Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

katiabb

Praca licencjacka o klanach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Jestem studentką III roku socjologii. Piszę pracę licencjacką o klanach graczy komputerowych. Zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety, dzięki której będę mogła przeprowadzić badanie na potrzeby mojej pracy dyplomowej.

 

Ankieta skierowana jest do graczy zrzeszonych w klanach.

 

Kwestionariusz ankiety przygotowany został w programie excell i w tym programie można go wypełnić. Gdyby jednak ktoś z Was nie posiadał dostępu do tego programu, a bardzo chciał wspomóc moje badania (na czym szalenie mi zależy), przygotowałam też wersję awaryjną w formacie .pdf - ankietę w tej wersji można wydrukować, uzupełnić długopisem, przeskanować i wysłać do mnie mailem. Więcej kombinowania, ale zawszeto jakaś opcja dodatkowa.

 

Podaję linki do obu wersji:

- excell: http://multigaming-project.info/old/download/ankietadlaklanuxls.zip

- pdf: http://multigaming-project.info/old/download/ankietadlaklanupdf.zip

 

Uprzejmie proszę o wypełnianie ankiety samodzielnie i szczere odpowiedzi na zadane w niej pytania.

 

Wypełnione ankiety proszę przesyłać na mój adres mailowy: katiabb@multigaming-project.eu

 

W razie jakichkolwiek pytań, problemów, wątpliwości - proszę o kontakt.

 

Będę wdzięczna, jeśli uda się Wam podesłać wypełnione ankiety na mojego maila w najbliższych dniach.

 

Z góry dziękuję za pomoc!

 

Pozdrawiam,

katiabb

 

mail: katiabb@multigaming-project.eu

xfire: katiabb

gg: 13605590

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są specjalne strony do ankiet, myślisz, że komuś będzie się chciało ściągać jakieś wirusy i odsyłać do ciebie?

ankieter.pl ankietka pl itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciii, ona jest na socjologii, dobrze że i tak w excelu ;)

 

Zrób jeszcze raz ankietę taką w sieci, i linka wklej tutaj i na fb (i stronach polskich społeczności gier mmo), to otrzymasz naprawdę solidną bazę danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są specjalne strony do ankiet, myślisz, że komuś będzie się chciało ściągać jakieś wirusy i odsyłać do ciebie?

ankieter.pl ankietka pl itd

 

to nie zadne wirusy, bo sam ta ankiete wypelnialem juz jakis czas temu, gdy startowala z tym dopiero.

 

daje wiec swego 'voucha' i zycze powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...