Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ostatni rok wziąłem się za klasyki, tj:

Band of the Brothers - minęło już trochę od obejrzenia, więc nie zwrócę uwagi na nic szczególnego. Według mnie serial dosyć nudny, trochę nie wiadomo co się dzieje. Nic specjalnego.

The Sopranos - takie tam życie szefa mafii. Mało akcji, głównie skupienie na wzajemnych relacjach bohaterów, tj. jakieś problemy z dziećmi, żoną, podejmowanie trudnych decyzji, ogarnianie podwładnych. Czuć dramat.

The Wire - pierwsza połowa serialu świetna, potem już słabiutko. Dałoby się to zrobić lepiej.

Sons of Anarchy - tutaj dzieje się dużo, nie ma przewidywalności. Pierwszy sezon nie przemawiał do mnie i chciałem zrezygnować, ale potem było ok.

Oprócz tego:

The Office US - mistrzostwo :)

Shameless US - serial super, ale ostatni sezon wraz z zakończeniem to ?

La casa de papel - ?? ?

Yellowstone - jest fajnie, oglądam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozark trzyma poziom. Ale jak Darleen i Wendy denerwuje to się we łbie nie mieści. Obie bym odstrzelił ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.01.2022 o 04:16, AndrzejTrg napisał:

Archive 81, jak po dwóch odcinkach serial zapowiada się interesująco.

Również aktualnie oglądam Archive 81, jestem po trzech odcinkach, bardzo mi się nie podoba póki co, nie jest to horror ale trzyma w napięciu, nawet pomimo tego, że główny bohater jest mega drewniany to mroczny klimat zdecydowanie to rekompensuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ODIN85-522 napisał:

Też to oglądam,a następne Archiwum 81?

Archiwum 81 cąłkiem całkiem, jestem w połowie i ja się dobrze bawię :D 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Netflixem tak jest że są miesiące posuchy i nie ma nic nowego co byłoby na prawdę sensowne i potem w miesiąc, dwa wpada kilka pozycji. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio oglądałem naszego starego rodzimego Pittbulla.  Nowy Dexter jakoś mi nie podszedł. Zarzuciłem po czwartym odcinku. Za dużo młodzieżowych wątków jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jestem w połowie 2 sezonu The Expanse. Na razie bardzo średnio, zobaczymy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Wielką. Dobre to. 

Znacie jakieś inne podobne pozycje - humor, dobrze zagrane, widać, że aktorzy się wpasowali w role.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legenda Vox Machina, szkoda że tylko trzy odcinki, ale fajny serial się zapowiada w klimatach D&D dla fanów papierowych RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farma Clarksona skończyłem, jak dla mnie rewelacja, świetna realizacja, śmiesznie i ciekawie, nie nudziłem się wcale mimo, że to dokument o rolnictwie.  Bardzo szkoda, że tylko 8 odcinków. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Legenda Vox Machina, szkoda że tylko trzy odcinki, ale fajny serial się zapowiada w klimatach D&D dla fanów papierowych RPG.

Ja póki co obejrzałem dwa odcinki, ogląda się całkiem przyjemnie. Widzę, że dodają trzy odcinki tygodniowo, więc w tym tygodniu będą kolejne ;)

Wiem, że komentarze na PPE są już legendarne, ale spodobała mi się krótka, acz treściwa wymiana zdań o tym serialu

vox.png

 

Mimo wszystko, ja też wolę Smoczego Księcia ;)

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam Zagubionych :E kiedyś utknąłem chyba na drugim sezonie. Zacząłem od zera. Lubię takie klimaty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam GO także żadnej podwyżki ceny póki co nie odczuje.  Szkoda, że tylko wybrane tytuły, może z czasem będzie ich więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowy miesiąc w hbo  go to była porażka.
Po 2 latach z netflixem to apka i jakość to żart i to słaby. 
Za 2 dyszki w max jak będzie 4k i hdr to pewnie wezmę (może z kimś na spółę jak netflix).

Aktualnie zdradzam netflixa z Amazonem- jakz a 5 dyszek na rok jest tam sporo do oglądania.

Z ciekawości zajrzałem do Farmy Clarksona i była rewelacyjna. Nie spodziewałem się że coś takiego mnie wciągnie.

Teraz lecę The Boys- raczej nie oglądam nic o superbohaterach czy to filmy czy seriale, ale to jest serio dobre.
Ja oglądam z przymrużeniem oka i wciągnęło, a np znajomy fan wszelkich Marveli itp kręci nosem, że takie se.. Widać są gusta i guściki...

Za to Koło Czasu moim zdaniem  denne i nie jest to dobry prognostyk przed serialem w uniwersum  Władcy Pierścieni we wrześniu.

Edytowane przez Tomcat
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądamy razem z narzeczoną All Of Us Are Dead, ten nowy o zombiakach. Jesteśmy na 5 odcinku, nie jest źle ale rewelacji też nie ma. Wyczuwam że te 12 odcinków to będzie trochę za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DeIntegroo napisał:

Oglądamy razem z narzeczoną All Of Us Are Dead, ten nowy o zombiakach. Jesteśmy na 5 odcinku, nie jest źle ale rewelacji też nie ma. Wyczuwam że te 12 odcinków to będzie trochę za dużo.

Ale za to dostajesz coś co ma zakończenie i nie jest urżnięte w połowie, czekaj może kiedyś zrobimy ciąg dalszy. Chociaż jakaś tam furtka zostaje na kontynuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2022 o 16:29, Jaycob napisał:

Farma Clarksona skończyłem, jak dla mnie rewelacja, świetna realizacja, śmiesznie i ciekawie, nie nudziłem się wcale mimo, że to dokument o rolnictwie.  Bardzo szkoda, że tylko 8 odcinków. 

Obejrzyj jeszcze James Maya w Japonii też dobre, polecam.

A ja na Amazonie oglądam Amerykański Playboy: Historia Hugha Hefnera. :E

Edytowane przez Stjepan666
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Obejrzyj jeszcze James Maya w Japonii też dobre, polecam.

Oglądałem, także świetne. Mam nadzieję, że nakręcą więcej serii podróżniczych w jego wydaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Oglądałem, także świetne. Mam nadzieję, że nakręcą więcej serii podróżniczych w jego wydaniu. 

I więcej Grand Tour, ten ostatni we Francji jak byli oglądałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem żadnego. :D  

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za Ozark, dwa pierwsze sezony super. Trochę dużo naciąganych akcji ale ogólnie fajnie się ogląda.

Ktoś poleci coś podobnego, z ciężkim klimatem i trzymające w napięciu? Ostatnio zaliczyłem Most nad Sundem i był świetny. Byle nie seriale w 100% przegadane :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Stjepan666 napisał:

Obejrzyj jeszcze James Maya w Japonii też dobre, polecam.

A ja na Amazonie oglądam Amerykański Playboy: Historia Hugha Hefnera. :E

Maya zobacze jak przelecę Grand Tour. Historia Hefnera brzmi ciekawie :glodny: .  Który facet by nie chciał żyj jak on (przynajmniej jak jeszcze nie był starym kapciem...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...