Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Night Knight

Poszukujemy Anime - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

ale wlasnie szukalem na google ale nic .. na kreskowka usuniete na diff-anime to samo na kreskoweczki nie dziala ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie na Youtube można znaleźć kilka intro tej słynnej gry i tutaj moje pytanie się nasuwa czy jest anime tego typu , jak tak to gdzie szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to nie ma, a szkoda bo lubię tą serię mordobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zrobione przy wykorzystaniu materiałów z gier... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to albo są wprowadzenia do postaci albo intro samej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda miałem nadzieję ze jest to anime :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co leci u nas - i zostało nawet oficjalnie wydane - to stary Hellsing, autorstwa studia Gonzo, którego lepiej sobie podarować. Tym, co Ciebie interesuje, jest wyłącznie seria OAV'ek Hellsing Ultimate, w pełni oparta na mandze i bez choćby śladu cenzury (baaardzo krwawa :E).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ogólnie to ja polecam przeczytać najpierw mangę, a potem zobaczyć ova, bo fajnie się najpierw czyta te okropności, a potem ogląda w animacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co leci u nas - i zostało nawet oficjalnie wydane - to stary Hellsing, autorstwa studia Gonzo, którego lepiej sobie podarować. Tym, co Ciebie interesuje, jest wyłącznie seria OAV'ek Hellsing Ultimate, w pełni oparta na mandze i bez choćby śladu cenzury (baaardzo krwawa :E).

A tam od razu darować sobie... Warto zobaczyć choćby po to żeby porównać. :P

Seria tv sama w sobie nie była IMO zła jak na tamte lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co leci u nas - i zostało nawet oficjalnie wydane - to stary Hellsing, autorstwa studia Gonzo, którego lepiej sobie podarować. Tym, co Ciebie interesuje, jest wyłącznie seria OAV'ek Hellsing Ultimate, w pełni oparta na mandze i bez choćby śladu cenzury (baaardzo krwawa :E).

taki trochę niesmak pozostawał, bo w tym telewizyjnym sie fabuła urywała :E

 

kiedy kolejny odcinek ultimejta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy kolejny odcinek ultimejta ?

Blu-ray/DVD w Czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję dwóch animców, które ledwo pamiętam z dzieciństwa, a ich tytuły całkiem wyleciały mi z głowy

 

Pierwsze było o chłopcu, który walczył mieczem. W rękojeściu miecza było okrągłe miejsce. Chłopak wkładając tam różnego koloru kule otrzymywał różne moce. Np. wkładając czerwoną kule, jego miecz zaczynał płonąć. NA tych kulach były jakieś chińskie znaki.

 

W drugim animcu były takie stworki. Na wielkość to takie jak pokemony. Mogły się na jakiś czas zmieniać w wielki potwory. Grupa ludzi (ci dobrzy) szukali tych stworzeń i dawali im schronienie. Szukali też ci źli. Pamiętam, że była to kobieta o ciemnozielonych włosach ubrana w czerwony, przylegający strój. Miała dwóch pomocników (chyba w garniturach)

 

Wiem, że podałem bardzo niewiele informacji, ale może akurat ktoś skojarzy. Będę bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to >KLIK<.

 

Drugiego nie kojarzę...? :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, to faktycznie Yaiba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie kojarzy mi się z Digimonami, ale pewności nie mam, bo nigdy nie widziałem więcej niż kilka odcinków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Digimonach nie było ... zbierania ich, aby dać im schronienie, czy coś. Ot były w jakimś tam innym świecie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, kiedyś czytałem mangę, w której martwe osoby przenosiły się do pokoju, w którym stała czarna kula. Kula ta tworzyła drużynę oraz rozdawała broń, a w jej środku siedział jakiś łysy ziomek. Główni bohaterowie otrzymywali jakieś mega nowoczesne kombinezony. Tyle chyba powinno wystarczyć, abyście pomogli mi określić tytuł ;)

19 lat, a taka skleroza :< Hilfe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja strzele

 

Drugie kojarzy mi się z Shaman King. Nie oglądałem tego anime więc tylko skojarzone

na temat paru faktów. Było to w w podobnym czasie w Polsce co Yaiba, są tam elementy

jakiś duszków zmieniających się w coś dużego. A zielonowłosa pani też występuje :)

 

ps. pierwsze skojarzenia z Digimon jak najbardziej słuszne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pewnego anime niestety nie pamiętam za dużo. Jedna ze scen to było coś w stylu, że chyba 3(?) młodych ludzi akurat brało udział w jakimś treningu i chyba na tereny tegoż treningu wszedł jakiś potwór czy coś i prawie by ich zabił, jednak ich mistrz/nauczyciel czy ktoś jeszcze nagle się pojawił i go zniszczył. Ma ktoś jakiś pomysł?:D

 

W sumie warte odnotowania może też być, że kiedyś z reguły oglądałem anime max do 40-50 odcinka, także ta scena musiała się gdzieś do tego 50ep pojawić i dodatkowo coś mi stroje świtają ala Bleach? Ale głowy sobie uciąć nie dam.

________________

 

Ok znalezione:D Gdyby ktoś pytał o co chodziło

http://www.youtube.com/watch?v=6xNlEi6xqkI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez większej ilości szczegółów ciężko będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...