Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Night Knight

Poszukujemy Anime - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

to ja się podłączę do pytania samego. poszukuję czegoś z przyjemną, płynną kreską (może być nawet super deformed, jeżeli autorzy faktycznie się do tego przykładają, mam dosyć anime, które równie dobrze mogłoby być mangą z nakładanymi ustami a'la south park), najlepiej ze świata dark fantasy (szukam czegoś z magią, pojedynkami, czegoś 'zajawkowego').

 

jak macie jakieś pomysły, to dawajcie.

 

ps. wiem, że nie ten dział, ale czy avatar: the last airbender jest dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak typowe dark fantasy to jeno Berserk i Claymore do głowy mi przychodzą. A jak może być bardziej orientalne te fantasy, to Basilisk. Ewentualnie coś z czasów współczesnych, może Blood+ (rating 17+, więc można napisać, że dark te anime jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berserk i Claymore jak najbardziej, ale...

 

1. Odpuść sobie anime, które i tak pokrywają tylko kilka pierwszych tomów i od razu bierz się za mangę.

 

2. Berserk o rzędy wielkości przewyższa Claymore pod każdym właściwie względem, nie mniej to drugie nieźle sprawdza się jako przerywnik między kolejnymi rozdziałami arcydzieła Miury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię "odkop" sprzed dwóch lat :E

 

Co to jest za anime? Chętnie bym obejrzała.

2hed36v.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież to Shana jest.

no przecież takie to oczywiste, nie ?:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dotarłem do momentu w Bleach, w którym musze czekać na kolejne odcinki, i szukam czegoś podobnego, czegoś co absorbowało by czas w podobny sposób, czyli szukam anime, które mnie nieziemsko wciągnie.

To jest pierwsze anime, które oglądam z takim zapałem, chciałbym po prostu znaleźć coś podobnego.

Spodobały mi się także takie anime jak Death Note, czy Chobits, mam nadzieje, że chociaż troszkę naprowadzicie mnie na trop czegoś ciekawego.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragonballa widziałeś?

 

Code Geass się też przyjemnie ogląda. Trochę jak Death Note.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto na pierwszy rzut oka jest straszne "dziecinne" (przepraszam jeżeli kogoś urażę)

Nie potrafię do tego się przekonać, Dragonball'a nie oglądałem, aż wstyd, więc chyba nadrobię zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dagonball albo sailromoon jesli juz o tasiemcach mowimy :>

 

chociaz z troche innego nurtu - highschool of the dead jest nawet dosc fajne ;p tyle ze raptem 12 odcinkow, moze Ci nie podpasowac.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę Samurai Champloo - troche mało tego ale mi się spodobało no i Dragon Ball.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball powinien Ci się spodobać. Trochę to podobne do Bleacha. Teraz jest nowa wersja bez fillerów (Dragon Ball Kai) z nowym dźwiękiem i muzyką (muzyka akurat moim zdaniem była lepsza w starej wersji), ale to tylko DB Z, a jest też zwykły Dragon Ball, który ma swój urok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fate/Stay Night, czyli takie Final Fantasy, tylko przeniesione do naszego świata. Miecze, magia, summony i współczesne miasto. Najlepsza japońska seria fantasy, ex aequo z Berserkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 dla poleconych przez galvatrona zacznij od Berserka popraw Fate/stay night nie wiem czy oglądałeś black lagoon lub cowboya beepopa lub triguna ale każdy z nich jest świetne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fate/Stay Night, czyli takie Final Fantasy, tylko przeniesione do naszego świata. Miecze, magia, summony i współczesne miasto. Najlepsza japońska seria fantasy, ex aequo z Berserkiem.

Oczywiście mowa o vn, a nie o anime. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej tasiemcowate to Naruto i przede wszystkim One Piece.

Jeszcze Gintama :P I D.Gray-man na przykład.

 

Naruto na pierwszy rzut oka jest straszne "dziecinne" (przepraszam jeżeli kogoś urażę)

Nie potrafię do tego się przekonać, Dragonball'a nie oglądałem, aż wstyd, więc chyba nadrobię zaległości.

Tak, na pierwszy rzut oka. Też się nie mogłam przekonać, teraz czekam, aż wyjdzie kolejny odcinek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellsing.

 

Tak to jest jak się gra i pisze... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki ;]

 

a wiecie moze gdzie moge to obejzec?? bo wszedzie jest usuniete albo cos ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki ;]

 

a wiecie moze gdzie moge to obejzec?? bo wszedzie jest usuniete albo cos ..

eh, odpisałem już w "dyskusjach" ;)

na hyperze czasem leci. szukaj w internecie albo na jakimś serwisie z anime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...