Skocz do zawartości
cienislaw

Propozycje programów do dodania

Rekomendowane odpowiedzi

Rufus

Pisałem o bootowalnych penach. Ten powyższy przetestowałem i sądzę że hicior do Wind. Bije na buzie większość znanego mi softu w tej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propnuję dodać program do rozliczeń PIT 2014:

PITY 2014/2015, który dostępny jest na stronie fundacjamc.pl

LINK

 

Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Creator

angry ip scanner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam, proponuję dodanie programu XBStart mojego autorstwa.

Pozwala on na nawigację po ekranie start Windowsa 8.1 oraz innych aplikacji modern przy użyciu pada od Xbox'a 360 i Xbox'a One. Dodatkowe funkcje to emulacja kursora myszy, wywołanie klawiatury ekranowej oraz dźwięki z Xbox'a One.

 

www.xbstart.info

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie program Auto-Duck in Real Time (auto-duck.com).

Jest to narzędzie do zarządzania dźwiękiem w czasie rzeczywistym. Program potrafi m.in. przyciszyć grę/muzykę gdy mówimy do mikrofonu, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób nadających na żywo (streamerzy, podcasterzy, radio).

Program potrafi wyciszać dowolne programy również na podstawie dźwięku z innych programów (nie tylko mikrofon).

Rewelacja, polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quick User Manager

Ustawienia kont w Windows XP/Vista/7/8 32-Bit/64-Bit

 

CleanAfterMe

Jak to z NirSoftu, małe, działające, przydatne narzędzie do czyszczenia systemu ze śmieci.

 

Device Remover

Zaawansowane narzędzie do usuwania sterowników, urządzeń i więcej. (Niestety wymaga Net Framwork)

 

USB Oblivion

Usuwanie "śladów" po podłączanych urządzeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Nazywam się Mariusz Suder.

 

Chciałem zaproponować do dodania na portalu fajny uniwersalny program do nauki dowolnych języków.

Speaking Teacher AB3

 

Znajduje się w nim duużo przygotowanych materiałów do nauki angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

Poza tym Speaking Teacher jest wyposażony w edytor tekstowy dzięki czemu można przygotować własne testy w dowolnych językach.

 

Kolejną przydatną funkcją jest możliwość działania programu w trybie dla niewidomych – wówczas Speaking Teacher mówi wszystko co potrzebne.

 

Speaking Teacher AB3 w pełni funkcjonalnej wersji testowej dostępny jest na stronie:

https://www.sudermariusz.com.pl/polski/speakingteacher.html

 

a tu link bezpośredni do pobrania:

Pobierz: Speaking Teacher AB3

 

PS na mojej stronie w kontaktach znajdują się przydatne pliki xml i pdf z opisami, linkami, ikonami i zrzutami ekranu

 

Chciałbym również zaprezentować nowy program do edycji dźwięku Shadow and flame 3

– zaznaczę na wstępie, że jest to program specjalistyczny umożliwiający osobą niewidomym samodzielną pracę z plikami dźwiękowymi, zgrywanie ścieżek audio CD, dodawanie efektów, miksowanie, kopiowanie, wklejanie itd...

 

Z tego edytora dźwięku korzysta się na „słuch” - a obsługiwany jest wyłącznie za pomocą klawiatury.

Edytor wyposażony jest również w rozbudowany rekorder pozwalający na wybór źródła dźwięku, ustawienie głośności.

Sama edycja dźwięku została uproszczona, zawsze pracuje się na dźwiękach w 16 bitach stereo – czyli w wysokiej jakości dźwięku.

Otwierana jest większość typowych formatów dźwiękowych, a zapis jest możliwy w kilku najpopularniejszych.

 

Więcej na temat edytora na stronie:

https://www.sudermariusz.com.pl/polski/edytor-dzwieku-dla-niewidomych.html

 

a tu bezpośredni link do pobrania Shadow and flame - edytora dźwięku dla niewidomych wersja 3:

Pobierz: Shadow and fLame3

 

Podobnie na mojej stronie w kontaktach znajdują się dalsze informacje w plikach pdf i xml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...