Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

to serial sky atlantic/italia

a to sorry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

NightFlyers - podoba mi się ten serial. Mimo średnich ocen, wciągnął mnie i nie nudzi .. a im bliżej finału tym jeszcze ciekawiej. Ciekawe rozwiązania i widać, że RR Martin ma głowę do pisania powieści / opowiadań :). Serial nie będzie hitem ale ma coś w sobie - taki hm nietuzinkowy klimacik :). Niektórzy aktorzy słabo grają oraz często widać słabe efekty - no ale ja lubie taki gatunek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat ta ksiazka jest srednia a serial jeszcze gorszy ale ty juz udowodniles ze gustujesz w sredniakach i slabiakach. ze tez ci nie szkoda czasu na te pazdzierze.

Edytowane przez Zabimaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

akurat ta ksiazka jest srednia a serial jeszcze gorszy ale ty juz udowodniles ze gustujesz w sredniakach i slabiakach. ze tez ci nie szkoda czasu na te pazdzierze.

 

Koleś nie oceniaj kogoś, kogo nie znasz. Wracaj do Fortnite. Po drugie ten serial to nie pazdzierz. Nawet nie znasz definicji tego słowa i piszesz głupoty.

 

polecilibyście coś z brandu HBO Latina/Europe

 

Na Netflixie masz duzo większy i lepszy wybór seriali Europejskich/ latynowskich. Musiałbyś przejrzeć bibliotekę..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś nie oceniaj kogoś, kogo nie znasz. Wracaj do Fortnite. Po drugie ten serial to nie pazdzierz. Nawet nie znasz definicji tego słowa i piszesz głupoty.

 

 

 

Na Netflixie masz duzo większy i lepszy wybór seriali Europejskich/ latynowskich. Musiałbyś przejrzeć bibliotekę..

średnio mi podchodzą netflixowe seriale, zresztą mam teraz hbo wiedz wszystkiego na razie nie obejrzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

il-cacciatore-.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=2kxnrL0fFAA

 

Palermo, 1993. Po dziesięcioleciach rozlewu krwi, podczas których wymiar sprawiedliwości skupiał się wyłącznie na aresztowaniach drobnych przestępców, nadszedł czas, by zająć się mafijnymi szefami. Ulice Palermo są przesiąknięte krwią przez wojnę pomiędzy dwoma mafijnymi klanami odbierającymi życie zarówno przestępcom, jak i niewinnym. Dwóch rywalizujących ze sobą bossów walczy o dominację, stojąc w obliczu rosnącej presji prawa. W centrum wydarzeń znajduje się Saverio Barone, młody i ambitny prokurator z prowincji, który ma odwagę stanąć w obronie tego co słuszne. Po tym jak odważył się donieść na swojego skorumpowanego szefa, jego postępowanie zwraca uwagę szefa Sztabu antymafijnego w Palermo, który wciela go do swojej jednostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był taki zły ten serial, 2 sezon jak dla mnie był już lepszy od nudnego 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Będzie będzie 3 sezon na bank. Świetny serial jeden z lepszych jakie oglądałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie będzie 3 sezon na bank. Świetny serial jeden z lepszych jakie oglądałem

Bardzo dobry serial, teraz w 3 sezonie Frank na dobre przeobrazi się w Punishera co widać w ostatniej scenie sezonu drugiego, na Madani też liczę, tylko Pan detektyw mnie lekko wkurzał w sezonie 2. Dzięki temu serialowi wróciłem do komiksów z lat 90, oraz gram w grę z 2005 która nadal jest dobra, tylko grafika trąci myszką. :E

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty to tylko w jakies starocia grasz :E btw . tez wlasnie ogladam punishera, 1 sezon . nawet mi sie podoba :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Russian Doll 5/10

obejrzałem cale bo krótkie ale serial słaby, zero logiki irytujące postacie plus typowy Netflix, ocena za ok wykonanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Russian Doll 5/10

obejrzałem cale bo krótkie ale serial słaby, zero logiki irytujące postacie plus typowy Netflix, ocena za ok wykonanie

podobnie, odpuszczam po 3 odcinkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koreański Kingdom - takie połączenie Gry o Tron z The Walking Dead w feudalnej Korei. Pierwszy sezon to tylko 6 odcinków, z potężnym cliffhangerem na koniec, ale warto, jak ktoś nie ma awersji do zombie, bo wnosi coś nowego do gatunku. Widać budżet, jest krwawo, akcja pędzi, sporo politykowania, ale i niestety trochę daremnego ichniego humoru.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Trek The Orginal Series, dzisiaj już efekty trącą myszką, ale teksty są tam kultowe i kultowa załoga, narracja tak samo jest już przestarzała, ale oglądam z ciekawości jako fan Star Treka to była jedyna której nie widziałem. :E, ten serial ma już 53 lata. :E Prócz tego cały czas Discovery sezon drugi.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True Detective - pierwszy sezon wciągnął mnie od pierwszego odcinka, zacząłem pierwszy odcinek sezonu 2 i jakoś tak :/ przeskoczyłem na sezon 3. I znowu pierwszy odcinek wciągnął. Jak skończę 3 sezon, sens wracać do 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingdom - dobry serial o zombie w starożytnej Azji.

Obejrzałem 6 dostępnych odcinków.

Ocena: 7/10

 

Project Blue Book - w moim mniemaniu bardzo dobry serial ze świetnie dobraną dwójką bohaterów (Littlefinger z GOT) którzy polują na UFO w czasach po drugiej wojnie światowej.

Obejrzałem 6 dostępnych (będzie 10 w 1 sezonie) odcinków.

Ocena: 8/10

 

Counterpart - niezły serial opowiadający o istnieniu innych wymiarów.

Obejrzałem 3 odcinki.

Ocena: 7/10

 

Szkoda, że anulowali Into the Badlands.

W marcu sezon 3B będzie ostatnim.

Mimo, że serial średniawy to brakuje mi takich klimatów, szczególnie walki były na niezłym poziomie.

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że anulowali Into the Badlands.

W marcu sezon 3B będzie ostatnim.

Mimo, że serial średniawy to brakuje mi takich klimatów, szczególnie walki były na niezłym poziomie.

 

w tym roku będzie Warrior od Cinemax w podobnym klimacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem czekać na cały sezon True Detective ale teraz sie zabrałem i powiem ze wciaga jak bagno, ma sie ochote odpalic ostatni odcinek żeby dowiedzieć sie jak historia sie potoczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Co to za pierdoły, absolutnie nie mam problemów z każdą grą, przykleiliście mi tutaj taką łatkę i tyle w tym temacie. Pierwsze z brzegu - Battlefield 2042, Hogwarts Legacy, Ghostwire Tokyo, Resident Evil 4 Remake, Metro Exodus EE, Mafia 1 Remake, Lies of P, Assassin's Creed Mirage, Star Wars Jedi Survivor to tylko niektóre z gier jakie ostatnimi czasy ograłem i nie miałem z nimi problemów. Wziąłem się kilka dni temu za Assassin's Creed Unity i tam również zero problemów ale pamiętam, że kiedyś jak ogrywałem pierwszy raz po wszystkich poprawkach też nie miałem tam kłopotów. Tak wspomnę nawet oplute serdecznie za premierowy stan techniczny The Last Of Us ukończyłem niedawno ponownie bez żadnych problemów jak spięli dupy i połatali, dzięki optymalizacjom VRAM można było wreszcie podbić detale na ultra mając kartę 8GB.
    • To nie roSSja, gdzie na froncie zostaje się albo do zwycięstwa albo do śmierci. Ukraina rotuje żołnierzy - po spędzeniu x czasu  na froncie odsyłają, jak w cywilizowanym świecie, do domu - wiec oprócz strat bojowych potrzeba żołnierzy na wymianę, tych, którzy już są "zmęczeni". Więcej debilnych emotek wrzucaj - to podkreśla inteligencję autora.
    • Za to również jest odpowiedzialny Obajtek, który to zrobił za przyzwoleniem kolegów z PiS-u z Morawieckim na czele. A teraz można czytać, że ludzie są Obajtkowi wdzięczni, bo płacili godne ceny za paliwa . Takie słowa z ust PiS-iorów, to trzeba mieć tupet, żeby takie coś gadać. Nie tylko Konfederaci z łatwością łykają ruską propagandę, ale również to łykają bardzo łatwo wyborcy PiS-u. Do Konfy ten gość ma wiele punktów wspólnych, ale tak naprawdę jemu najbliżej jest do PiS-u rzecz jasna. 
    • 16 tysięcy i myśliwce.    
    • To jak Vram potrafi wpływać na żywotność karty doskonale widać po tym materiale i teście w HFW 1080TI - 7 letnia karta i można grać bo dzięki temu że ma 11GB Vram i szerszą szynę  przy okazji no i nie korzysta z mesh shaders więc nie ma jak w Alan WakeII że już sobie nie pogramy bo karta nie obsługuje
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...