Skocz do zawartości
z1k

Half life 3

Rekomendowane odpowiedzi

Świat Half-Life wiecznie żywy - powstaje nowa gra w uniwersum

 

Niezależne studio Royal Rudius Entertainment ogłosiło, że już 2 lutego opublikuje na Steamie produkcję Hunt Down The Freeman, z akcją umieszczoną w uniwersum Half-Life.

 

Valve nie jest w żaden sposób zaangażowane w prace, choć najwyraźniej wyraziło zgodę na powstanie tytułu.

 

Hunt Down The Freeman (2018) Teaser

 

https://www.youtube.com/watch?v=sHi20mmQMx4

 

Wcielamy się w sierżanta Mitchella z oddziału HECU. Mężczyzna budzi się w szpitalu podczas inwazji kosmitów, znanej jako Wojna siedmiogodzinna. Jako doświadczony żołnierz musimy najpierw przetrwać, a następnie ruszyć na poszukiwania winnych - w tym Gordona Freemana.

 

Twórcy obiecują fabułę na czternaście godzin rozgrywki, ponad czterdzieści poziomów, przerywniki filmowe oraz ponad godzinę nowych utworów muzycznych.

 

Wśród wprowadzanych innowacji znajdzie się między innymi system ekwipunku rodem z gry RPG, z zarządzaniem 26. elementami arsenału i wyposażenia. Dla przykładu, jeśli wystrzelamy wszystkie pociski 9 mm, zabraknie nam amunicji nie tylko do pistoletu, ale także do innych broni o tym kalibrze.

 

Screenshots

 

Wy7d4EK.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mod. Prośba: trzymajmy się tematu wyłącznie o HL3, mody zostawmy zainteresowanym modami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zaczyna dziać, można się rozejść - to tylko zapowiedź czyjegoś moda.

 

Nie pisałem, że to coś oficjalnego ale dzieje się wokół uniwersum Half-Life`a ...

 

Trzymać się o tematyce o HL3 nie ma już dawno sensu bo oficjalnej gry nie będzie.

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by odkopać wątek dotyczący HL2 dla informacji o modach, a pozwolić ludziom żyć nadzieją o HL3? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie marzec, 4 zszywki na czapce, 4 marca. Ilość konfetti to rok ale nie chce mi się liczyć. 4 marca 20xx ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieść gminna niesie, że robią grę na VR z Alyx w roli głównej.

 

Ktoś chętny dostać się ze mną pod siedzibę Volvo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprzęt do tego VR będą robić razem z Apple. Widzę kolejny skok na kasę, tak jak było z Artifact.

 

Czekałem już dość długo na kolejną, dobrą grę od Valve i tracę już nadzieję że zrobią coś świetnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oby wybili sobie zęby tak jak przy Artifact.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie marzec, 4 zszywki na czapce, 4 marca. Ilość konfetti to rok ale nie chce mi się liczyć. 4 marca 20xx ?

Te, dobrze to rozszyfrowałeś.

 

 

Marzec 2020.

 

VR? To ja wysiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Half-Life już prawie nikogo nie obchodzi, zapytajcie dzieciaki łupiące w fortnita czy czekają na HL3 lol, więc po co robić kolejną część? Niestety stary, chciwy grubasek poszedł na łatwiznę i stwierdził że sklep to łatwa kasa i nie ma co ryzykować, jeszcze by crap wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Half-Life już prawie nikogo nie obchodzi, zapytajcie dzieciaki łupiące w fortnita czy czekają na HL3 lol, więc po co robić kolejną część? Niestety stary, chciwy grubasek poszedł na łatwiznę i stwierdził że sklep to łatwa kasa i nie ma co ryzykować, jeszcze by crap wyszedł.

 

Czasy się zmieniły, branża się zmieniła. Każdy HL był pewnego rodzaju rewolucją.. świat, mechanika, fizyka.. nie wiem co musiałoby obecnie zrobić Valve aby poruszyć ziemię tak jak lata temu, pewnie stworzyć jakąś innowację przybliżającą VR tak aby stał się nowym filarem całego gamingu. Coś takiego jest niewykonalne. Kolejna zwykła gra FPS nikogo nie ruszy, nie ważne jak dobra miałaby nie być. Oczekiwania starych będą ogromne, młodzi mogą tego w ogóle nie kupić, ciężko będzie połączyć jedno z drugim. Mamy czasy "game as service" , potencjalny HL3 przespał swoją erę i jest na niego zwyczajnie za późno. No ale wierzę, że kiedyś wróci. Za jakieś 20 lat w postaci ultra naturalnego VR jako reboot będący doznaniem całkowicie nowej generacji. Każdy będzie latał z łomem nieodróżnialnym od prawdziwego. Nie z wyglądu tylko dotyku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo czas na wydanie tego już był.

I mogło obyć się bez innowacji. Po prostu konkluzja historii zadowoliłaby wielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wyjdzie na ps5 to sie skusze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te, dobrze to rozszyfrowałeś.

 

 

Marzec 2020.

 

VR? To ja wysiadam.

Serio? Jaja sobie tylko zrobiłem, widocznie zagadka była zbyt prosta. A w poprzednie części grałem z 15 min.

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Szkoda,, liczyłem na normalną grę .. a oni tworzą jakieś głupotki VR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada bardzo dobrze(jak na vr), dawac konwersje na psvr2 ;d

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyw z Alyx między 1 i 2 fajny tylko dlaczego nie w formie normalnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyw z Alyx między 1 i 2 fajny tylko dlaczego nie w formie normalnej gry.

Po tylu latach nie sprostali by oczekiwaniom (zreszta i tak malo kto pamieta poprzednie czesci) i watpie tez ze maja devow ktorzy mogli by stworzyc AAA fps godny 2020 roku. Za to w vr swiecie to nie maja za duzo konkurencji i to moze byc jedna z lepszych gier tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodanie przedramion i reszty korpusu głównej bohaterki to jakaś wyższa technologia czy po prostu gramy jako duch?

Bo machanie w powietrzu samymi rękawicami wygląda cokolwiek dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...