Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem Konsultanta na Amazon, dziwny serial, powiem że nawet się go przyjemnie oglądało bo trwał raptem po 25-30 minut. Takie 6,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się za Peaky Blinders. 3 pierwsze sezony równy poziom, 4 trochę opadł, 5 jeszcze niżej aż nudzi. Strach brać się za 6 sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Pentium D napisał:

Wziąłem się za Peaky Blinders. 3 pierwsze sezony równy poziom, 4 trochę opadł, 5 jeszcze niżej aż nudzi. Strach brać się za 6 sezon.

Mnie ten serial nudził od początku. Nie rozumiem jego fenomenu. Od takie kibolskie klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.03.2023 o 02:37, Pentium D napisał:

Wziąłem się za Peaky Blinders. 3 pierwsze sezony równy poziom, 4 trochę opadł, 5 jeszcze niżej aż nudzi. Strach brać się za 6 sezon.

To samo odczucie, na początku łykałem aż miło ale ostatniego sezonu nawet nie skończyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, MrKetiw napisał:

To samo odczucie, na początku łykałem aż miło ale ostatniego sezonu nawet nie skończyłem.

Hehe, to ja mam tak samo. Jestem po trzech odcinkach 6 sezonu i mam dość, idzie jak po grudzie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tulsa King. Fajnie się ogladało, Sylwek daje radę ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem skyshowtime za 12 zyka teraz w promocji i obejrzałem ponownie Battlestar Galactica. Świetny serial, szkoda, że teraz się takich nie produkuje. I generalnie cześć odcinków jest z lektorem a część nie ma. :E  Star Trecki to nie moja broszka, za dużo tego i w ogóle nie znam uniwersum.  Chciałem powtórzyć sobie także Dexter, ale wrzucili tylko jeden sezon lol. :E  Jaka cena taka jakość. :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Babylon V nigdzie nie jest dostępny. Świetny serial, zwłaszcza sezony 2,3 i początek 4tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecie sezony "Miłość, śmierć i roboty" i "The Boys". Bardzo zacne rzeczy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty -  świetny dramat sportowy od HBO na faktach mimo że po każdym odcinku jest informacja ze został podrasowany dla efektu dramatycznego.

Z nowych seriali na SkyShowtime mi osobiście najlepiej podszedł Mayor of Kingstown.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carnival Row sezon drugi nie gorszy niż pierwszy. Znowu dużo krwi i flaków a że to koniec to trup ścieli się gęsto. Szkoda, że przez ten cyrk z wirusem kaszlu serial oberwał bo chętnie bym jeszcze ze 2 sezony zobaczył.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legenda Vox Machiny skończyłem sezon 2, 9/10.

Cytat

Krew, przekleństwa, brudne żarty i ładna elfki oraz łuczniczka, śpiewający zboczony gnom oraz przygłupi troll i inni, czekam na więcej ;)

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruk na Canal +, za mną pierwszy sezon. Nie jest idealny, ale jest bardzo, bardzo dobry. Broni się wg mnie i historia i gra aktorska. Gorąco polecam zabierając się za drugi sezon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod kolegami mówiących o Peaky Blinders. Dwa pierwsze sezony jaranie w opór, 3 sezon już nie tak dobry ale oglądało się dobrze, następne dwa to już męczenie na siłę, a ostatniego po pierwszym odcinku nie mogłem już.

Ostatnio zapuściłem Outer Banks, takie do oglądnięcia i zapomnienia. Oczywiście fabuła przewidywalna ale z braku laku można zobaczyć.

Najgorsze w serialach jest to że im dalej w las, tym gorzej tzn zazwyczaj 1-2 sezon całkiem spoko, 3 sezon ok, ale powyżej 3 to te seriale są już strasznie na siłę robione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finałowy sezon Sukcesji .Trzeci odcinek a tu taka petarda a raczej bomba atomowa której nikt się nie spodziewał  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Trek Picard sezon 3 i ostatni, fajnie pożegnanie starej ekipy, Borg dostali ostre wpierdeńko, co tu by mówić 10/10. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Picard 3 sezon.
No, na takiego Star Treka czekałem 20 lat :D
Morda mi się uśmiechała prawie przez cały sezon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 stóp pod ziemią podejście nr2. jestem po pierwszym sezonie. Szkoda, że na HBO tak słaba jakość i format 4:3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Trek Picard bardzo dobry 3 sezon. Dobrze, że w połowię przerwałem i obejrzałem 1 sezon TNG to lepiej rozumiałem nawiązania.

1923 pierwsze 30 minut i szczerze nie widzę sensu oglądać dalej. Marna próba zszokowania widza i stawianie KK w negatywnym świetle. Nie żebym stawał w obronie KK, ale jest to tak słabe i sztuczne, że powietrze uszło z balonika. Jak na razie nic nowego względem Yellowstone tu nie zobaczyłem. Powielony wątek włażenia na cudzą ziemię i problemy wypasu bydła a podobno dalej jeszcze ma być jakiś watek miłosny. Chyba szkoda na to czasu. 1883 to był sztos i zassało w historię w parę minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DNA na C+. Duński serial, ale wciąga jak bagno, w jeden dzień cały sezon machnąłem, polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.04.2023 o 13:55, zakk87 napisał:

6 stóp pod ziemią podejście nr2. jestem po pierwszym sezonie. Szkoda, że na HBO tak słaba jakość i format 4:3. 

Kolejne sezony mają nieco lepszą. Warto obejrzeć nawet jak czasami są dłużyzny. Ostatnie ~10 minut finałowego odcinka to najlepsze 10 minut czegokolwiek jakie kiedykolwiek widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu skończyłem oglądać 2 sezon "Łasucha". Według mnie był znacznie ciekawszy od tego poprzedniego. Serdecznie polecam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.04.2023 o 23:49, kadajo napisał:

Picard 3 sezon.
No, na takiego Star Treka czekałem 20 lat :D
Morda mi się uśmiechała prawie przez cały sezon :D

Gdzie to można oglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JDX napisał:

Gdzie to można oglądać?

Prime Video 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silo_Apple_TV_Review.jpg

 

jestem na drugim odcinku i jak na razie bardzo dobrze się zapowiada. Lubię takie klimaty podziemnego świata...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...