Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

No, gdyby nie był odrębnym gatunkiem to nie byłoby nazwy sitcom, nie każda komedia to sitcom, ale nie chce mi się tego tłumaczyć. Jeśli możesz oglądać bez napisów to obejrzyj sobie Party Down.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze przypadkiem dostałem w ręce kilka odcinkó Gossip Girl ( Plotkara ), no i powiem obejrzałem i kurde niby to dla samych dziewczyn czy coś ale jest fajnie śmiesznie i trochę zagadek itp. W sumie polecam mi się spodobało i mojej kobiecie również tylko jak się klepie około 24 odcinków w tygodniu to się nudzi.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą całość The Big Bang Theory oraz How I met your mother (6 sezonów w 2 tygodnie przeplatane pisaniem pracy magisterskiej :E). Jakie sitcomy możecie polecić?

 

A spróbuj It's always sunny in Philadelphia. Z 2-3 odcinki na smaczek chociaż :)

Swoją drogą... Jak oglądacie dany serial, też czujecie, że to dla Was jakiś nowy okres w życiu? Gdy po 3 latach odpalicie jakiś stary serial przypomina Wam się ten okres w życiu. :D Właśnie to lubię w serialach..

Edytowane przez BBVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek

BBVD, tak, np. jak oglądałem Prison Break'a to mnie ludzie w ch** cieli, więc nie wracam do tego serialu, tak samo do Herosów. :E Ale oglądając Dextera, przypominam sobie, jak do 5 rano oglądałem odcinki z wypiekami na twarzy i bałem się do łazienki chodzić, żeby mnie tam Dexio nie pociachał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam ostatnio po raz drugi Family Guy'a. Stewie mnie rozbraja chyba bardziej niż za pierwszym razem 4lata temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię w Family Guy czysty i wyraźny angielski :) Oglądałem na razie różne sceny na youtube, ale niedługo obejrzę jakiś pełny odcinek, a jak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto poleci jakiś serial?Ostatnio oglądałem Grę o tron i naprawdę serial 100% dla mnie,wcześniej oglądałem te najbardziej znane,że tak powiem(Lost,PB,House,Dexter no a oprócz tego Futurama i Twin Peaks)Teraz w sumie zastanawiam się na The Wire,Breaking Bad i Borgias.Po przeczytaniu opisu Breaking Bad wydaję się najlepszy,jak ocenicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto poleci jakiś serial?Ostatnio oglądałem Grę o tron i naprawdę serial 100% dla mnie,wcześniej oglądałem te najbardziej znane,że tak powiem(Lost,PB,House,Dexter no a oprócz tego Futurama i Twin Peaks)Teraz w sumie zastanawiam się na The Wire,Breaking Bad i Borgias.Po przeczytaniu opisu Breaking Bad wydaję się najlepszy,jak ocenicie?

masz 7 stron tematu i jeszcze głupio pytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak ten stary serial wypada na dzisiaj, bo ja to go ogladalem za małolata nie wiem czy teraz tezbym byl zachwycony

 

Daje radę, przyjemnie się ogląda ja góra z pół roku temu obejrzałem całośc niektóre odcinki rewelacje ale niektóre są nudne jak flaki z olejem. Posiłkowałem się streszczeniami do odcinków aby wiedziec którę sobie pominać bo później zaczęły te kiepskie odcinki irytować i odpychać od serialu, zwłaszcza, że nie miały żadnego wpływu na fabułę i nie obejrzenie ich niczym nie goroziło. W sumie możesz obejrzeć sobie tylko te związane z głównych wątkiem plus parę pobocznych na prawdę dobrych. Była taka strona gdzie były wszystkie odcinki wyszczególnione, że wchodziłem i przy odcinku było oznaczone czy miał wpływ na fabułę czy nie, jeżeli nie czytałem streszczenie jeżeli mnie wciągnęło oglądałem odcinek, jeżeli nie wyglądało zachęcająco odcinek pomijałem.

 

Stargate SG-1 kończę 5 sezon ale jeszcze 5 kolejnych czeka :E

 

I dwa filmy :P

Edytowane przez Quicksand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glorn, nie miałem jeszcze okazji obejrzeć Breaking Bad, dlatego polecę The Wire, jeśli celujesz w coś bardziej ambitnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tak zapytam ogląda ktoś Breaking Bad w 720p z napisami? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tak zapytam ogląda ktoś Breaking Bad w 720p z napisami? :E

 

Ale o co chcesz zapytać ? Ja oglądam BB w 720p ale bez napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loner

Obecnie jadę pierwsze sezony

 

Breaking Bad

Deadwood

Sons Of Anarchy

 

Jak na razie, jest dobrze :)

 

 

 

Wczoraj skończyłem ostatni (dziesiąty) sezon Przyjaciół. Jeszcze kiedyś do tego wrócę, ponieważ póki co, to najlepszy sitcom jaki kiedykolwiek oglądałem, trzymał poziom od początku do samego końca i idealnie trafił w moje gusta.

A póki co muszę mieć coś wesołego na wieczór :E więc chyba zabiorę się za How I Met Your Mother albo Scrubs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Scrubs tak tak :)) Wg mnie duużo lepsze od Friends. Friends oglądałem głównie dla Chandlera i Joeyego potem już raczej na siłe... A [scrubs] dla mnie to jeden z najlepszych sitcomów jakie widziałem (nie mam za sobą dużo, ale te popularne tak) po prostu jakoś do mnie trafia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek

Z True Blood jadę teraz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weeds.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skins, zaczynam trzeci sezon. Pierwszy jak na razie najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy sezon Breaking Bad i był spoko, ale bez szału. Teraz zastanawiam się, czy kontynuować seans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Suits i powiem, że przyjemny całkiem przyjemny serial, fajnie dobrani do swoich ról aktorzy jak ktoś lubi prawnicze klimaty, inteligentny humor na pewno się nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DeVil666

Obejrzałem pierwszy sezon Breaking Bad i był spoko, ale bez szału. Teraz zastanawiam się, czy kontynuować seans.

Każdy kolejny sezon jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tzn? Jak wbijesz na kogoś profil to nie widać, chyba że jest to jakaś ukryta opcja  ale na swoim widać kolorowo  
    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...