Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Alexandre09

Pytanie o routing

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !

mam pytanie, planuję zakup router'a z WiFi aby przeciągnąć kabel na drugą stronę domu i tam postawić drugą sieć wiFi

ewentualnie jak ten jeden router w standardzie N da radę to można liveboxa zmienić na jeden ruter

tylko co wtedy z telewizją od TP ? chyba że to zastanie przez ruter a WiFi na liveboxie się wyłączy :P

 

wracając do Liveboxa to da się ruter podpiąć pod LAN i zrobić dwie WiFi z tego samego neta ?

i jak bym potem robił drugą sieć Wifi to musi być TV od TP apotem ten ruter to jaki musi być Annex ?

 

może być taki ruter http://allegro.pl/tp-link-tl-wr1043nd-router-wifi-wysylka-3-00zl-i1655432785.html

coś lepszego znajdę w tej cenie ?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się.

sam mam dwa routery z wifi w domu, jedne graniczny a drugi robi za ap(są połączone po LANie)

 

jak odpalić telewizję ?

emm gdzieś widziałem jakiś poradnik, ze coś tam się zmienia w konfiguracji i bangla, ale nie pamiętam do jakiego to było modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ten router jest godny polecenia w tej cenie ?

połączę go do LANu w Liveboxie i zrobię drugie WiFi ?

a jak kiedyś najdzie mnie ochota na wywalenie Liveboxa to ten ruter ogarnie to ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...