Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Áltair napisał:

Walki bossów na miecze, pokazy mocy

I tylko to jest dobre. Reszta mierna.

I cały ten główny "plan" Revy. Śmiechłem srogo. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 6.07.2022 o 23:54, crush napisał:

I tylko to jest dobre. Reszta mierna.

I cały ten główny "plan" Revy. Śmiechłem srogo. :E

Tego planu nie skomentuję. Nic tu kupy się nie trzyma.

W dniu 6.07.2022 o 23:33, Lypton napisał:

W scenariuszu jak byk stoi, że ma 25 lat. I zlewa się z aktorem, bo tak miało być. Dwudziestokilkulatek gra dwudziestokilkulatka. Co na przykład nie wyszło z QGJ, bo według scenariusza ma 60 lat, ale Neeson za wuja na tyle nie wygląda, więc później prostowano temat. 

60-letni QGJ jeszcze ujdzie. Tak wyglądają sportowcy w tym wieku.

LLIQF6JM6FF5PHLH3GFG7KF3GM.jpg

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem Stranger Things (sezon 4) na 3 raty bo nie dałem rady naraz, czuje w tym serialu mocne zmęczenie materiału i nie podzielam zachwytów, materialu w tym sezonie jest na 5 odcinków , pierwsza połowa serialu duzo lepsza i bardziej klimatyczna od drugiej a finałowa walka była szczerze mówiąc strasznie słaba i bez pomysłu, w serialu sporo jest dłużyzn , to nie jest zły serial , on po prostu jest troche lepszy niz wiekszosc seriali netflixa które sa bardzo kiepskie. W dalszym ciągu uwazam ze sezon 1 był najciekawszy i najbardziej klimatyczny i na nim powinni zakończyc

P.S. od strony wizualnej jest bardzo OK

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie czasy takie seriale. Fajnie by było zobaczyć coś nowego tej jakości co Sopranos, The Wire, Six Feet Under, OZ czy Boardwalk Empire albo Deadwood. Teraz co innego się sprzedaje - akcja i oprawa audiowizualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Capitani Sezon 2, i szukam:

Cytat

Szukam serialu kryminalnego, był on jeszcze przed pandemią w katalogu Netflixa, przypomniałem sobie o nim nie dawno i już go nie ma (przekopałem katalog 2x). Nie pamiętam tytułu. Zobaczyłem tylko kilka minut pierwszego odcinka i zostawiłem na później po czym zapomniałem o nim. Serial zaczyna się w ośnieżonych górach, ktoś wzywa kryminalnych do jakiś masakrycznych zwłok, śledcza i śledczy zostają poinformowani, że czegoś takiego jeszcze nikt nie widział. Nie jestem pewien, ale chyba produkcja francuska.

 

W dniu 10.07.2022 o 14:15, Azakiel napisał:

obejrzałem Stranger Things (sezon 4) na 3 raty bo nie dałem rady naraz, czuje w tym serialu mocne zmęczenie materiału i nie podzielam zachwytów, materialu w tym sezonie jest na 5 odcinków , pierwsza połowa serialu duzo lepsza i bardziej klimatyczna od drugiej a finałowa walka była szczerze mówiąc strasznie słaba i bez pomysłu, w serialu sporo jest dłużyzn , to nie jest zły serial , on po prostu jest troche lepszy niz wiekszosc seriali netflixa które sa bardzo kiepskie. W dalszym ciągu uwazam ze sezon 1 był najciekawszy i najbardziej klimatyczny i na nim powinni zakończyc

P.S. od strony wizualnej jest bardzo OK

Ja się nie zgodzę z tym. Jest to ich najlepszy serial. Później jest przepaść, dno, muł i wodorosty. Net(LBQT+++)xowi można zarzucić wiele, ale ST wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem ST Sezon 4 i mam BARDZO mieszane uczucia. Do finałowego odcinka serial miazga ale w finale po prostu przegięli, poszli o krok za daleko i zmarnowali absolutnie fantastyczną finałową scenę walki z... Totalny brak konsekwencji i brak jaj by skończyć to co zaczęli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piąty ostatni będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero zacząłem od początku po premierze czwartego, powiem Wam że dziwnie się ogląda serial od początku w momencie gdy jest hype już na dalszy sezon. Praktycznie przed pewnymi spoilerami nie da się wręcz uchronić, chociażby w takim sensie kto dalej przeżył i jakie są głównie rozwinięcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie teraz przypominam pierwsze 2 sezony "The Boys" (po 3 odcinki dziennie :P). Trzeci sezon już czeka. Mega serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Westworld sezon 4 , powoli się rozkręca ale ciekawie to wygląda .

Edytowane przez r@dek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.07.2022 o 14:53, r@dek napisał:

Westworld sezon 4 , powoli się rozkręca ale ciekawie to wygląda .

czy ja wiem... Zatoczyli koło fabularne żeby jak najszybciej znowu wskoczyć w koleiny z pierwszego sezonu. Nie było chyba pomysłu  na wciągający scenariusz Westworld poza parkiem rozrywki.

Wątek z przewidywaniem wydarzeń przez tego murzyna robota był tak niedorzeczny że hej.

Ten serial był dobry tylko w pierwszym sezonie.

Teraz komizm rozwiązań fabularnych będzie na poziomie Lost`a a absurdy sięgną poziomu ostatnich części Matrixa.

Tak się dzieje jak kura znosząca złote jaja już nie ma nic do zaoferowania a właściciel wycisna na siłę bo jest hajs i ludzie chcą dalszy ciąg.

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem The Boys, Stranger Things oraz Rozczarowanych. Wszystkie te 3 tytułu spoko ale jakby tyłka mi nie urwało. Na ten moment jadę "Miłość, śmierć i roboty" (jestem po pierwszym sezonie) i kurcze podoba mi się to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.07.2022 o 09:21, Legoman napisał:

czy ja wiem... Zatoczyli koło fabularne żeby jak najszybciej znowu wskoczyć w koleiny z pierwszego sezonu. Nie było chyba pomysłu  na wciągający scenariusz Westworld poza parkiem rozrywki.

4 odcinek sporo zmienia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem "Miłość, śmierć i roboty". Niektóre epizody podobały mi się mniej, inne bardziej niemniej wrażenia po 3 sezonach bardzo pozytywne.

Czy ktoś z Forumowiczów oglądał może serial "Legend of the seeker" i czytał cykl "Miecz prawdy". T. Goodkinga na, którym ponoć opiera się serial? Chciałbym wiedzieć po przeczytaniu ilu książek zabrać się za serial, albo raczej ilu książkom cyklu ten serial odpowiada. Jeśli ktoś posiada taką wiedzę to proszę o info ponieważ chciałbym najpierw przeczytać to co później będę oglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Harddrinkingman napisał:

Skończyłem "Miłość, śmierć i roboty". Niektóre epizody podobały mi się mniej, inne bardziej niemniej wrażenia po 3 sezonach bardzo pozytywne.

Czy ktoś z Forumowiczów oglądał może serial "Legend of the seeker" i czytał cykl "Miecz prawdy". T. Goodkinga na, którym ponoć opiera się serial? Chciałbym wiedzieć po przeczytaniu ilu książek zabrać się za serial, albo raczej ilu książkom cyklu ten serial odpowiada. Jeśli ktoś posiada taką wiedzę to proszę o info ponieważ chciałbym najpierw przeczytać to co później będę oglądał.

Z tego co pamiętam to jest sporo zmian względem książek. To luźna adaptacja. Kiedyś to oglądałem. Nawet przyjemny serial. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby w moim wypadku nie chodzi o to jak bardzo serial odbiega od książek tylko bardziej, na których się konkretnie opiera. Zacząłem czytać ten cykl (atm ponownie pierwsza część) i nie chciałbym sobie serialem "zaspoilować" rzeczy, które w książkach są dopiero przede mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po piątym epizodzie Westworld. Dla mnie tragedia. Nudy nudy nudy.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Harddrinkingman napisał:

Jakby w moim wypadku nie chodzi o to jak bardzo serial odbiega od książek tylko bardziej, na których się konkretnie opiera. Zacząłem czytać ten cykl (atm ponownie pierwsza część) i nie chciałbym sobie serialem "zaspoilować" rzeczy, które w książkach są dopiero przede mną

Opiera się na dwóch pierwszych tomach, ale to bardzo luźna adaptacja. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zacząłem Bosch na Prime i z każdym sezonem wciągam się coraz bardziej. Brakowało mi czegoś solidnego w tych klimatach po The Wire i The Shield.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem sobie powtórkę GoT. Po ostatnim sezonie od razu sobie przypomniałem czemu mi się chciało wcześniej oglądać od nowa:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Rozdzielenie - wrażenia raczej pozytywne niemniej nie rzuciło mną o podłogę. Myślałem, że będę się lepiej bawił zwłaszcza biorąc pod uwagę bardzo pozytywne opinie na temat tego serialu. Jestem też po 2 odcinkach "Legend of the seeker" i ten serial z pewnością zmieni mnie jako człowieka. Boshe jakie to jest goow*o to głowa mała (ocena na imdb 7.6 na ten moment). Co prawda Stefan powyżej poinformował, że to bardzo luźna adaptacja ale nie myślałem, że aż tak. Tam w ciągu pierwszych 15 minut absolutnie nic się nie zgadza. Osoba odpowiedzialna za scenariusz to chyba czytała co 10 stronę, do tego kilka lat temu i zapewne po pod wpływem alkoholu (czy tam czegoś). Oglądnę do końca ale szczerze nie polecam, cykl książkowy natomiast z przyjemnością przeczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Terror - mimo że statki i XIX wiek to nie moja bajka ale klimat jest tak gęsty że można kroić nożem 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suits :) Fajnie się ogląda. Lubie seriale, które już mają kilka sezonów czy nawet się skończyły niż dawkowanie sobie 1 sezonu i czekanie 3 lata na kolejny. Mogliby skończyć po 6-7 sezonach bo już trochę ciągną na siłę ale po takim czasie zżyłem się z postaciami i dalej się fajnie ogląda.

Szkoda, że pozbyli się Reachel i Mike'a tak brutalnie ale skoro aktorka powiedziała, że już nie zagra no to coś musieli wymyślić. I tak lepsze to niż co zrobiono z Frankiem Underwoodem

:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...