowane przez Wilki" dobry do połowy, potem ostry zjazd w dół, widac brak pomysłu jak sensownie poprowdzic akcje, wszyscy chodza w kółko i mamrotają jakby byli na grzybach a koncowka to juz brak słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Azakiel napisał:

na sezonie 2 bym w sumie radził zakonczyc oglądanie, bo dalej to juz tragedia, dla mnie ten serial to przehypowany sredniaczek dla młodziezy (zbyt głupi zeby dorosli mieli duzą przyjemnosc z oglądania)

Dokładnie, niestety obejrzałem wszystkie sezony, to co się odjaniepawla w 3 i 4 to głowa mała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandalorian S02E02 już jest ST: Discovery S03E04 też już jest, wieczorem będzie oglądane. :cool:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.11.2020 o 12:47, Stjepan napisał:

Mandalorian S02E02 już jest ST: Discovery S03E04 też już jest, wieczorem będzie oglądane. :cool:

o Discovery bym zapomniał :) Ale też The Crown sezon 4 już niebawem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do Wikingów.Pytanie czy warto?

Edytowane przez AndyLau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, AndyLau napisał:

Przymierzam się do Wikingów.Pytanie czy warto?

Pierwsze sezony na pewno warto, później trochę poziom leci ale jak się wciągniesz to pewnie obejrzysz wszystko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał gret pierwsze fajne później gorzej.Ale ostatni sezon już lepiej.Zobacz Upadek królestwa jeszcze jak nie oglądałeś a lubisz klimaty Wikingów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2020 o 12:07, AndyLau napisał:

Przymierzam się do Wikingów.Pytanie czy warto?

warto, jeden z lepszych seriali. coraz więcej też gier powstaje w mitologi nordyckiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w Mandalorianie S02E04 zobaczymy kogoś dorosłego i nie animowanego jak kiedyś, dawną padawankę Anakina Skywalkera już nie mogę się doczekać, a ten odcinek nie był zły, Lord Gideon żyje, resztki Imperium też jakoś się trzymają, fajna rola Katee Sackhoff. Czas teraz na ST: D S03E05 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2020 o 12:53, gret napisał:

Pierwsze sezony na pewno warto, później trochę poziom leci ale jak się wciągniesz to pewnie obejrzysz wszystko. 

Ja wymiękłem w połowie 5 sezonu, takie nudy ze w Na dobre i na złe jest więcej akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ODIN85 napisał:

 

W 5.

Masz rację, ale mam nadzieje też że Bo-Katan Kryze spotka się z Ashoką w E05, fajnie jak by pokazali wojnę o Mandalor na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2020 o 13:04, Stjepan napisał:

Masz rację, ale mam nadzieje też że Bo-Katan Kryze spotka się z Ashoką w E05, fajnie jak by pokazali wojnę o Mandalor na końcu.

Raport za spoiler! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Już mi się kończą pomysły na seriale. Co polecicie z ostatnich 3 lat?

to wez sie zaczytanie ksiazek - moze jakies efekt tego bedzie - choc watpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ODIN85 napisał:

Tylko seriale wchodzą w grę bo w robocie inni telewizje oglądają a ja na słuchawkach.

To weź sobie do roboty audiobooki co za problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Mandalorian,drugi sezon gniecie! Szkoda, że nie wychodzi całość od razu. Fajnie się teraz akcja rozwija. Mały jest uroczy, nie mogę jak zawsze kradnie jedzonko. ;D

The Shield: Świat glin, stary serial, ale dopiero teraz się za to zabrałem. Bardzo mi się spodobał, lubię takie klimaty. Skorumpowani gliniarze, którzy walczą z przestępcami. :E 

Barbarzyńcy - po 3 ep. całkiem ok, są fajne walki, scenografia, cycki i krew się leje. Ale do Wikingów trochę im brakuje. Fabularnie póki co słabo, chociaż pierwszy twist był już w 1 ep. Brakowało mi takiego "klimatu Rzymu" od czasów Spartacus'a. 

Des - skończyłem niedawno, mini-serial 3 odcinkowy kryminalny na faktach. Bardzo ciekawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jaycob napisał:

The Mandalorian,drugi sezon gniecie! Szkoda, że nie wychodzi całość od razu. Fajnie się teraz akcja rozwija. Mały jest uroczy, nie mogę jak zawsze kradnie jedzonko. ;D

 

Nawet sobie z Lego kupiłem figurkę Mando i Baby Yoda już do mnie idzię :E, dzisiaj piąty odcinek będzie Ashoka Tano~Rosario Dawson, wieczorem będzie oglądane. :D

Jak tylko soundtrack  Ludwig Goranssona sie pojawi na CD gdzieś to biorę, na winylach już widziałem. :E

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...