Skocz do zawartości
z1k

Half life 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo coś na ten temat czy nadal milczą bo artykuły na temat tej gry sa z sze stycznia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na ten temat czy nadal milczą bo artykuły na temat tej gry sa z sze stycznia ?

 

Nic, na razie wszyscy jesteśmy na etapie domyślania się o EP3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie szukałem po necie tylko pisza o tym, że nie ma być EP3 tylko bedzie HL3 i stawiam, żę wyjdzie w 2014 :E na konsole :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie szukałem po necie tylko pisza o tym, że nie ma być EP3 tylko bedzie HL3 i stawiam, żę wyjdzie w 2014 :E na konsole :E

 

Teraz to są jedynie domysły że po takim czasie to nie powinno się nazywać EP3 tylko HL3 :E Nie ma nigdzie żadnej oficjalnej zapowiedzi samego HL3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo, wszystko owiane tajemnicą, a Gabe Newell atakuje ludzi którzy pytają się go o HL3 (podobno) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, zamienia ich w zombie i wrzuca do L4D2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim wywiadzie dla Podcast 17 Gabe śmiał się, że odpowiadając na pytania dotyczące nowej odsłony Half-Life mówił o wszystkim, byle tylko nic a nic mu się nie wymsknęło o Half-Life ;) Ogólnie próbował wytłumaczyć, że pewne rzeczy po prostu długo trwają i tyle. Oczywiście, brak jakichkolwiek informacji może być nieco frustrujący, ale bez przesady - wyjdzie, kiedy wyjdzie, a im bardziej się na coś czeka, tym później to jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, myślałem, że HF3 wyjdzie zaraz po premierze Duke Nukem Forever :) Duke już wyszedł, a o HF ani widu, ani słychu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko poziomem do nowego Duka nie zrównał :E

 

*Oczywiście VALVE, więc to się nie stanie realne.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valve woli trzepać kasę i ma w dupie starych fanów serii, niestety.

Prędzej wydadzą DLC do P2 i L4D2 niż EP3/HL3.

Edytowane przez Fr0styyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valve woli trzepać kasę i ma w dupie starych fanów serii, niestety.

Prędzej wydadzą DLC do P2 i L4D2 niż EP3/HL3.

Valve, trzepać kasę? i ma w dupie fanów?

Really?, kurde to ja może żyje w innym świecie, bo tu jakoś valve jest jednym z przyjaźniejszych twórców, no ale może ja jakiś gupi jestem ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valve woli trzepać kasę i ma w dupie starych fanów serii, niestety.

Prędzej wydadzą DLC do P2 i L4D2 niż EP3/HL3.

Weź się obudź człowieku, bo w złym świecie żyjesz.

Wszystkie oficjalne większe dlc jakie wydaje Valve są darmowe, więc gdzie tu masz trzepanie kasy?

Pewnie nad hl3 / ep3 pracują i chcą wydać grę w jak najlepszym stanie, a nie mają obowiązku informować o stanie produkcji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak to bedzie moze bedzie dx 11 :E (głupi czeka na nadzieje wiem :E)

ale tej gry jak na razie nic nie przebij podoba mi sie o kazdej porze i nie ważne ile razy bede w nią grał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na ten rok, czyli niespodziewana serprajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Half Life, legenda, moc jak i istota... Czekam, kupię(najpewniej), zagram. Jeśli zaś zostanie dokonany gwałt na tytule, będę bardzo zawiedziony wręcz zniesmaczony przez co niebezpieczny ;-) Publicznie przyznaję się ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, myślałem, że HF3 wyjdzie zaraz po premierze Duke Nukem Forever :) Duke już wyszedł, a o HF ani widu, ani słychu.

Gra się nazywa Half-Life czy Hal-Flife? Skąd skrót HF? Widzę go tak często i w tak wielu miejscach, że poważnie martwię się nad ludzkością :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby było więcej broni bo w HL2 jakieś badziewia były oprócz Colta Pythona. Chodzi mi o uzi, m4 a nie jakieś dziwadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby było więcej broni bo w HL2 jakieś badziewia były oprócz Colta Pythona. Chodzi mi o uzi, m4 a nie jakieś dziwadła.

Z tego co się nie mylę to Half Life był z deka grą Science fiction (zombie, ludzie którzy przyzwali na świat potworki i takie tam) I idiotycznie wstawiać by było takie śmieszne bronie które są prawie w każdej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie ta prostota sprawia, że gra jest fajna i fabuła, która jest dobrze przemyślana

a to co widzielismy w EP2 na końcu czyli borialis (nie chce mi sie ingliszyć )będzie pewnie dobrze rozwinięte i przemyślane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się nie mylę to Half Life był z deka grą Science fiction (zombie, ludzie którzy przyzwali na świat potworki i takie tam) I idiotycznie wstawiać by było takie śmieszne bronie które są prawie w każdej grze.

To można już pieprzyć ograniczenia i zrobić bronie jak w nowym Red faction, typu gravity gun czy tam magnez gun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GreatPipo

"manipulator energii zeropunktowej" znany jako działo grawitacyjne.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogli by zrobić jakiś smaczek :) bo tak bez wiesci to strasznie męczy :P

http://www.cdaction.pl/news-20090/half-life-nie-bedzie-episode-3-zamiast-tego-dostaniemy-po-prostu-half-lifea-3-update.html

http://www.pcworld.pl/news/81624/Half.Life.3.tylko.na.Xboksa.html ale takie tresci przerazaja Xd

Edytowane przez zimek123456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na ten rok, czyli niespodziewana serprajs

 

Że niby premiera? Przecież nawet nic nie powiedzieli na targach E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby premiera? Przecież nawet nic nie powiedzieli na targach E3.

Specjalnie może milczą. Pamiętacie DNF ? Nikt się nie spodziewał newsa w październiku, że jednak gra wyjdzie i do tego tak szybko :> L.A. Noire tak samo :> Nikt o tym nie słyszał na PC a wychodzi za kilka miesięcy :> Nie skreślałbym tego tytułu w tym roku, tak samo jak RDR i ...... Gears of War 3 :>

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...