Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem dwa odcinki Fallouta.

Generalnie nie jest to zły serial ogólnie, choć są pewne "głupotki" (totalnie przypadkowe spotkanie w miasteczku). Jako adaptacja gry też nie jest źle. Przynajmniej na razie.

Lucy to naiwna i w ogóle nie znająca zasad panujących na pustkowiach kobieta, która wyszła z uporządkowanego życia z krypty - na razie to wygląda dobrze i dobrze się to ogląda.

Ghul to typowy badass ze smutną przeszłością, w spektakularny sposób rozprawiający się z każdym, kto jest w zasięgu. To ewidentne przerysowanie przynajmniej daje frajdę. Momentami wygląda to jak ekranizacja Elite Sniper. 😆

Najgorzej wypada Maximus, jak na razie. Taka ciepła klucha z niego, klucha która zakuła się w pancerz. Przy okazji pancerze wspomagane jak najbardziej na plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fallout mi się mega podobał a co do gry to grałem tylko w 4 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.05.2024 o 04:45, Send1N napisał:

Jeden z najlepszych seriali jaki widziałem (lubię taki mroczny klimat) czekam niecierpliwie na 3 sezon ;) 

Też lubię takie klimaty. Ale jak pierwszy sezon From fajnie się kręcił to już w drugim widzę coraz bardziej przeciąganie i rozciąganie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ostatnio oglądałem coś podobnego też miasteczko z którego nie można wyjechać itd "ghost wars" całkiem niezły ale niskobudżetowy i często to widać np po efektach :E a co do from to czekam na 3 sezon z niecierpliwością żeby w końcu coś się wyjaśniło ;) 

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeci sezon From ma mieć premierę na jesieni tego roku. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Peryferia S02 - o pierwsze odcinki były spoko tak ostatnie trzy to już jazda po równi pochyłej, najgorszy ostatni odcinek w którym nic się nie wyjaśniło. Chyba najgorszy odcinek ostatniego sezonu jeśli chodzi o seriale jakie ostatnio oglądałem. Taki bardzo ubogi krewny Dark.

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Send1N napisał:

Fallout mi się mega podobał a co do gry to grałem tylko w 4 ;) 

Właśnie skończyłem oglądać i mogę stwierdzić, że ogólnie jako serial bym w miarę przystępny, oczywiście im dalej tym więcej było niedoróbek, ale ostatecznie dało się obejrzeć.

Jako adaptacja gry to raczej średnio wyszło. Ghule jako ćpuny to słaby pomysł. Bez zaciągania dziczejesz. Są i rdzenie, które zasilają całe krypty i wiele innych. Cóż, adaptacja. Główny spisek, to kwintesencja wszystkiego, jak dla mnie trochę cienki, ale pasuje to całości.

Co do postaci, to poszło pozytywnie, ale jakoś Maximus mi nie podpasał, ale widocznie tak ta postać została napisana.

Ja tam "grałom" (😉) we wszystkie gry z serii. Dwójka to top topów, jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie niezła parodia powstała. Takie kosmiczne jaja 2 za kilkaset baniek. Disney robisz to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacząłem oglądać na Applu - Uznany za niewinnego, bardzo dobrze się póki co ogląda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Boysach zmienili scenarzystów czy jak? Jestem po tych pierwszych 3 odcinkach 4 sezonu i jakoś to mi się totalnie nie klei. Nie wiem w czym konkretnie leży problem, ale coś tu totalnie nie gra. Też tak czujecie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny ten wątek francuza, taki współczesny. Poza tym nudne trochę to, niczym nie zaskakuje po tych 3 sezonach i te komputerowe efekty krwi zalatują już tandetą. Jakby te efekty nie mogły być chiciaż częściowo praktyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się oglądać 4 sezonu, w każdym odcinku wątek gejowski, to co zrobiła ze sobą odtworczyni roli Starlight to masakra a scenariusz to już moda na sukces... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako że skończyłem Housa(tak żeby coś leciało) to kumpel mi polecał Dextera. Słyszałem kiedyś że podobno dobry serial, ale moim zdaniem, to jest tak prostackie i debilne że szkoda gadać... jakoś domęczyłem drugi sezon i na tym chyba zakończę, bo jak mniemam Doakes jeszcze wróci? Można walić spoilery, bo raczej zakończyłem już oglądanie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 18.06.2024 o 21:56, scratix napisał:

Nie da się oglądać 4 sezonu, w każdym odcinku wątek gejowski, to co zrobiła ze sobą odtworczyni roli Starlight to masakra a scenariusz to już moda na sukces... 

Niezły zabotoksowany szkieletor co? Normalna, ładna dziewczyna w pierwszym sezonie. Teraz wygląda jak zmęczona czterdziecha z anoreksją i plastikową facjatą. 

@up. Już nie pamiętam, ale jeśli drugi sezon kończył się "wybuchową chatką", to nie. 

Edytowane przez TmK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaa wybuchowa chatka :) . Serial serialem, ale unikanie przypału przez Dexa jest jakby to ująć mega nie realne, no chyba że to było by kręcone w polskiej rzeczywistości to bym zrozumiał :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że powinieneś dać temu jeszcze szansę. Trzeci sezon był z tego co pamiętam z "kumplem" w nowym fachu, a czwarty z trójkowym zabójcą (chyba najlepszy z całego serialu). 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 sezon the Boys słaby. 4 odcinki minęły i dopiero w 4 zaczyna się coś dziać ale do tej pory jest kilka poziomów niżej niż poprzednie sezony no i jak wyżej efekty kłują w oczy. Tak jakby inni scenarzyści byli i inni ludzie od efektów.
Zapchajdziura do odcinania kuponów od marki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czwarty ep już mi się podobał, czuć było całkiem spore napięcie w scenach z coraz bardziej pękającym Homelanderem. Do tego ciekawy twist z Butcherem, kluczowy pewnie na to co się wydarzy i jak się zakończy ostatni 5 sezon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja oglądam 11 sezon Dwóch i pół. Jednak bez Charliego ten serial wieje trochę nudą i starymi schematami...

Edytowane przez Stachu1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Stachu1984 napisał:

Ja oglądam 11 sezon Dwóch i pół. Jednak bez Charliego ten serial wieje trochę nudą i starymi schematami...

Najgorsze w sezonach z Kutcherem jest to, że odeszli od pierwotnego zamysłu. Charlie to był bawidamek nie stroniący od używek, który z każdej opresji wychodził cało. W przeciwieństwie do jego brata, co zaliczał porażkę za porażką, a nawet jak mu się coś udało to zaraz dostawał piąchę w nos. Natomiast Walden to była karykatura mężczyzny. Typ z miliardami na koncie oraz dobrym wyglądem był  niesamodzielną ciapą. Szczególnie w kontaktach z kobietami. Już nawet nie wspomnę o wątku adopcji czarnego dzieciaka przez Waldena i Alana, pojawienia się zaginionej lesbijskiej córki Charliego oraz romansu dwóch starszych pań (chodzi o matkę Charliego). Po alkoholowych ekscesach Sheena powinni ubić serial a nie bawić się w jego reanimację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Palpatine:  wiesz Anakin jest pewna historia, o której Jedi ci nie powiedzą

Anakin: jak to historia

Palpatine : Far Far away, jest czarna planeta with profesional lesbian, które rodzą dzieci z mocy

Anakin: no way

Me: dead

Apes strong Tugeda,

pozdrawiam fanuf.

• Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ród smoka cała historia i wiele innych z uniwersum GoT.

Edytowane przez Keken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.06.2024 o 09:46, TmK napisał:

Myślę, że powinieneś dać temu jeszcze szansę. Trzeci sezon był z tego co pamiętam z "kumplem" w nowym fachu, a czwarty z trójkowym zabójcą (chyba najlepszy z całego serialu). 

No dałem szansę i trochę zmieniłem podejście, i jestem po 4 sezonie, no ostatni odcinek trochę namieszał. Już jak tak daleko dotarłem to już do końca zmęczę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię filmy Burtona więc wreszcie obejrzałem "Środę". Serial ujdzie, choć skierowany jest bardziej do nastolatków. Coś jak dawna Buffy z Sarah Michelle Gellar. Trochę za mało Burtona. Na plus Ortega bo idealnie pasuje, dobry też był Fester. Szkoda, że mało czasu dostał Gomez (Guzman zawsze mnie bawił), a nastoletni uczniowie są dość kiepscy. Nie ma nikogo interesującego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi