Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

g00ras

Nowy smartphone

Rekomendowane odpowiedzi

Czas wymienić mojego rozpadającego się c902 na coś lepszego. Chciałem wydać około 1200 zł. Z tego co przeglądałem to Desire HD albo Galaxy S wydają się dość dobre. Nigdy nie miałem żadnego smartphona więc nie za bardzo się w tym orientuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S będzie bardzo dobry, można je dostać już za mniej niż 1000 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xderby zaraz przyleci i będzie Ci kazać kupić SGS'a :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj SGS'a lub LG 2x chociaż podobno ma wiele problemów i jego poprawna wersja to LG 3D tyle ze droższy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że będzie chciał Tobie wcisnąć kafelek:)Ale telefonik dobry, nie ma co :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Blackberry 9800 Torch? Posiada klawiaturę co dla mnie jest dużym plusem.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jak nie boisz się systemu BB (a nie powinieneś, bo to fajny system, choć oczywiście są lepsze ;-), to Torch jest niezłym pomysłem - dobrze wykonany - łączy w sobie wygodę dotykowego ekranu z przyjemnością pisania na fizycznej qwerty. BB są zawsze dobrze wykonane, bateria trzyma znośnie, ładnie gra muzykę. No i obsługa maila poprzez BIS/BES jest świetna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz blackbery to będziesz mógł latać pierwszą klasą>>>obejrzyj reklame play :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że będzie chciał Tobie wcisnąć kafelek:)Ale telefonik dobry, nie ma co :thumbup:

 

ależ oczywiścei bo nawet jakby ktoś miał takie telefon do wyboru

HTC wildfire

HTC hero

HTc magic

HTc legend

LG swift

SGS

i chciałby coś do gier i poleciłbym mu SGSa to tez byłbym fanbojem :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujmy swifta z SGS :D

 

Zaraz sobie porównam SGS'a z Desire w grach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy :cool: oc 1400 przygotowany :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pocket Legend nie ma różnicy :E

Na x8 nie chciało mi tego odpalić :E

Wytłumacz mi jedną rzecz.W ustawieniach pisze mi Android 2.2 , a pasek powiadomień jak w 2.1 :E , a wiem jak wygląda pasek we Froyo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to SENSE :E

a pozatym pocket legends ? e tam

dawaj Dungeonm defenders first wave albo n.o.v.a 2 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pościągam:)

 

Nie ma tej n.o.v.a 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jak nie boisz się systemu BB (a nie powinieneś, bo to fajny system, choć oczywiście są lepsze ;-), to Torch jest niezłym pomysłem - dobrze wykonany - łączy w sobie wygodę dotykowego ekranu z przyjemnością pisania na fizycznej qwerty. BB są zawsze dobrze wykonane, bateria trzyma znośnie, ładnie gra muzykę. No i obsługa maila poprzez BIS/BES jest świetna...

 

BES to tylko dla dużych firm z wlasnymi serverami pocztowymi typu lotus domino , Microsoft Exchange - dla klientowi indywidualnych to tylko usluga BIS - W PLAY jest dostępna np we freshu za 10 zl miesiecznie w tym masz all z BIS-u czyli do 10 kont mailowych tzw Push Mail (przekierowanie w czasie rzeczywistym ), serwowanie po necie przez bb browser poprzez APN.blackberry.net( bez streamingu ) kompresje danych czyli szybsze lądowanie sie stron ,szyfrowanie danych , BBmessenger , BBmap (gps) ,obsluga plikow tworzenie-edycja word ,exel,power point przeglądanie pdf ,wsparcie HTML , java , pop3 i imap4 i jeszcze troche innych pierdół , co do minusów to klawa w BB - duzo osób sie skarży ze ma luzy przynajmniej w wcześniejszych wersjach - reasumując dobre rozwiązanie , ale dla biznesu troche przesadzone jak dla przeciętnego Kowalskiego :kwasny: -typowo biznesowy/jako służbówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to BIS, bo z niego korzystałem, nie musisz mi tłumaczyć. I nie zgodzę się, że to typowa służbówka - najnowszy system BB jest bardziej multimedialny, podobnie jak sam telefon i bez problemy nadaje się dla każdego kowalskiego. Korzystałem z BB i ogarnięcie go zajęlo mi mniej więcej tyle samo, co symbiana, czyli bardzo krótko. Jedyne, co straci, to liczbę - sklep BB jest raczej skromny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to BIS, bo z niego korzystałem, nie musisz mi tłumaczyć. I nie zgodzę się, że to typowa służbówka - najnowszy system BB jest bardziej multimedialny, podobnie jak sam telefon i bez problemy nadaje się dla każdego kowalskiego. Korzystałem z BB i ogarnięcie go zajęlo mi mniej więcej tyle samo, co symbiana, czyli bardzo krótko. Jedyne, co straci, to liczbę - sklep BB jest raczej skromny.

 

tlumacze dla tych co nie wiedzą co to BIS ( z tego co zauwazyłem to nie nalezysz do tego grona :) )

 

to ze BB jest multimedialny to sie zgodze np .Blackberry 9800 Torch jak najbardziej , ale popatrz na cene - to wolałbym juz do SGS2 dołożyć te 3 stówy , a wcześniejsze wersje raczej do multimedialnych sie nie zaliczają , no moze prócz BlackBerry Storm 2 9520

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...