Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

może być dość ciekawy ten 2 sezon Picarda. Q + Borg w jednym [ bardzooo interesujące połączenie ]. Zobaczym jak sie rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Reacher'a naprawdę dobry serial sensacyjny przyjemnie się oglądało, zacząłem teraz Nawiedzony dom, pierwszy odcinek słaby ale im dalej tym lepiej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peacemaker

jak dla mnie 8/10

mix boys i kickass'a

Edytowane przez ghs
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House of the Dragon będzie mieć premierę w sierpniu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2022 o 14:59, ghs napisał:

peacemaker

jak dla mnie 8/10

mix boys i kickass'a

Także polecam. Przyjemnie się oglądało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę właśnie 5 sezon Animal Kingdom. Muszę przyznać, że zacząłem doceniać te retrospekcje z młodą Smurf. Leila George jest w nich znakomita. Fajnie ogląda się chłopaków pracujących/rabujących razem w zgodzie i harmonii. Zaczęli już traktować J'a jako równego sobie - czas najwyższy.

81KXPhaJBsS._RI_.jpg

 

Edytowane przez Gakuto
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwilż zacząłem oglądać (jest nieźle).  Wczoraj pochłonąłem Behawiorystę- taki se.

Spora część obecnie kręconych polskich  seriali  kryminalnych ma niemal ten sam schemat: pobyt w domu dziecka, traumatyczne przeżycia i zemsta, która jest głównym tematem serialu.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.03.2022 o 15:59, Stjepan666 napisał:

Picrad sezon 2. Jest Q będzie nieźle.

 

Warto znać poprzednie części serii z uniwersum czy można podejść bez zagłębiania się w stare nim zacznie się oglądać Picard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, larry.bigl napisał:

Warto znać poprzednie części serii z uniwersum czy można podejść bez zagłębiania się w stare nim zacznie się oglądać Picard?

Najlepiej znać The Next Generation, bo jest kilka postaci z tego serialu, no i Voyagera, bo też jedna postać się przewija, bardzo ważna postać w uniwersum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy "zrobiłem" 3 seriale. 1883 naprawdę w porządku. Vikings Valhalla - szału nie było ale chciałem obejrzeć. Niekoniecznie czekam na kolejny sezon. Trzecim serialem był Reacher - wrażenia pozytywne no ale bardziej na początku sezonu niż na jego końcu. Teraz oglądam powoli Euforię - chyba nie jestem docelowym odbiorcą tej produkcji niemniej pierwszy sezon raczej skończę.

Edytowane przez Harddrinkingman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayor of Kingstown i Halo od Paramount+ polecam.

Ogólnie w moim przypadku najbardziej wyczekiwane VOD to nie Disney+ a SkyShowtime jako że seriale od Sky, Universal Pictures, NBCUniversal, Peacock, Paramount+, Paramount Pictures, Nickelodeon oraz, rzecz jasna, Showtime były dostępne w Polsce tylko wybiórczo i okresowo. Teraz będzie dobra możliwość obejrzeć legalnie wiele tytułów nigdy w Polsce nie dostępnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabu z Tomem Hardy. Fajny klimacik. 3 odcinki za mną. Jak dla mnie dobry serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne seriale Netflix anulowane: Plemiona europy, Równonoc, Kingdom, Wybrana, Zero, Paranormal. Plemiona na propsie, Równonoc można było podciągnąć w kolejnych sezonach, ale nie lepiej skasować i kręcić pierdyriald klonoseriali o pijanych nastkach. Strach cokolwiek zaczynać oglądać tam bo nie masz pewności czy nie skasują ... w nagrodę schodzę na najniższy abonament, jedynie True Crime i dokumenty mnie trzymają przy tej platformie.

Obecnie oglądam Granicę zbrodni (Der Pass) drugi sezon, świetny klimat, kryminał + ludowe wierzenia (Krampus). Uwielbiam taki mix. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.04.2022 o 11:45, demisen napisał:

Kolejne seriale Netflix anulowane: Plemiona europy, Równonoc, Kingdom, Wybrana, Zero, Paranormal. Plemiona na propsie, Równonoc można było podciągnąć w kolejnych sezonach, ale nie lepiej skasować i kręcić pierdyriald klonoseriali o pijanych nastkach. Strach cokolwiek zaczynać oglądać tam bo nie masz pewności czy nie skasują ... w nagrodę schodzę na najniższy abonament, jedynie True Crime i dokumenty mnie trzymają przy tej platformie.

Obecnie oglądam Granicę zbrodni (Der Pass) drugi sezon, świetny klimat, kryminał + ludowe wierzenia (Krampus). Uwielbiam taki mix. 

Koreańskie Kingdom, chyba nie jest anulowane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem obejrzeć pare odcinków MOON KNIGHT-a ale to było tak słabe że nie dałem rady, jeden z najgorszych seriali na motywach komiksu jaki wyszedł w ostatnich latach

zaciekawił mnie za to OUTER RANGE z Joshem Brolinem, na razie są chyba dwa odcinki które obejrzałem , jest potencjał (pierwsze wrażenia to troche tak jakbysmy wzieli serial YELLOWSTONE i podlali sosem paranormal) , zobaczymy jak będzie dalej

 

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.04.2022 o 11:37, DeIntegroo napisał:

Jestem na 4 odcinku nowego serialu "Rozdzielenie". Ten serial jest genialny :)

Zdecydowanie ! Skończyłem kilka dni temu i polecam każdemu - ten serial to dla mnie największe pozytywne serialowe zaskoczenie tego roku. 9 odcinków - świetny klimat, genialna fabuła, bardzo dobra gra aktorska, do tego sporo zaskoczeń i twistów fabularnych. Warto dodać że serial reżyseruje Ben Stiller :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Element Wojny napisał:

Zdecydowanie ! Skończyłem kilka dni temu i polecam każdemu - ten serial to dla mnie największe pozytywne serialowe zaskoczenie tego roku. 9 odcinków - świetny klimat, genialna fabuła, bardzo dobra gra aktorska, do tego sporo zaskoczeń i twistów fabularnych. Warto dodać że serial reżyseruje Ben Stiller :) 

A to niespodzianka. Nawet nie wiedziałem że ten aktor jest również reżyserem. Zawsze kojarzyłem go z jakimiś komediami. Patrząc na jego CV reżyserskie na ten moment serial "Severance" będzie chyba jego największym sukcesem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DeIntegroo napisał:

A to niespodzianka. Nawet nie wiedziałem że ten aktor jest również reżyserem.

To nie jest pierwszy jego projekt - ma na koncie kilka filmów (Zoolander 1 i 2, Sekretne Życie Waltera Mitty, Tropic Thunder i kilka innych), potem nakręcił całkiem niezły miniserial "Ucieczka z Dannemory", a teraz świetnie "Rozdzielenie".

I co najważniejsze - serial tak się spodobał że dostał zamówienie na 2-gi sezon :) 

 

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą musiałem ten serial obejrzeć gdzieś na necie bo za cholerę nie mogłem odpalić strony streamingowej appla. Ni z telefonu, ni z kompa, ni z TV, instalowałem aplikacje. Oczywiście się zarejestrowałem i chciałem odpalić suba na czas serialu. Nie wiem czemu, ale nigdzie nie mogłem się zalogować. Jak udało mi się zalogować na TV to musiałem gdzieś potwierdzać na apce, tam już nie dało się lognąć. Masakra jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Peacemaker - bardzo dobry serial. Dużo czarnego humoru, John Cena daje radę nie spodziewałem się po nim. Warto obejrzeć.

Moonknight - dziwny, niezbyt wybitny, ugłaskany do standardów 13+. Oglądam bo liczę, że w końcu będzie lepiej.
Euforia - bardzo dobry serial. Może zbyt progresywny dla przeciętnego Polaka, dużo w nim erotyki. Nie przypadło mi do gustu zakończenie pierwszego i drugiego sezonu ale i tak warto obejrzeć. To inny poziom niż netflixowe zapchajdziury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moon Knight - jakoś od 4 odcinka jest wyraźnie lepiej, zobaczymy jaki będzie finał.

Peryferia - tutaj niestety odwrotnie, im dalej tym większy melodramat się robi a szkoda bo początek obiecywał dobry SF.

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...